FIE Swordplay
FIE Swordplay

FIE Swordplay v2.65.11235 MOD APK (Ücretsiz Satın Alma) indir 202


FIE Swordplay, sizi en profesyonel tekniklerle kılıç dövüşlerine götürür. Burada, acemi aşamadan nihai ustaya kadar metodik olarak öğreneceksiniz.

Android Android Spor
5 ( 676 puan )
Fiyat: $0
İsim FIE Swordplay
Yapımcı FIE
Tür Spor
Boyut 286MB
Versiyon 2.65.11235
MOD Ücretsiz Satın Alma (Lucky Patcher Talebi)
Orjinal Google Play
FIE Swordplay is the most famous version in the FIE Swordplay series of publisher FIE
Mod Version 2.65.11235
Total installs 5,000,000+

İndir (286MB)

Eskrim gibi kolay olmayan bir sporun takipçisiyseniz, FIE Swordplay tutkunuzu tatmin etmeniz için bir koz olacak. Uluslararası Eskrim Federasyonu’ndan resmi destek alıyoruz, bu nedenle bu oyundaki tüm beceriler ve hareketler tam ve profesyonel. Kursları deneyimleyecek ve ardından AI veya dünya çapındaki diğer canlı oyunculara karşı resmi olarak rekabetçi turnuvalara gireceksiniz.

FIE Kılıç Oyunu

EĞİTİM VE KOÇLUK KURSLARININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Bu sporu hiç görmediyseniz veya maruz kalmadıysanız endişelenmeyin çünkü en son sürümde size yeni bir antrenman oyun modu getirdik. Burada, her saldırı ve savunma hareketinde, nasıl geri ve ileri adım atılacağı konusunda size rehberlik edilecektir. Sadece bu da değil, herhangi bir eğimle sırtınızı büktüğünüzdeki beceriler de sorun değil. Ek olarak, kılıcı kullanma ve onları doğru yerleştirme gibi diğer beceriler.

Bununla kalmayıp, oyuncular aslında düşündüğünüzden daha zor olan daha fazla teknik öğrenirler. Ancak bu tür birinci sınıf tekniklerle, ister ağır ister hafif olsun, rakiplerinize yenilmemenizi sağlayabilirsiniz. Nazik bir itme olabilir ancak rakibin dengesini kaybetmesine ve hemen düşmesine neden olur. Ayrıca, kılıç dövüşü söz konusu olduğunda efsanevi sarmal kılıçlar arasındaki sürtüşmeden bahsetmemek mümkün değil.

FIE Kılıç Oyunu

ESKİ ESKİ KURALLARINI DENEYİMLEYİN

Bilmeyenler için FIE Swordplay, eskrim sporunun gerçek kurallarını içeren dünyanın ilk mobil oyunudur. Ayrıca bu konudaki cezalandırma veya muharebe tüzükleriyle ilgili pek çok kural da gerçekte olduğu gibi uygulanacaktır. Bu size gerçek dünyadan hiçbir farkı olmayan otantik hislerle büyüleyici deneyimler getirmeyi vaat ediyor. Bunun gibi canlı animasyonlarla harika 3D grafiklerin keyfini çıkarmaktan daha iyi ne olabilir?

REKABET ETMEK İÇİN RAKİP SEÇME ÖZGÜRLÜĞÜ

FIE Swordplay’de rakipler açısından oyuncular kişisel ihtiyaç ve tercihlerine göre seçim yapma hakkına sahiptir. Spesifik olarak, iki seçeneğiniz var; her şeyden önce, AI; Bu otomatik bir savaş sistemidir, sizin için kesinlikle zor bir kart olacak tüm becerilerle doludur. Ancak sosyal paylaşım platformlarında tanıdığınız veya tanımadığınız kişileri de seçebilirsiniz.

FIE Kılıç Oyunu

TEMSİL ETTİĞİNİZ ÜLKENİN ONUR ALMASINA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ?

FIE Swordplay, turnuvalarda temsil edeceğiniz ülkeyi anında seçmenize olanak tanır. İnanılmaz derecede büyük ve yetenekli dünya çapında farklı ülkelerle rekabet edeceksiniz. Rakiplerinizi tek seferde devirmek için öğrendiğiniz akrobasileri kullanabilir misiniz? Yoksa bu gergin halkada çıkış yolu olmayan rakibiniz tarafından eziyet mi edeceksiniz?

GİZEMLİ YELEK VE MASKELERLE GÜCÜNÜZÜ ARTIRIN.

Eğitimli becerilerin yanı sıra, bu savaş için yelek ve maske eklemeden ve yükseltmeden yapamazsınız. PvP kampanyalarına girdiğinizde satranç taşı temel rolü oynar. Burası, rolünüzü birçok sürpriz ve başarısızlıkla dolu acemi bir atletten, dünyadaki idolleriniz gibi dövüşen ve kazanan bir kılıç dövüş ustasına dönüştürebilir.

FIE Kılıç Oyunu

ÖZELLİKLERİ

– Güvenlik maskeleri ve keskin kılıçlarla efsanevi kılıç savaşına dalın.
– Olimpiyatlar ve PvP kampanyaları gibi efsanevi turnuvalarda AI veya diğer oyunculara meydan okuyun.
– Doğrudan rekabete resmi olarak girmek için, oyuncunun o ülke için temsil edeceği bayrağın resmini kendiniz seçin.
– En iyi eskrim sporcuları için başlangıç ​​seviyesindeki veya daha ileri düzey kurslara katılın.
– Akrobatik becerileri öğrenin, rakipleri veya kılıç saldırılarını zorlayın ve ayaklarınızla savunun, dengenizi koruyun.


İndir (286MB)

Artık indirmeye hazırsınız FIE Swordplay ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir