FIFA Soccer
FIFA Soccer

Fifa Futbol v16.0.01 MOD APK (Full) indir 2022

Neden tüm dünyanın futbol sporuna güzel bir adla, yani kral sporu olarak adlandırdığını hiç merak ettiniz mi? Kesin olarak tanıyabildiğimiz en basit şeylerden biri, bunun insanlara en özel duyguları veren spor olmasıdır. Seyircinin tüm duygusal seviy

Android Android Oyun
5 ( 207 puan )
Fiyat: $0
İsim FIFA Soccer
Yapımcı ELECTRONIC ARTS
Tür Oyun
Boyut 90MB
Versiyon 16.0.01
MOD Full
Orjinal Google Play
FIFA Soccer is the most famous version in the FIFA Soccer series of publisher
Mod Version 16.0.01

Neden tüm dünyanın futbol sporuna güzel bir adla, yani kral sporu olarak adlandırdığını hiç merak ettiniz mi? Kesin olarak tanıyabildiğimiz en basit şeylerden biri, bunun insanlara en özel duyguları veren spor olmasıdır. Seyircinin tüm duygusal seviyeleri, oyuncular, yorumcular sahadaki her hareketi izliyor. Ve en ilginç şeyleri tanımlamak için, üretici ELECTRONIC ARTS araştırma ve geliştirme için çok zaman harcadı. Böylelikle, dünyanın dört bir yanındaki hayranların tutkulu tutkusunu tatmin etmek için FIFA Soccer adlı benzersiz bir oyun doğdu. Özel bir oyun hakkında bilgi edinmek için oyunu hızlıca yükleyin!

FIFA Futbolu

Oyun Deneyimleri

FIFA Futbol, ​​eleştirmenler tarafından farklı şekillerde çok beğenilen bir oyuna geldiğinde gerçekten ne yapacak? Ve üreticinin tanıtımına göre, bu futbol dünyasının rotasyonunu içeren bir oyun olacak. Oyun, gerçek bir koç olma deneyimini yaşamanıza yardımcı olabilir. Artık herhangi bir kısıtlama olmayacak ve favori kadronuza rahatça sahip olabilirsiniz. Eksiksiz ve favori bir takıma sahip olduktan sonra, bir sonraki hedef kesinlikle önünüzdeki zorlu zorlukların üstesinden gelmek olacaktır. Pek çok engel düzenlendi ve sizin için pek çok zorluğa neden olmaya hazır. Güvenle gelin, yüzleşin ve süper takımın gerçek gücünü gösterin!

FIFA Futbolu

Tüm Yıldızlarla Süper Bir Kadro Kur

Bu oyunun dünyadaki pek çok oyuncuyu cezbettiği şeylerden biri de kadro kurma özelliğidir. Bu oyuna gelince, “FIFA Football”, sevdiğiniz süper yıldızlardan oluşan bir takım oluşturmanıza olanak tanıyacak. Sahadaki farklı konumlar için, tüm farklı oyuncular sizin tarafınızdan seçilecek, özenle inşa edilecektir. Kalecilerden, savunuculardan orta sahalara kadar, forvet oyuncularının tümü, Süper Kadronuzda bir araya getirilen dünyadaki ünlü isimler olacak. Ama oyunun oyuncu limitleri konusunda endişeli misiniz? Premier Lig, La Liga, Ligue 1, Bundesliga, Serie A, ML gibi birçok farklı üst düzey şampiyonadan tüm ünlü oyuncuların hazır olacağından emin olun. Artık elinizde en güçlü kartlara sahip olduğunuza göre, onları en uyumlu takımda bir araya gelmeleri için eğitmeye çalışmalısınız!

FIFA Futbolu

Çekişmeli Maçlar

Ayrıca oyunun oyunculara getirebileceği özellik ilginç bir yüzleşmedir. Oyun, farklı oyun modlarını tam olarak destekledi. Ancak oyunculardan çok yüksek reyting alanlardan biri “KAFAYA OYNA” idi. Bu oyun moduna gelen oyun, oyuncularının arkadaşlarıyla doğrudan yüzleşmesine olanak tanıyacak. Ayrıca bu, “FIFA Football” tarafından oyuncularını gerçek zamanlı olarak 11’e 11 mücadele maçına getirerek başarıyla atılan önemli bir adımdır. Artık kimin, kimin arkadaştan daha iyi olduğuna dair sonsuz tartışmalar olmayacak. Yeteneklerinizi ve becerilerinizi göstermek, seyircileri beklemekle dolu stadyumda arkadaşlarınıza hızlıca meydan okumak ve onları yenmek istersiniz.

FIFA Futbolu

Devasa Sahalarda Kendini Göster

Arkadaşlarla rekabet etmek için pratik uygulamaya ek olarak, oyuncular yeni deneyimlerin de tadını çıkaracaklar. Şüphesiz güçlü bir tutkuya sahip biri UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ adını duymuştur, değil mi? Evet, Avrupa’nın en kaliteli takımlarının kupayı kazanmak için yarıştığı yer burası. Artık maçı izleyen seyirci olmayacak; buna doğrudan dahil olan kişilerden biri olacaksın.

FIFA Futbolu

Oluşturduğunuz özel kadro şimdi Avrupa’nın en yüksek seviyeli iki oyun alanında meydan okunacak: UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi kendilerini gösterecek. Tüm Superstar oyuncularla en güçlü takıma sahip olanlardan biri olduğunuzu kanıtlamak istiyorsanız, neden bu alanlarda denemiyorsunuz? Prestijli kupaları kazandığınız an, dünyaya bu oyunun gerçek kralının kim olacağını söylediğiniz an da olacaktır. Harika bir futbol oyunu yükleyin ve deneyimleyin!


İndir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız FIFA Soccer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir