FilmoraGo
FilmoraGo

FilmoraGo Pro v6.6.8 APK (Premium) indir 2022


Video düzenleme uzmanı olma tutkunuz, günümüzün en popüler video işleme aracı olan FilmoraGo – Video Editor, Video Maker For YouTube ile çok uzakta değil. Ses ekleme, video renklerini düzeltme vb. gibi biçimlerde sunduğu işin kalitesi son derece yüks

Android Android Uygulama
4 ( 729 puan )
Fiyat: $0
İsim FilmoraGo
Yapımcı WONDERSHARE
Tür Uygulama
Boyut 93MB
Versiyon 6.6.8
MOD Premium
Orjinal Google Play
FilmoraGo is the most famous version in the FilmoraGo series of publisher WONDERSHARE TECHNOLOGY CO., LIMITED
Mod Version 6.6.8
 • Pro / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Paketlenmiş Facebook reklamları SDK'sı tamamen kaldırıldı;
 • Yerel crashlytics tamamen kaldırıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;


İndir (93MB)

Video düzenleme uzmanı olma tutkunuz, günümüzün en popüler video işleme aracı olan FilmoraGo – Video Editor, Video Maker For YouTube ile çok uzakta değil. Ses ekleme, video renklerini düzeltme vb. gibi biçimlerde sunduğu işin kalitesi son derece yüksek olduğu için bu kadar ünlü bir isim haline geldi. Özellikleri çeşitli ve etkili olmasına rağmen, bu ücretsiz bir uygulamadır ve kullanımı diğer uygulamalara kıyasla en kolay olanıdır. diğer düzenleme araçları.

UZMAN UHD VİDEOLARI

FilmoraGo’ya atıfta bulunarak Pro HD kalitesinde videolardan bahsetmemek mümkün değil. Bunlar senin başyapıtların. Dosyaları yayınlarken, 1440p (2560×1440), 1080p (1920×1080) gibi çözünürlük parametrelerini seçebilirsiniz… Bu uygulamanın çözünürlük ası, 3840×2160 belirli bir parametre ile 2160p’dir ve benzer birçok aracı yenmiştir. Bu avantajla, kullanıcılar artık dosyaları bulanık olan ve kaliteyi etkileyen diğer uygulamalara yüklerken sorun yaşamazlar.

Hayat görüntünüz, videolarda en gerçekçi ve canlı olanı yeniden üretecektir. Bu uygulama, Facebook, Instagram, hatta Tik Tok ve WhatsApp, Youtube, vb. gibi bir dizi başka isim de dahil olmak üzere günümüzde gençlerin en yaygın olarak kullandığı uygulamalar zincirine doğrudan bağlantılıdır. Bu nedenle, bu, serbest çalışanların ilk tercihi olarak kabul edilir. videolar aracılığıyla müşterileri ile çalışmak ve iletişim kurmak. Düzenlemeyi bitirdikten sonra bunları Pro HD kalitesinde platforma kolayca yükleyebilirsiniz.

PROFESYONEL VİDEO EDİTÖRÜ

Profesyonel video düzenleme deneyiminiz, büyüleyici bir dizi araçla başlar. FilmoraGo APK, en profesyonel kurgu özellikleriyle kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmayacağına söz veriyor. Peki bu uygulama ile ne yapacaksınız? Kullanıcıların yerleşik filtreleri kullanmasına olanak tanır veya videolarınız için kendi renk tonlarınızı tasarlayabilirsiniz. Aydınlatma, efektler, sıcaklık dengesi ayar parametreleri vb. ile videonun benzersiz olmasına yardımcı olun.

İlk olarak, farklı bağlamlarda ve kişilerde bir dizi kısa video ile kullanıcılar bunları tek bir kesintisiz videoda birleştirebilir. Kullanıcılar, videolara katılmanın yanı sıra, görünen istenmeyen videoları, hatalı kısımları tamamen kesebilir. Ayrıca video, yüklemeyi planladığınız platformlara uygun çeşitli oranlarda bir çerçeve sistemine hizalanacak ve uygulanacaktır. Bu özellik sayesinde, hedef uygulamanın yanlış en boy oranı nedeniyle videonuz otomatik olarak uzunluk veya genişlik olarak kesilmekten korkmaz.

MÜZİK VE SES ÖZELLİKLERİ

Bir video tüm görüntüleri içeriyorsa, buna fotoğraf albümü denir, değil mi! Aynı derecede önemli olan ses sistemidir. Buradaki ses, orijinal videoda bulunan ses olarak anlaşılır ve ses eklenir. Kullanıcılar orijinal videodaki sesi ayırabilir ve onu şarkılar, kayıtlar veya canlı dublaj gibi başka bir ses formuyla ekleyebilir.

FilmoraGo’nun müzik mağazası, türden niceliğe ve kaliteye kadar çeşitlilik gösterir. Ek olarak, kullanıcılar iş için benzersiz bir kalite oluşturmak için kendi müziklerini kullanabilirler. Ses kalitesi, müzik entegre edildiğinde, ton ve hızı özelleştirebilirsiniz. Bu uygulama tamamen yeni kullanıcılar için uygundur çünkü işlem net harfler ve sembollerle optimize edilmiştir.

ALTYAZILAR VE GÖRÜNTÜLER KENDİ KİŞİLİĞİNİZİ OLUŞTURUR

İzleyiciler için faydalı bilgiler sağlayan videolar veya altyazıya ihtiyaç duyan yabancı filmler vazgeçilmez bir parçadır. FilmoraGo, kullanıcıların altyazıları çok basit bir şekilde eklemesine olanak tanır. Çeşitli yazı tipleri ve yazı tipleri ile kullanıcılar seçim yapmakta zorlanırlar ve en uygun olanı seçerler. Sadece bu da değil, altyazıların görünmesinin etkisi de oldukça dikkat çekici. Altyazıların ve renklerin vs. yerleşimi tamamen kullanıcının elinde ve yaratıcı hayal gücündedir.

En göz alıcı ve çekici videoyu oluşturmak için kullanıcılar emojilerle birlikte çıkartmalar ekleyebilir. Sevimli ifadelerle izleyiciler, videonuzun getirdiği heyecan verici ve güzel şeyler karşısında son derece heyecanlanacaklar. Bununla birlikte, görüntü kesilir ve videoya eklenir. Örneğin, bir yerden, bir karakterden bahsetmek istediğinizde, … görselini ekleyebilirsiniz. Bununla, izleyicilerin bahsetmek istediğiniz nesneyi görselleştirmesi daha kolaydır.

Müşterilerimize en iyi deneyimi sunmak için sürekli gelişiyoruz. En son sürüm olan 6.3.9 ile uygulama birkaç yeni özellikle güncellendi. Kullanıcıların tamamlanmamış video dosyası ile tamamlanmış video dosyası arasında net bir şekilde ayrım yapmalarına yardımcı olmak için bir taslak kutusu oluşturulmuştur. Tipografi, yazı tipleri, efektler ve renk tonları gibi belirli özelliklerde kaynak sistemi eksiksiz olması için eklenmiştir.


İndir (93MB)

Artık indirmeye hazırsınız FilmoraGo ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir