Filto
Filto

Filto v2.2.3 APK indir (PRO Kilitsiz) 2022


Filto, kullanıcıların videoları ve görüntüleri tamamen kolayca düzenlemelerine ve yüksek kalite (HD) elde etmelerine yardımcı olan bir uygulamadır. Uygulamanın içerdiği özelliklere ve sunduğu geniş kaynak yelpazesine tam erişime sahip olacaksınız. Bö

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 697 puan )
Fiyat: $0
İsim Filto
Yapımcı Pinso Inc
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 42M
Versiyon 2.2.3
MOD PRO Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Filto is the most famous version in the Filto series of publisher Pinso Inc
Mod Version 2.2.3
Total installs 1,000,000+

İndir (42M)

Filto, kullanıcıların videoları ve görüntüleri tamamen kolayca düzenlemelerine ve yüksek kalite (HD) elde etmelerine yardımcı olan bir uygulamadır. Uygulamanın içerdiği özelliklere ve sunduğu geniş kaynak yelpazesine tam erişime sahip olacaksınız. Böylece ortamınıza yeni bir şey getirebilir ve çeşitli sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Elbette, uygulamayı kullanarak birçok trendi yakalayabilirsiniz.

VİDEO VE FOTOĞRAF EDİTÖRÜ

Filto’da, kullanıcılar yalnızca birkaç belirli işlemle videoları veya görüntüleri kolayca düzenleyebilir. Kullanıcıların bu araçların uzunluğunu ve etkilerini tamamen kolayca ayarlayabilmeleri tamamen uygundur; o zaman etkileyici sanatsal efektlere sahip etkileyici ürünler elde edeceksiniz. Tabii ki, uygulamanın işlevselliği de herkesin erişebileceği şekilde kullanımı kolaydır.

İlk özellik, kullanabileceğiniz filtrelerdir. Filtreler, videolarınıza veya fotoğraflarınıza her zaman tek dokunuşla yeni renkler verir. Aynı zamanda farklı renklere sahip filtrelerin bir listesidir ve elbette bu filtrelerin üzerinde anahtar kelimeler bulunmaktadır. İlgili anahtar kelimeleri tıklamanız yeterlidir, sonuçta aynı türden filtreler bulacaksınız. Bazen tüm listelerin neler içerdiğini keşfetmek için zaman ayırabilirsiniz.

Filto: Video Filtreleri, Fotoğraf Düzenleyici, Parıltı Etkisi Filto: Video Filtreleri, Fotoğraf Düzenleyici, Parıltı Etkisi

VİDEOYA ÖZELLİK GETİRİN

Fark edeceğiniz ilginç bir nokta da Filto ile videoları kolayca kırpabileceğinizdir. Klipsinizin gereksiz kısımlarını mutlak hassasiyetle kesebileceksiniz. Aynı zamanda bu, çeşitli efektler ve filtreler ekleyerek bir sanat eserine dönüştürmek için birincil malzeme olarak kabul edilebilir. Ayrıca, genel olarak, bu videonun görünümünden sonra elde ettiğiniz kalite tamamen değişmez, bu nedenle bu, birçok kişi için uygun bir araç olarak kabul edilebilir.

Videoyu dilediğiniz gibi kırptıktan sonra, umduğunuz kadar keskin değilse en sevdiğiniz rengi eklemek için bir filtreden geçireceksiniz. Filtreyi ekledikten sonra çeşitli efektler kullanmanız için sizi bekliyor. Filtreler gibi onların da belli bir miktarları vardır ve hemen kullanmanız için görünürler. Bir aksaklık, bling ve daha pek çok şey gibi kullanılan trend efektlerini bulabilirsiniz. Seçenek çok olduğu için filtre ve efekt eklemenin uzun zaman alan bir işlem olduğu söylenebilir.

Filto: Video Filtreleri, Fotoğraf Düzenleyici, Parıltı Etkisi Filto: Video Filtreleri, Fotoğraf Düzenleyici, Parıltı Etkisi

KALİTELİ VİDEOLARI İHRACAT YAPIN VE BİRDEN FAZLA PLATFORMA PAYLAŞIN

Filto ile videoları ayarlarken dikkat etmeniz gereken bir nokta, uygulamanın desteklediği en boy oranı, kırpmanıza ve istediğiniz ürünü almanıza yardımcı oluyor. Birçok oran olacak ve bu faktörler hakkında çok fazla bilginiz yoksa her oranda paylaşmak istediğiniz sosyal paylaşım platformları için simgeler olacaktır. Ayrıca beğendiğiniz ve bazen gerekli en boy oranını karşılamayan bir şey çektiğinizde bunun için endişelenmenize gerek yok.

Videonun her iki tarafında genellikle iki siyah boşluk görürsünüz, ancak bu bazen çok hoş olmayabilir. Birçok video düzenleme uygulamasının kullandığı çözüm, bu siyah alanları renkli arka planlarla doldurmaktır. Özellikle, çeşitli renkleri özgürce uygulayabilirsiniz ve kullanıcılar video için doğru rengi bulabilir. Aynı zamanda, HD kalitesinde ve filigransız bir video tamamen uygulama tarafından dışa aktarılabilir.


İndir (42M)

Artık indirmeye hazırsınız Filto ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir