File Manager
File Manager

File Manager v3.0.7 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Dosya Yöneticisi, herkesin kullanım deneyimini genişletmek için birçok yeni özellik ve araç sunduğundan, cihazın varsayılan yöneticisinden tamamen farklı çalışır. Ayrıca, çok çeşitli nadir biçimlerdeki dosyalarla uyumluluk için birçok yeni heyecan ve

Android Android İş
4 ( 462 puan )
Fiyat: $0
İsim File Manager
Yapımcı File Manager Plus
Tür İş
Boyut 8MB
Versiyon 3.0.7
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
File Manager is the most famous version in the File Manager series of publisher File Manager Plus
Mod Version 3.0.7
Total installs 50,000,000+

İndir (8MB)

Dosya Yöneticisi, herkesin kullanım deneyimini genişletmek için birçok yeni özellik ve araç sunduğundan, cihazın varsayılan yöneticisinden tamamen farklı çalışır. Ayrıca, çok çeşitli nadir biçimlerdeki dosyalarla uyumluluk için birçok yeni heyecan verici yardımcı program sunar. Elbette kullanıcılar, cihazdaki tüm içeriği yönetmek için kullanılabilirlik konusunda yeni olanaklar açmak için sistemdeki her şeyi kişiselleştirebilirler.

DOSTU VE SEZGİSEL ARAYÜZ

Dosya Yöneticisinin ilk avantajı, herkesin içindeki tüm işlevlere hızlı bir şekilde hakim olması için kullanıcı dostu ve gelişmiş arayüzüdür. Ayrıca herkesin kullanım deneyimini çeşitlendirmek için arayüz tasarımında birçok seçenek ile birlikte gelir. Bu arada, tüm içerik, herkesin etkileşimini daha hızlı ve daha sorunsuz hale getirerek, birçok ayrı kategoride düzgün bir şekilde düzenlenmiştir.

Dosya Yöneticisi Dosya Yöneticisi

HER İÇERİK İÇİN OTOMATİK TARAYICI

Uygulama, telefonun kapasitesindeki değişikliği her zaman kullanıcı için güncellemek için arka planda sürekli olarak tarama yapacaktır. Bu bilgi, her öğe için tam ayrıntılı olarak görüntülenir ve kullanıcılar, daha fazla değişikliği daha hızlı yakalamak için ekranı özelleştirebilir. Bu arada, her bileşen veya dosyanın farklı bellek kullanım seviyeleri vardır, bu nedenle kullanıcıların büyük dosyaları bulması veya algılaması uygundur.

HER ŞEYİ KATEGORİLERDE DÜZENLE

Dosya Yöneticisi, bellekteki değişiklikleri taramanın yanı sıra, tüm dosyaları otomatik olarak ayrı kategorilere ayırır. Bu kategoriler sırasıyla medya, belgeler, ses ve benzerleri olacak ve daha sonra içerik veya dosya bulmayı kolaylaştırmak için kapsamlı bir kapsama sahip olacak. Kullanıcılar ayrıca sistemi derinlemesine inceleyebilir ve yerleşik araç çubuğu aracılığıyla dinamik olarak her şeyi bulabilir.

Dosya Yöneticisi Dosya Yöneticisi

ÇOKLU ENTEGRE UZATMA

Çok çeşitli kapsamlı kategorilerin yanı sıra, uygulama, dosyalarla daha hızlı etkileşim kurmak için daha birçok uzantıyı entegre edecektir. Özellikle en belirgin olanı, kullanıcıların her dosyadaki tüm içeriği, onları görüntüleyecek uyumlu bir uygulama olmasa bile kontrol etmeleri için anında iletebilme yeteneğidir. Ayrıca, insanların olağandışı formatlardaki dosyaları rahatça yönetmesi veya bunlarla çalışması için birçok gösterim.

BASİT BİR TIKLAMAYLA TEMİZLEYİN

Aygıtta çok fazla gereksiz dosya varsa, Dosya Yöneticisi’nin herkesin gereksiz dosyaları hızlı bir şekilde temizlemesi için kapsamlı özelleştirmeye sahip bir önemsiz temizleme işlevi vardır. Bu özellik, nadiren kullanılan veya gereksiz formattaki dosyaları otomatik olarak filtreleyecek, ancak yine de kullanıcıya, silmeden önce önemli dosyalar olup olmadığını gösterecek veya soracaktır. Dosyaları temizlemenin yanı sıra, daha iyi alan tüketimi için ayrı kategoriler için yer açar.

Dosya Yöneticisi Dosya Yöneticisi

DİĞER BULUT DEPOLAMALARI İLE SENKRONİZE EDİN

Uygulamayla ilgili en iyi şey, yalnızca birkaç dokunuşla daha fazla depolama alanını genişleten internetteki sayısız bulut klasörüyle senkronize edilebilmesidir. Kullanıcılar ayrıca herhangi bir senkronizasyonu tamamlamak için özel bulut depolama alanı ekleyebilir ve uyumlu hesapları bağlayabilir ve içe aktarabilir. Tüm kullanıcı verileri aktarım sırasında da güvenlidir ve geleneksel yöntemler yerine cihaz belleğini mükemmel şekilde depolamalarına veya optimize etmelerine yardımcı olur.

Dosya Yöneticisi, yetenekleri ve üstün özellikleri sayesinde çok yönlü ve güvenilir dosya yöneticilerinden biridir. Ayrıca, dahil edilen destek entegrasyonları, bellekleri her zaman mükemmel şekilde optimize edildiğinde herkesin daha iyi keşifler veya performans elde etmesi için iyileştirilmiş ve kullanıcı dostudur.

  • Kullanıcılar için mükemmel düzen ve tasarımlara sahip yerleşik özelleştirilebilir arayüz, dolaşımdayken veya cihazın belleğini kontrol ederken en iyi etkileşime sahiptir.
  • Doğru bilgi ve benzerlerini sağlarken her dosya veya kategori kapasitesindeki yeni dosya değişiklikleri veya anormallikleri için otomatik tarama.
  • Önemsiz öğeleri kalıcı olarak silmeden önce kullanıcılar için önemli öğeleri filtrelerken mükemmel performansa sahip kapsamlı önemsiz temizleyici.
  • Kullanıcıların çalışma kapasitesini veya çeşitli nadir dosya formatlarıyla etkileşimini genişletmek veya dosyaları daha kolay düzenlemek için çoklu entegre uzantılar.
  • Dosyaları mükemmel senkronizasyonlarla aktarırken olağanüstü koruma ile diğer bulut depolama ile kolayca bağlantı kurmak.


İndir (8MB)

Artık indirmeye hazırsınız File Manager ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir