File Commander Manager
File Commander Manager

File Commander v8.8.45258 APK indir (Premium Kilit Açma) 2022

Çok sayıda temel dosyanız var ve hepsini yönetmenize yardımcı olabilecek bir yardımcı program mı arıyorsunuz? Bu uygulama daha da şaşırtıcı şeyler yapmanızı sağlar. Dosya Komutanı – Dosya Yöneticisi ve Ücretsiz Bulut, akıllı bir cihaz kullanan herkes

Android Android Araçlar
4 ( 614 puan )
Fiyat: $0
İsim File Commander Manager
Yapımcı MobiSystems
Tür Araçlar
Boyut 25MB
Versiyon 8.8.45258
MOD Premium Kilit Açma
Orjinal Google Play
File Commander Manager is the most famous version in the File Commander Manager series of publisher MobiSystems
Mod Version 8.8.45258
Total installs 100,000,000+

Çok sayıda temel dosyanız var ve hepsini yönetmenize yardımcı olabilecek bir yardımcı program mı arıyorsunuz? Bu uygulama daha da şaşırtıcı şeyler yapmanızı sağlar. Dosya Komutanı – Dosya Yöneticisi ve Ücretsiz Bulut, akıllı bir cihaz kullanan herkesin sahip olması gereken kullanışlı bir Android mobil dosya yöneticisidir. Temiz bir arayüz ve tasarım ile dosyalarınızı temiz, düzenli, güzel bir şekilde kolayca yönetebilirsiniz.

DOSYA YÖNETİMİ

Teknolojinin kölesi olmaktan kaçınmak için tüm verilerinizi nasıl düzenleyeceğinizi ve verimlilikten ödün vermeden kullanım süresini nasıl en aza indireceğinizi bilmeniz gerekir. Cihazınızda çok fazla dosya olması oldukça zorsa, Dosya Komutanı, yalnızca birkaç basit işlemle bunları en düzgün ve rahat şekilde düzenlemenize ve yönetmenize yardımcı olur.

Herhangi bir akıllı cihazın hafızasında farklı dosyaların olması kaçınılmazdır. Genellikle, onu tekrar bulmak istediğinizde veya nerede olduğunu bilmediğinizde kafanız karışır. Ancak hiç sorun değil, bu uygulama hafızaya dağılmış dosyaları kolayca işlemeniz için tek bir yerde toplamanıza yardımcı olur. Kes, yapıştır, sil veya daha profesyonel işlemler olsun, dosyalarınız üzerinde mükemmel işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

DOSYALARIN DÖNÜŞTÜRÜLMESİ

Diyelim ki dosyanın biçimini dönüştürmekte sorun yaşadınız veya hantal ve zaman alıcı rutin işlemlerden bıktınız. Artık sadece birkaç basit dokunuş ve içe aktarma ile dosyaları bir biçimden diğerine çok hızlı bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

DOSYALARINIZA HER YERDEN ERİŞİN

Masaüstünüzün depolayabilmesi için dosyalarınızı PC’nize aktarın ve akıllı mobil cihazınızdaki dosyaları kolayca yönetebilir ve bunlara ilişkin bir genel bakışa sahip olabilirsiniz.

İş veya çalışma gruplarında birçok kişi arasında paylaşılması gereken büyük dosyalarınız olduğu zamanlar olacaktır. Burası, File Commander’ın size ve ilgili tüm kullanıcıların aynı dosyayı yönetmesine izin verecek harika bir yardımcı programı sunduğu yerdir. Ayrıca bu dosyayı birçok şekilde paylaşabilir ve Bluetooth ile etrafta oynayan cihazlara bağlayabilirsiniz.


İndir (25MB)

Artık indirmeye hazırsınız File Commander Manager ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMobiSystems

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir