FilePursuit Pro
FilePursuit Pro

FilePursuit Pro v2.0.39 APK (Tam Ücretli/Yamalı) indir 2022


FilePursuit Pro, güçlü klasörler aramak ve oluşturmak için en iyi kullanıcı destek aracıdır. Sayısız yardımcı program ve en sıra dışı özelliklerle kullanıcılar, web sitesinde depolanan milyonlarca dosyanın birinden hızlı bir şekilde arama yapabilir.

Android Android Araçlar
4 ( 518 puan )
Fiyat: $0
İsim FilePursuit Pro
Yapımcı shades
Tür Araçlar
Boyut 88M
Versiyon 2.0.39
MOD Tam Ücretli/Yamalı
Orjinal Google Play
FilePursuit Pro is the most famous version in the FilePursuit Pro series of publisher shades
Mod Version 2.0.39
Total installs 100,000+

İndir (88M)

Güçlü bir arama ve saklama aracı arıyorsanız, FilePursuit Pro tam size göre. Bu uygulama ile kullanıcılar, web’de depolanan milyonlarca belge dosyasından birini hızlı bir şekilde arayabilir. Bu uygulamadaki her materyal, benzersiz robotlar tarafından günlük olarak güncellenir ve tüm materyaller, ileri teknoloji robotlardan doğru içerikle internette tavsiye edilir ve aranır. Bu, çeşitli bağlantılı içeriğe sahip belge dosyaları sağlayan bir uygulama olarak kabul edilir ve dünya çapındaki kullanıcılar bunları sağlar.

FilePursuit Pro FilePursuit Pro

PREMIER ARAMA MOTORU, KULLANICI TARAFINDAN ÜRETİLEN BENZERSİZ İÇERİK SAĞLAR

Yan reklamların dikkatini dağıtmayan birinci sınıf bir arama motoru deneyimi. Farklı benzersiz yardımcı programları deneyimlemek istiyorsanız, FilePursuit Pro adlı arama motorumuzu hemen denemeden daha fazla beklemeyin. Bu, zengin benzersiz içerik sağlayan en iyi arama uygulaması olarak bilinir. Bu uygulamadan sağlanan tüm belge dosyaları uygulamaya bağlıdır ve kullanıcılar tarafından global olarak sağlanır. Elbette, sağlanan her içeriğin en iyi kalitede olduğundan emin olabilirsiniz.

KULLANICILARIN BELGELERİ İKİ FARKLI ŞEKİLDE ARAŞTIRMASI İÇİN ZAMAN TASARRUF EDİYOR

Size sağladığımız her materyal özenle seçilmiştir ve yüksek kaliteli içerik sunar. Bu uygulamayı kullanır kullanmaz, belgelerinizi ararken maksimum zaman kazanabilirsiniz. FilePursuit Pro, tam da bunu yapmanıza yardımcı olacak iki yol buldu. İlk olarak, her dosya diğer birçok araç gibi manuel olarak değil otomatik olarak filtrelenir ve en hızlı belge aramasını yapabilmeniz için yüksek hızda yürütülür. Bu sayede, sizin için doğru içeriği bulmak için her web sitesini incelemeniz gerekmez.

FilePursuit Pro FilePursuit Pro

O zaman, kullanıcılar arama hızlarını çok hızlı bir şekilde güvenle iddia edebilirler. Her işlem otomatik olarak yapılır ve diğer araçlar kadar sıkıcı değildir. Ek olarak, bu uygulama aynı zamanda heyecan verici bir yardımcı program sunar – aradığınız içeriğin kriterlerini binlerce farklı web sitesiyle otomatik olarak karşılaştırır. Sadece size en iyi web sitesini en kaliteli içerikle sunma arzusuyla. Karşılaştıracak olsa da, size kullanıma hazır herhangi bir zamana mal olmayacak. Kullanıcılar çok sayıda içeriği sadece birkaç dakika içinde arayabilir ve sonuçların daha hızlı görünmesini sağlamak için daraltma özelliğini kullanabilir.

TÜM WEB SİTESİNİ TARAYIN VE HER EŞSİZ İÇERİĞİN BİLGİLERİNİ FİLTRE EDİN

Kullanıcılar içeriğe girer girmez FilePursuit Pro’da öğrenmek istiyorlar. İlgili içeriğe sahip tüm web sitelerini tarayacağız. Ve elbette, aramanız için benzersiz kategorileri korumaya devam edecek, çünkü bu arama motoru çeşitli içeriklere sahip çok fazla belge dosyası getiriyor. Bu sayede anlamlı içeriğe sahip dokümantasyon sayfaları bulacaksınız ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda içerik sunuyor.

KULLANIMI BASİTTİR, ARAMA KUTUSUNA BİR SORU GİRİN VE HEMEN GÖRÜNECEKTİR

Bu uygulamanın arayüzü son derece kullanıcı dostudur ve kullanımı kolaydır. Diğer birçok araçta olduğu gibi, sadece bilmek istediğiniz soruyu arama kutusuna girin ve tüm cevaplar sadece birkaç saniye içinde görüntülenecektir. Metin sorgusu bölümünde de soru sorabilirsiniz ve kullanım benzerdir. Uygulama daha sonra size farklı web sayfalarını içeren eksiksiz bir dosya sunacak ve hepsi aradığınız içerikle ilgili olacaktır.

FilePursuit Pro FilePursuit Pro

SADECE NORMAL BİR ARAMA MOTORU OLDUĞU İÇİN ARAMA İÇERİĞİ DEPOLAMAYIN

FilePursuit Pro’yu, kullanıcıların mümkün olan en kısa sürede yüksek kaliteli belgelere sahip web siteleri oluşturmalarına yardımcı olma arzusuyla oluşturduk. Ancak bunun normal arama yazılımına benzer bir arama motoru olduğunu ve bu uygulamada bulduğunuz hiçbir belgenin hafızanızda saklanmayacağı anlamına geldiğini unutmamalısınız. Onlara sahip olmak istiyorsanız, bağlantıyı kopyalayıp farklı alanlara kaydetmelisiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların bağlantılı dosyalar sağladığı veya içeriği yüksek kaliteli içerikle yanıtladığı birinci sınıf bir arama motorudur.
  • Uygulama dikkatli bir şekilde bilgileri seçtiğinde, içeriği diğer web siteleriyle otomatik olarak karşılaştırdığında, kullanıcıların birçok değerli belgeyi hızlı bir şekilde bulmasına yardımcı olun.
  • Tüm web sayfalarını otomatik olarak tarayın, yalnızca aradığınız kategoriye ait temel verileri saklayın ve birçok kategoride benzersiz bilgiler sağlayın.
  • Kullanım, diğer arama motorları kadar çeşitlidir; sadece bilmek istediğiniz soruyu arama kutusuna girin, uygulama hemen tarayacak ve cevabını verecektir.
  • Aradığınız içeriği saklamayın; önemli bilgileri saklamak istiyorsanız, bağlantıyı kopyalamanız ve diğer önemli alanlarda saklamanız gerekir.


İndir (88M)

Artık indirmeye hazırsınız FilePursuit Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir