Filmr
Filmr

Filmr – Video Editor & Maker v1.75 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Filmr, günümüzde kullanıcılar için videoları ve görüntüleri düzenlemek için en çok aranan faydalı araçlardan biridir. Bu, anıtsal bir araç oluşturmak için çeşitli düzenleme özelliklerinin yeni benzersiz özelliklerle mükemmel bir kombinasyonuna sahip

Android Android Video Oynatıcılar
4 ( 451 puan )
Fiyat: $0
İsim Filmr
Yapımcı InVideo
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 34MB
Versiyon 1.75
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Filmr is the most famous version in the Filmr series of publisher InVideo
Mod Version 1.75
Total installs 1,000,000+

Filmr, günümüzde kullanıcılar için videoları ve görüntüleri düzenlemek için en çok aranan faydalı araçlardan biridir. Bu, anıtsal bir araç oluşturmak için çeşitli düzenleme özelliklerinin yeni benzersiz özelliklerle mükemmel bir kombinasyonuna sahip olan uygulamadır. Uygulamanın kapasitesi muazzam ve uygulamanın indirilme oranı çok yüksek. Uygulama çok başarılı bir şekilde güncellendi ve bu, kullanıcıların ihtiyaçlarına hizmet etmek için tam sürüm.

Filmr – Video Düzenleyici ve Video Yapıcı Filmr – Video Düzenleyici ve Video Yapıcı

VİDEO VE FOTOĞRAFLARI HIZLI DÜZENLEME

Bugünlerde fotoğraf ve video düzenlemek için birçok uygulama var, ancak bu, diğerlerinin ötesine geçen mükemmel özelliklere sahip. Filmr, yapı ve düzen ve kullanım biçimi arasında sadelik yaratarak kullanıcılara her zaman bir yakınlık hissi yaratır. Her arayüzün farklı bir avantajı olacak ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri binlerce arayüz hazırlandı.

İşin püf noktası her zaman işte çeviklik gerektirir ve bu aynı zamanda kullanıcıların ürünü sevmesini sağlayan tipik özelliklerden biridir. Uygulamanın genel özellikleri ile fikirlerimizin mükemmel birleşimi ile ürün oluşturulacaktır. Bir ürün piyasaya sürüldüğünde, uygulama size bir soru sorarak bunu doğrulayacak ve ardından ürün dikkatli bir şekilde saklanacak ve kullanıcının seçmesi için kolayca aranabilecektir.

Filmr – Video Düzenleyici ve Video Yapıcı Filmr – Video Düzenleyici ve Video Yapıcı

ÜRÜNLERİNİZE YENİ PENCERE GETİRİN

En karakteristik özelliği, uygulamanın videoyu derinlemesine kullanması ve ürünün oluşturulduğunda her zaman kullanıcıların iletmek istediği önemli noktalara sahip olmasını sağlamasıdır. Filmr’i tamamlayan yüzlerce yeni özellikle yarattığınız ürünlere yeni bir soluk getiriyor. Uygulama her zaman fikirlerinize saygı duyar ve bu aynı zamanda herhangi bir engel olmadan özgürce yaratmanız için bir cennettir.

Birçok filtreye sahip yeni dokular, görüntü dönüştürücüler bir fark yarattı ve bu uygulama için ilginç. Videoları düzenlerken, aynı anda birden fazla görüntü seçebilir ve bir görüntünün zamanını videoyla eşleşecek şekilde ayarlayabilirsiniz; Uygulama aynı zamanda görsellerin düzenlenmesi ve düzenlenmesi ile çok meşgul olmamamıza yardımcı olan heyecan verici bir düzenleme özelliği de sunuyor.

Filmr – Video Düzenleyici ve Video Yapıcı Filmr – Video Düzenleyici ve Video Yapıcı

KULLANIMI KOLAY VE KULLANICI DOSTU

Filmr, kullanmamız gereken ender unsurlardan biridir. Uygulamanın yeni özelliklerini doğru kullanmayı bilirsek, güzel fotoğraflar veya canlı videolar bir anda doğacak. Fotoğrafları kırpma, döndürme, birleştirme gibi adımlar basit olacak ve istediğimiz gibi seçim yapmamıza izin verecek. Kullanıcıların seçip uygulayabileceği zengin ifadeler ve çıkartmalar da vardır.

Uygulama her zaman hızlı olduğundan ve dönüştürücü kullanması gerekmediğinden, fotoğrafları ve videoları içe ve dışa aktarma çok uzun sürmez. Verileri dışa aktarırken kalite her zaman orijinal forma sadık kalır ve kullanıcılar için sempati yaratır. Özellikle uygulamada düzenleme yarışmaları bulunmakta olup, kullanıcılar ürünlerini yayınlayabilir, rekabet edebilir ve ödül kazanma şansı yakalayabilir.

Uygulama her zaman kullanıcıların objektif görüşlerine saygı duyar. Bu sayede kullanıcılar için her zaman rahat bir his yaratır. Uygulamanın coşkusu, özgünlüğüyle birleştiğinde tüm farkı yarattı. Birçok zorlukta size eşlik edecek bu mükemmel uygulamayı bir arkadaş olarak seçin.


İndir (34MB)

Artık indirmeye hazırsınız Filmr ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir