FIFA Soccer
FIFA Soccer

FIFA Soccer v17.0.03 APK indir (Son Sürüm) 2022

FIFA Mobile, oyuncuların dünya çapında lisanslı ve ünlü oyuncularla futbol turnuvalarına katılacağı bir oyundur. Oyun, birçok izleyici için tamamen uygundur ve onlar için keşfedilecek çok heyecan verici şeyler vardır. Aynı zamanda oyuncular her zaman

Android Android Spor
4 ( 361 puan )
Fiyat: $0
İsim FIFA Soccer
Yapımcı ELECTRONIC ARTS
Tür Spor
Boyut 125MB
Versiyon 17.0.03
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
FIFA Soccer is the most famous version in the FIFA Soccer series of publisher ELECTRONIC ARTS
Mod Version 17.0.03
Total installs 100,000,000+

FIFA Mobile, oyuncuların dünya çapında lisanslı ve ünlü oyuncularla futbol turnuvalarına katılacağı bir oyundur. Oyun, birçok izleyici için tamamen uygundur ve onlar için keşfedilecek çok heyecan verici şeyler vardır. Aynı zamanda oyuncular her zaman kadrolarını değiştirmek ve onu bir rüya takımı yapmak isteyeceklerdir. Böylece çok sayıda oyuncu paketi toplayarak zamanlarını bu dileği yerine getirmek için harcayacaklar.

FIFA Soccer

FUTBOL MAÇLARI OYUNCULARI ÇEKİYOR

FIFA Mobile’da oyuncular, her kullanıcının seveceği güzel grafiklerle tamamen etkileyici futbol maçlarına girecekler. Başka bir oyuncuya karşı top kullanma becerilerinizi sergileyeceğiniz tezahüratlarla dolu bir stadyum göreceksiniz. Aynı zamanda oyuncular bu oyunların getirdiği maçlardan gözlerini alamayacaklar çünkü topunuzun rakibiniz tarafından alınmasını kesinlikle istemeyeceksiniz.

Oyuncular karakterlerini bir joystick ve sprint-and-tackle düğmesi ile kontrol edecekler ve bu, diğer bazı oyunlardan farklı olacak çünkü gol atmak için karakterin aksiyon düğmelerini kullanmayacaksınız, ancak ekranı kaydırmayı kullanacaksınız. Başka bir deyişle, bu iki düğme belirli bir oyuncunun hareketine odaklanacak ve eğer topu geçmek veya başka eylemler yapmak istiyorsanız, düzgün hareket etmek için pozisyonu seçmeniz gerekecek. Bu nedenle, oyunculara birçok fayda sağlayacaktır.

FIFA Soccer

BECERİLERİ GELİŞTİRMEK İÇİN UYGULAMAYA KATILIN

FIFA Mobile’ın ilk seviyelerine başladığınızda, oyundaki kontrol becerileri hakkında hiçbir şey bilmediğiniz bir rakiple karşılaşmanız gerektiği için endişelenmenize gerek kalmayacak. Özellikle, bu seviyelere katılmak ve tamamlamak için zaman harcayacaksınız. Tamamen yardımcı olacaklar ve basit olduğu için önce gol atmaya alışacaksınız. Bundan sonra belirli koordinasyon adımları olacak ve son olarak karakteri kontrol edecek ve resmi oyun ekranına katılmaya başlayacaksınız.

Alıştırma modunda seviyeleri tamamladığınızda, başka bir oyuncuya karşı maçlara katılabileceksiniz. Geçen işleri dikkatli bir şekilde yapmaya çalışacak ve her zaman önünüzde olan biteni izleyeceksiniz. Pası yapmak zor değil, ancak diğer karakterlerin gelip skor için uygun şekilde koordine edebilmesi için bir pozisyon seçmeniz gerekecek. Böylece zamanla kontrol becerilerinizi hızlı bir şekilde artırabileceksiniz.

FIFA Soccer

YEPYENİ OYUNCULARIN KİLİDİNİ AÇIN

FIFA Mobile’da oyuncular kendilerine varsayılan bir kadro bulacaklar ve elbette bu oyuncuların hepsinin standart istatistikleri var. Böylece zamanla yeni oyuncular bulabilir ve takımdaki pozisyonları kademeli olarak değiştirebilirsiniz. Daha iyi becerilere sahip bir oyuncu takıma katıldığında takımın ortalama puanının arttığını göreceksiniz. Aynı zamanda, zaman zaman oyunun başında varsayılan kadro yerine yeni bir kadro da seçebilirsiniz.

Bu oyuna katıldığınızda alabileceğiniz diğer ilginç noktalardan biri de oyuncu paketleri. Her pakette farklı istatistiklere sahip yeni oyuncular alacaksınız. Aynı zamanda farklı paket türleri olacak ve elit olanı açarsanız Ronaldo gibi dünyaca ünlü oyuncular takımınıza katılacak. Ayrıca eğitimi tamamlamak, kontrol becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur ve size göz ardı edemeyeceğiniz etkileyici sayıda paket ve ödül verir.


İndir (125MB)

Artık indirmeye hazırsınız FIFA Soccer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanELECTRONIC ARTS

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir