FiLMiC Pro
FiLMiC Pro

FiLMiC Pro v6.17.4 APK + MOD (Yamalı/Kilitsiz) indir 2022


FiLMiC Pro: Professional HD Manuel Video Kamera kullanarak benzersiz her şeyin video kaydının keyfini çıkarın . Uygulama, kullanıcılara çok kaliteli ve çok işlevli bir video kayıt olanağı sağlar. Gelişmiş ve kullanışlı özelliklere sahip bir uygulama

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 161 puan )
Fiyat: $0
İsim FiLMiC Pro
Yapımcı FiLMiC Inc
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 53MB
Versiyon 6.17.4
MOD Yamalı/Kilitsiz
Orjinal Google Play
FiLMiC Pro is the most famous version in the FiLMiC Pro series of publisher FiLMiC Inc
Mod Version 6.17.4
Total installs 100,000+
  • Lisans Yamalı
  • Görüntü Yönetmeni Seti Kilidi Açıldı


İndir (53MB)

FiLMiC Pro: Professional HD Manuel Video Kamera kullanarak benzersiz her şeyin video kaydının keyfini çıkarın . Uygulama, kullanıcılara çok kaliteli ve çok işlevli bir video kayıt olanağı sağlar. Gelişmiş ve kullanışlı özelliklere sahip bir uygulama olan bu uygulama, profesyonel bir video oluşturmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Gerçekçi görüntülerle canlı bir video oluşturan bu uygulama, birçok ünlünün tutkulu ürünlerini yaratmak için seçtiği isimdir.

filmic pro 2

CİHAZLARINIZ ARACILIĞIYLA DÜNYAYI EN AMİMİZE EDİN

Çoğu, akıllı cihazlara sahip olanlar için güzel videolar oluşturmak için cihazlarını kullanmak istiyor. Bugün hava bulutlu ve güneşli! Kullanıcılar karşılaştıkları unutulmaz anları hayatlarında saklamak isteyeceklerdir. Ayrıca kaliteli video kaydına imkan veren bir uygulama ile kullanıcılar günlük işlerini de kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.

Sadece kompakt ve kullanışlı bir akıllı cihaza sahip olan kullanıcılar, istedikleri birçok amacı verimli bir şekilde gerçekleştirebilir. FiLMiC Pro’yu farklı kılan, sunduğu gelişmiş özelliklerdir ve onu profesyonel kameramanların ilk tercihi yapar. Videoda kaydedilen görüntü ve ses sistemi gerçeklik üzerinden gerçek hayata yansır. Ayrıca kullanıcılar ürünlerini daha güzel hale getirmek için düzenleme yapabilirler.

filmic pro 1

KALİTELİ VİDEOLARI KOLAYCA OLUŞTURUN

FiLMiC Pro’yu kullanmaya başlarken, kullanıcıların oturum açma ve güvenlik için kişisel bilgilerini kullanmaları gerekir. Uygulama, kullanıcı bilgilerini çok dikkatli bir şekilde güvence altına alacaktır; bu aynı zamanda kullanıcıların videoları depolamasına ve videolarını başkalarıyla paylaşmasına da yardımcı olur. Uygulamayı kullanmak kolaydır; sadece döndürün ve bağlam için doğru parametreleri seçin.

Kullanıcılar cihaz ekranında beliren ayar çubukları aracılığıyla istedikleri parametreleri ve efektleri ayarlayabilirler. Her efekt farklı bir ürün yaratacaktır; Kullanıcılar, ürünlerini renkli hale getirmek için efekti değiştirebilir. Uygulama, kullanıcıların mümkün olan en eksiksiz ve doğru videoyu oluşturabilmeleri için bir titreme önleme modu ile sağlanır. Bu uygulama sayesinde, hayatta ve işte, kullanıcılar video kaydetme talebi olduğunda hızlı bir şekilde işlem yapacaklar.

FiLMiC Pro: Profesyonel HD Manuel Video Kamera FiLMiC Pro: Profesyonel HD Manuel Video Kamera

KENDİ BÜYÜK ÖZELLİKLERİ

Zebralar, Kırpma, Yanlış Renk ve Odak P dahil canlı analizörleri kullanan kullanıcılar, göz alıcı videolar oluşturma özgürlüğüne sahip olacak. Kullanıcıları mutlu eden bir video elde etmek, uygulamanın birçok harika özelliğinin birleşimidir. Uygulama, üç moddan oluşan bir histograma sahip bir dalga formu ekranı sağlar; Her mod, birçok seçeneğe sahip olmak için kendi rengini getirecektir.

Kullanıcılar, videolarını diğer kullanıcılarla rahatça depolamak ve değiştirmek için kendileri için bir FiLMiC Sync hesabı oluşturacaklar. Uygulama, kullanıcıların cihaz ekranındaki basit işlemlerle odaklamayı ve parlaklığı değiştirebilmeleri için ark kaydırıcısını kontrol etmelerini sağlar. FiLMiC Pro, geleneksel video kameralar gibi çeşitli ve etkili özelliklere sahiptir, ancak son derece kompakttır ve tüm video yapımcıları, muhtemelen amatör kameramanlar için uygundur.

FiLMiC Pro: Profesyonel HD Manuel Video Kamera FiLMiC Pro: Profesyonel HD Manuel Video Kamera

FARKLI ÜRÜNLER VE GERÇEK SES

Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılamak için uygulama sürekli olarak ürünlerinizi daha parlak hale getiren birçok özellik getiriyor. Kullanıcılar amacına uygun bir video kaydettikten sonra istedikleri sesi ekleyebilirler. Uygulama, John Legend’den A Good Night, Unsane & High Flying Bird – Steven Soderbergh, Selena Gomez’den Lose You to Love Me ve şarkıcı Lady Gaga’dan Stupid Love gibi ünlü şarkıcıların popüler müzik ürünlerini günceller.

Uygulama, kullanıcıların istediği her ayrıntıyı sağlamak için 35 mm lens adaptörüyle birlikte 1.33x ve 1.55x Anamorfik Lensleri kullanmalarına olanak tanır. Uygulama profesyonel bir ses işleme sistemine sahiptir ve profesyonel bir ses ölçer ile dış gürültüyü ortadan kaldırır. Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda kullanıcılara 16:9 en boy oranına sahip geniş ekran, 2.76:1 oranına karşılık gelen Panavision gibi çeşitli en boy oranları sağlar, kullanıcılar video içeriğinize uygun en boy oranını seçecektir.

Vlogger’lar, şarkıcılar veya öğretmenler için değerli bir uygulama… böylece işleri için kaliteli videolar oluşturabilirler. Ancak cihaz kullanıcıları, anlamlı anları yakalamak için uygulamanın benzersiz özelliklerine de güvenebilir. Kullanıcılar ayrıca FiLMiC Remote adlı uygulama etkinleştirilmiş bir cihaz aracılığıyla uzaktan kontrol edebilirler.


İndir (53MB)

Artık indirmeye hazırsınız FiLMiC Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir