FightNight Battle Royale
FightNight Battle Royale

FightNight Battle Royale v0.6.0 MOD APK (Mega Mod) indir 2022


FightNight Battle Royale, bireylerin geniş katılımlı kaotik ve olağanüstü bir savaş alanında dalış yaparken oyuncuların sonsuz eğlenmesi için yoğun ve büyüleyici, aksiyon dolu bir mücevherdir.

Android Android Aksiyon
4 ( 226 puan )
Fiyat: $0
İsim FightNight Battle Royale
Yapımcı GDCompany
Tür Aksiyon
Boyut 33M
Versiyon 0.6.0
MOD Mega Mod
Orjinal Google Play
FightNight Battle Royale is the most famous version in the FightNight Battle Royale series of publisher GDCompany
Mod Version 0.6.0

İndir (33M)

FightNight Battle Royale, insanlara Battle Royale türünün tüm özünü keşfetmeleri ve keyfini çıkarmaları için büyük bir potansiyel ve işlevsellik sunar. Ayrıca, insanların deneyimlerini hayata geçirmek ve birçok aksiyon sahnesi aracılığıyla savaş alanını daha canlı ve heyecanlı hale getirmek için yeni nesil 3D grafik motorlarını kullanıyor. Oyuncular ayrıca çeşitli yenilikçi oyun modları aracılığıyla arkadaşlarını eğlendirebilir veya hayatta kalarak şanlı kazananlar haline gelebilirler.

FightNight Battle Royale: FPS

SAF KAOTİK GELİŞİM İLE GENİŞ SAVAŞ ALANI

FightNight Battle Royale’de öne çıkan şey, oyunlarının her birinde büyük ölçekli savaş alanlarının geliştirilmesi ve hızıdır. Birincil moddaki oyunun kurallarına göre, 100’den fazla oyuncuyu rastgele geniş bir haritaya atacak, buradan herkesin dağılması ve hayatta kalmak için olanaklar veya ekipman araması gerekiyor. Zamanla, ölçek veya yeni unsurlar karakteristik atmosferi kademeli olarak değiştirdikçe savaş alanı daha şiddetli hale gelecektir.

FightNight Battle Royale: FPS

DİNAMİK KAMERALI ÇEVİK KONTROL MEKANİZMALARI

Kontrol sistemi, oyuncuların hareketli savaş alanındaki deneyimlerini değiştirmek için birinci ve üçüncü şahıs bakış açıları arasında serbestçe geçiş yapmalarına izin verecek. Neyse ki, her şey akıcı ve etkileşimlidir, böylece oyuncular sürekli hareket halindeyken veya karmaşık sorunlarla uğraşırken en iyi performansı elde eder. Harika olan şey, oyuncuların her en kötü ana hazırlanırken kendilerini üstün kılmak için tüm kontrol sistemlerini özgürce özelleştirebilmeleridir.

FightNight Battle Royale: FPS

DAHA FAZLA POTANSİYEL İÇİN YOĞUN VE HAREKETLİ OYUN MODLARI

FightNight Battle Royale’deki savaş alanının geniş ölçeği sayesinde, oyuncuların daha fazla eğlenmesi için çeşitli oyun modlarında yeni olanaklar açabiliyor. Oyun modları, oyunun tüm kurallarını veya temposunu değiştirirken, oyuncuların takım arkadaşlarına en büyük heyecanla katılmalarını sağlar. Bunun da ötesinde, ek oyun modları, oyuncuların onları kariyerlerinde güvenilir takım arkadaşlarıyla daha ileriye götürmeleri için her zaman birçok sürprize sahip olacaktır.

GENİŞ SİLAH VE EKİPMANLAR

Silah sistemlerinin çeşitliliği, oyuncuların korkunç ve umutsuz bir savaş alanında hayatta kalmaları için bir avantajdır. Bu arada, silahlar oyuncunun etrafında rastgele görünecek ve onlara oyunun farklı tarzlarda tadını çıkarmaları için daha fazla fikir verecek. Oyuncular ayrıca savaş alanının derinliklerine inerken birçok yaratıcı fikirle savaş performansını artırmak için daha fazla yardımcı ekipman toplayabilirler.

FightNight Battle Royale: FPS

CANLI VE İYİ OPTİMİZE EDİLMİŞ 3D GRAFİKLER

FightNight Battle Royale’ın grafikleri de göz alıcı görsel efektler karşısında bile herkesin en istikrarlı deneyimi yaşaması için mükemmel optimizasyona sahip olduğundan birinci sınıftır. Ek olarak, nesnelerin ve ortamların tümü, insanların araziyi etkili bir şekilde kullanma duygularını harekete geçirmek için gerçekçi etkileşimlere sahiptir. Kısacası, oyunun herkese getirdiği yüksek kaliteli ve zarif grafikler sayesinde insanların eğlencesinde de birçok etkileyici iyileştirme var.

Oyuncular, arkadaşlarıyla en gülünç ve eğlenceli savaşlara dalmak istiyorsa, FightNight Battle Royale harika bir seçim olacaktır. Ayrıca, Battle Royale türünün en canlandırıcı keşfine sahip olmaları için herkesin oyun oynamasını ve deneyimini çeşitlendirmek için etkinlikleri ve yeni içeriği düzenli olarak günceller.

  • 100’den fazla oyuncuyu aynı anda veya çeşitli faktörlerle tatmin edecek kapsamlı ve eğlenceli bir Battle Royale oyunu.
  • İster yürüyerek ister araçlarla olsun, taktiksel eylemler gerçekleştirirken herkesin memnuniyetini artırmak için sorunsuz ve etkileşimli kontroller.
  • Oyunculara oyunu istedikleri gibi oynamaları için daha fazla olanak sağlarken çeşitli dövüş stillerini çeşitlendiren kapsamlı bir silah sistemi.
  • Oyunculara arkadaşlarıyla savaşırken tonlarca eğlence ve an sunmak için büyük ölçekli haritaların maksimum düzeyde kullanıldığı ilgi çekici oyun modları.
  • Dinamik kameralar aracılığıyla en sorunsuz ve büyüleyici kontrol deneyimi için olağanüstü optimizasyona sahip olağanüstü grafikler.


İndir (33M)

Artık indirmeye hazırsınız FightNight Battle Royale ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGDCompany

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir