Film Maker Pro
Film Maker Pro

Film Maker Pro v3.2.5.0 APK (Pro Kilidi Açılmış) indir

Film Maker Pro MOD APK, mobil cihazlarda tamamen ücretsiz bir film düzenleme uygulamasıdır. Android cihaz için en yeni varyasyonu indirmek için bağlantıyı takip edin.Film Maker Pro MOD APKYoutube, Facebook, Twitter gibi sistemlerde malzeme üreticisi

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 336 puan )
Fiyat: $0
İsim Film Maker Pro
Yapımcı cerdillac
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 34.66 M
Versiyon 3.2.5.0
MOD Pro Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Film Maker Pro is the most famous version in the Film Maker Pro series of publisher cerdillac
Mod Version 3.2.5.0
  • Profesyonel Özelliklerin Kilidi Açıldı
  •  Filigran kaldırıldı
  • 2k,4k Dışa aktarma kuvveti etkinleştirildi
  • Android 11 ve 12'yi destekler

Film Maker Pro MOD APK, mobil cihazlarda tamamen ücretsiz bir film düzenleme uygulamasıdır. Android cihaz için en yeni varyasyonu indirmek için bağlantıyı takip edin.

film maker pro 1

Film Maker Pro MOD APK

Youtube, Facebook, Twitter gibi sistemlerde malzeme üreticisi olmak istediniz belki? Ya da sadece hayattaki kolay anları satın almak ve hepsini aile üyeleriyle paylaşmak mı istiyorsunuz? Filmler aracılığıyla düşüncelerinizi tutma türünü kaçıramazsınız. Video, hem gürültünüzü, resimlerinizi hem de metninizi herhangi birine veya tümüne aktarabileceğiniz bir formattır. Ayrıca birçok erişilebilir yapı. Ancak, zor olması gerekiyor çünkü herkesin film üzerinde değişiklik yapmak için güçlü bilgisayar sistemleri yok.

Bu güçlü değiştirme yazılımının nasıl kullanılacağı konusunda uzmanlaşmak için biraz zaman harcamak gibi. Film Maker Pro, harika filmleri doğrudan akıllı telefonunuzda değiştirmenize yardımcı olacak şekilde oluşturuldu. İster amatör ister uzman olun, movie Maker Pro’nun özelliklerini aşağıda anlayacağımız için endişelenmeyin.

film maker pro 3

Herkes için kullanıcı dostu

Uygulama, kullanıcı dostu bir program ile oluşturulmuştur. Kullanılan birincil işlevler, tıklatarak seç ve sürükle. Uygulamaya aşina olmak oldukça basit. Yazılımdaki araç simgelerini hemen hatırlayamıyorsanız, destek bölümü size her an yardımcı olacaktır.

Temel özellikler

Herkes profesyonel bir video klip editörü olabilir. Uygulama, kesme, birleştirme, ses ayırma, yedekleme gibi film değiştirme yazılımının temel özelliklerini tamamen destekler… video klipteki tüm düzenlemeleriniz neredeyse anında uygulanır, hepsini istediğiniz zaman gözden geçirmek mümkündür.

Tamamen ücretsiz stok fotoğraflar ve video klipler

Video klipleriniz ve fotoğraflarınız gerçekten çekici değilse sorun mu yaşıyorsunuz? Uygulama size ücretsiz bir kasa dolusu fotoğraf, çıkartma ve video klip verir. Ayrıca birden çok türe sahip bir ses kitaplığınız var. Filminizi daha hareketli ve ilgi çekici hale getirin.

film maker pro 2

Filtreler ve değişiklik etkileri

Bunun Film Maker Pro‘nun aslında en özel unsuru olduğunu söyleyebiliriz. Videolarınız üzerinde neredeyse tam kontrole sahipsiniz. Hız, resim filtreleri, kırpma yapıları, değişiklik etkileri elinizin altında. Sadece filminiz için en uygun filtreleri ve efektleri seçmelisiniz.

film maker pro 4

Video klipte birden çok katmanı birleştirin

Uygulamayı profesyonelleştirmeye yardımcı olan bir şey, katmanlama özelliğidir. Video klibiniz birden fazla seviyeye bölünebilir. Bu, video katmanı, görüntü düzeyi, ses düzeyi, çıkartma düzeyi olacaktır… bunlar üst üste gelir, canlı bir video oluşturur ve çok daha profesyonel hale gelir. Bir katmandan memnun değilseniz, üzerine tıklayın ve başka seviyeleri etkilemeden değiştirin.

film maker pro 5

Video klipleri dışa aktarın ve paylaşın

Açıkçası, videolar, düzenleme ve kolaj bittiğinde dışa aktarılır ve kendi ürününüz üzerinde saklanır. Uygulama, videoları kesinlikle bugün popüler olacak MP4 formatında dışa aktarmanızı destekler. Video kalitesi normalde 1080p’ye kadar çok yüksektir. Video gönderildikten sonra, istediğiniz platformlarla ilgili hepsini paylaşmayı seçmek için çeşitli fikirleriniz olacaktır.

film maker pro 6

Film Maker Pro MOD APK varyasyonu

Ücretsiz bir uygulama olan Film Maker Pro, Amerika Birleşik Devletleri’ne büyük avantajlar sağlamıştır. Uygulamayı kullandıktan sonra, daha harika olup olamayacağını kendinize sorabilir misiniz? Açık cevap evet.

Uygulama içi görüntü, film, ses ve sonuç kitaplıkları tamamen ücretsiz değildir. İstediğinize uygun bir miktar ödemenizi isteyebilirler. Bazen reklamlar tarafından rahatsız edilmek istemezsiniz. 3-14 USD arasında değişen tutarlarda ödeme yaparak, gelişmiş özelliklerle uğraşmayı ve bilgi birikimini ortadan kaldıracaksınız.

film maker pro 7

Ancak, her insan yukarıdakilerin tümünü karşılayamaz. Film Maker Pro MOD APK varyasyonumuzu seçin. MOD varyasyonu, tüm premium işlevleri bir VIP kullanıcı olarak deneyimlemenize ve asla biraz harcamanıza gerek kalmamasına yardımcı olur.

Android işletim sistemi için Film Maker Pro MOD APK’sını indirin

Uygulamanın kurulumu ve çalıştırılması sırasında herhangi bir zorlukla karşılaştığınızda. Açıklamaların hemen altında bizi bilgilendirin.


İndir (34.66 M)

Artık indirmeye hazırsınız Film Maker Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdancerdillac

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir