Advertisements

Filmix v2.5.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Filmix v2.5.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Music Filmix, hızı ayarlama, görüntü ekleme veya mükemmel videolara altyazı ekleme gibi özelliklerle harika filmler oluşturmanıza yardımcı olan bir numaralı video düzenleyicidir.

Android Android 4.0 ve üzeriUygulama
5 ( 974 Puan )
Price: $0
İsim Filmix
Yapımcı Pro Video Editor & Music Video Maker Photo Collage
Tür Uygulama
Boyut 52MB
Versiyon 2.5.0
MOD Bilgisi Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Filmix is the most famous version in the Filmix series of publisher Pro Video Editor & Music Video Maker Photo Collage
Mod Version 2.5.0
Total installs 10,000,000+
Advertisements

indir (52MB)

Bir numaralı video düzenleyici olan Music Filmix ile hayatınız için daha unutulmaz filmler yapın. Birçok harika video oluşturun ve bunları sevdikleriniz, arkadaşlarınız veya arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak paylaşın. Videonun hızını kırpma veya özelleştirme gibi birçok benzersiz özellikle esnek dönüştürme videoları. Anlar galerinizden birden fazla fotoğrafı birleştirebilir ve tek bir videoda canlandırabilirsiniz. Sadece bu da değil, her temaya uygun müzik parçaları eklerken videoyu daha canlı hale getirmek videoyu daha da öne çıkaracaktır.

VİDEOLARI BİRLİKTE KESİN VEYA BİRLEŞTİRİN

Kullanıcılar, videoları düzenlerken ve bir araya getirirken hayatın unutulmaz anlarını yakalamak için Music Filmix’e güvenebilirler. Çocuğunuzun tüm büyümesini veya favori bir bitkinin büyümesini filme alın. Bu uzun mesafeyi, izleyicilerinizin eğlenmesi için birkaç dakikalık bir klibe uyarlamak için zaman ayırın. Ayrıca videoyu farklı parçalara bölebilirsiniz ve birkaç parçaya bölündüğünde bile kaliteyi korumayı garanti ediyoruz.

Müzikli Video Düzenleyici FilmixMüzikli Video Düzenleyici Filmix

ÜRÜNÜN KONUŞMASINI VE SESİNİ ÖZELLEŞTİRİN

Fikir üretmeniz, filmleri düzenlemeniz ve nihayetinde videoyu düzenlemeniz gerektiğinde iyi bir video oluşturma yolculuğunun çok zaman aldığını söylemek gerekir. Ancak Music Filmix, birçok benzersiz yardımcı programla sizi baskıdan kurtaracak ve video düzenlemeyi hızlandırmanıza yardımcı olacak, ancak yine de benzersiz özelliğini koruyacaktır. Kullanıcılar video hızını özelleştirebilir ve istediğiniz gibi dramatik hale getirmek veya yavaşlatmak için çok daha hızlı ayarlayabilir. Veya heyecan verici ürünler oluşturmak için videoları seslendirebilirsiniz.

BENZERSİZ SETLERLE MÜKEMMEL FİLMİ YARATIN

Bu uygulama size birçok yardımcı program getirecek ve video düzenleme sürecinizi hızlı bir şekilde destekleyecektir. Videonun her detayı, her hareketi ve her rengi ile benzersiz bir video oluşturalım. Geniş filtre yelpazemiz ile her segment için film rengi seçeneğine sahip olacaksınız. Her parametreyi ayrıntılı olarak ayarlayın ve her sahneyle daha uyumlu hale getirin. Böylece çekimleriniz her zamankinden daha canlı olacak ve gerçekten de izleyicilerin kalplerine dokunabilecek.

ÇEŞİTLİ LİSANSLI ŞARKILARDAN MÜZİK EKLE

Mükemmel videoyu oluşturabilir ve herkesin görmesi için paylaşabilirsiniz. Videonuzun benzersiz olması, daha fazla görüntülenmesi için Music Filmix’ten kesinlikle daha fazla destekleyici öğeye ihtiyacınız var. Ve uygulamanın müzik özelliği, romantizmden tatile birçok temaya sahip birçok lisanslı şarkıyla videolarınızı her zamankinden daha özel hale getirecek. Bunları istediğiniz gibi özelleştirebilir ve videonuzla birleştirebilirsiniz. Veya uygulamada bulunmayan şarkılarla kütüphaneden müzik de indirebilirsiniz.

METİN EKLEYİN VE HER YAZIYI ÖZELLEŞTİRİN

Videonuz, zorlu düzenleme aşamasından geçtikten sonra bile daha fazla görüntülenen ürün olacaktır. Kullanıcılar videoya daha fazla metin ekleyebilir, bu da videonuzu daha sanatsal hale getirebilir. Veya slayt gösteriniz için favori çizimlerinizle daha fazla ayrıntı çizebilirsiniz. Farklı yazı tipi stillerine sahip videolar için metin ekleyin veya altyazı ekleyin. Uygun dili seçin ve metnin göründüğü rengi, konumu veya zamanı ayarlayın.

Müzikli Video Düzenleyici FilmixMüzikli Video Düzenleyici Filmix

VİDEOLARI HERHANGİ BİR SOSYAL AĞ SİTELERİ İLE PAYLAŞIN

Music Filmix’in ürettiği ürünlerin her zaman mükemmel kalitede olmasını sağlıyoruz. Kullanıcılar, web sitelerinde paylaşmadan önce video boyutunu özelleştirebilir veya uygun en boy oranını ayarlayabilir. Bu uygulamadan oluşturulan videolar, kalite kaybı olmadan doğrudan herhangi bir sosyal ağa aktarılabilir. Videoyu etkilemeden cihazınıza kaydetmek için veri boyutunu özelleştirmenize veya videoyu sıkıştırmanıza bile izin verilir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Videodaki anları kesme, birleştirme veya tersine çevirme gibi gelişmiş yardımcı programlara sahip bir numaralı video düzenleme aracı, video klipleri tercihlerinize göre büyütebilir ve küçültebilirsiniz.
  • Dublaj, çekici spesiyaller yaratır veya heyecan için videoları hızlandırır, duygusal çekimler için onları yavaşlatır ve hatta videoları tersine çevirebilirsiniz.
  • Videonun her bölümü için daha uygun hale getirmek için her parametreyi ayrıntılı olarak özelleştirerek çeşitli benzersiz filtreler kullanarak mükemmel çekimler oluşturun.
  • Çeşitli türlerde çeşitli lisanslı şarkılarla videonuza müzik ekleyin; Şarkı uygulamada yoksa cihazınızdan müzik indirebilirsiniz.
  • Gerçekten sanatsal görünmesi için videoya metin veya altyazı ekleyin, yazı tipini, rengi veya konumu istediğiniz gibi görünecek şekilde ayarlayın, isterseniz slayt gösterisi için daha fazla ayrıntı çizebilirsiniz.

Filmix v2.5.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022 indir

Advertisements

indir (52MB)

Artık indirmeye hazırsınız Filmix ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan Pro Video Editor & Music Video Maker Photo Collage

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.