File Commander
File Commander

File Commander v7.8.41989 APK (Premium) indir 2022


File Commander APK , kullanıcıların Android cihazlarda tüm dosyaları yönetmelerine yardımcı olacak güçlü bir dosya yöneticisidir. Bu uygulama zamandan tasarruf etmek, daha verimli çalışmak ve telefonunuzu hem iş hem de yaşam için optimize etmek için

Android Android İş
5 ( 846 puan )
Fiyat: $0
İsim File Commander
Yapımcı MobiSystems
Tür İş
Boyut 24MB
Versiyon 7.8.41989
MOD Premium
Orjinal Google Play
File Commander is the most famous version in the File Commander series of publisher MobiSystems
Mod Version 7.8.41989

İndir (24MB)

File Commander APK , kullanıcıların Android cihazlarda tüm dosyaları yönetmelerine yardımcı olacak güçlü bir dosya yöneticisidir. Bu uygulama zamandan tasarruf etmek, daha verimli çalışmak ve telefonunuzu hem iş hem de yaşam için optimize etmek için belgeleri yönetmenize olanak tanır. Kullanıcılar bu uygulamaya sahip olduğunda, kullanıcılara belgeleri daha iyi yönetmeleri için birçok pratik fayda sağlar. Belge yönetim araçlarını öğrenmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre.

GÜÇLÜ DOSYA MÜDÜRÜ

Telefonunuz belgelerle dolu mu? File Commander, sık sık birden çok belgeyle çalışanlar için kullanışlı bir araçtır. Bu uygulama, herkesin fotoğraf, müzik, video, belge kitaplıkları gibi kendi dosyalarını yönetmesi için güçlü bir dosya yöneticisi gibidir. Şu anda uygulama, her zamankinden daha güçlü ve modern olan birçok yeni özellikle geliştirildi. Uygulama parmaklarının ucundayken kullanıcılar cihazdaki dosyaları kolayca yönetebilir ve birden fazla klasörü daha net bir şekilde kategorilere ayırabilir. Bu uygulama, kullanıcıların verilerini daha verimli bir şekilde yönetmek ve cihazdaki herhangi bir depolamayı analiz etmek için işlevlerden yararlanmalarına olanak tanır.

OTOMATİK CİHAZ KONTROLÜ

Bu dosya yönetim aracına sahip olan kullanıcılar, cihazdaki verileri otomatik olarak kontrol edeceklerdir. File Commander, kullanıcıların onu daha kolay kullanmasını sağlayan bir bilgisayar programcısı görevi görür. Dosya dönüştürücülere gelince, kullanıcılar yüzlerce farklı formatta 1200’den fazla dosya dönüştürme türünü gerçekleştirebilir. Ayrıca, uygulamadaki güncellenmiş güvenli mod, hassas verileri şifrelemenizi ve gizlemenizi kolaylaştırır. Uygulamadaki her şey microSD ve USB gibi harici depolama birimleri tarafından kolayca yönetilir.

HER ŞEYİ HIZLI ARAYIN

En son güncellenen sürüm olan uygulama, kullanıcılara pek çok fayda sağlayan işlevlerle tasarlanmıştır. File Commander, kullanıcıların her bir dosyaya göz atmak zorunda kalmadan cihazlarındaki her şeyi tamamen hızlı bir şekilde bulmasını sağlar. Veri arama işlemini gerçekleştirmek için, kullanıcıların sadece aranacak dosyanın anahtar kelimelerini girmeleri yeterlidir ve uygulama, aradığınız anahtar kelimelerle eşleşen bir dizi sonuç üretecektir. Müzik, fotoğraf, video ve diğer belgeler gibi istediğiniz dosyalar üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Ayrıca uygulama, belge dosyalarını bulut hesapları, ağ bağlantı adresleri ve yerel belge dosyaları gibi birçok depolama konumuna göre de sınıflandırır.

UZAKTAN DOSYA ERİŞİMİ VE PAYLAŞIMI

File Commander’ın uzaktan dosya erişimi ve paylaşım işlevselliğini reddetmek yok. Uygulamanın kullanımı sırasında, ağ konumları ve FPT sunucularının türleri ve küçük paylaşımlar bazında Windows’a erişebilirsiniz. Kullanıcılar, daha akıllı dosya yönetimi için Google Drive, Dropbox ve SugarSync’teki belge dosyalarını yönetmelidir. Premium sürümde kullanıcılar daha da dikkat çekici işlevleri kullanabilirler. Bellek analiz aracıyla tüm dosya ve klasörlerinize bir bakışta eksiksiz bir genel bakış elde edersiniz. Ayrıca silinen dosyaları 30 gün içinde silebilir ve kurtarabilirsiniz.

GÜÇLÜ ARAÇLAR SERİSİYLE DOSYALARI VE KLASÖRLERİ YÖNETİN

Uygulama, tamamen özelleştirilebilir bir ana ekran tasarımına ve yararlı bir arama seçeneğiyle hızlı cihaz aramasına sahiptir. Ayrıca kullanıcılar, dosyaları başka bir programcı gibi kesme, kopyalama, yapıştırma ve yeniden adlandırma gibi diğer işlemleri de yapabilirler. Son dosyaları yeniden kullanmak için kullanıcılar, daha verimli hale getirmek için Son Dosyalar özelliğini kullanmalıdır.


İndir (24MB)

Artık indirmeye hazırsınız File Commander ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMobiSystems

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir