Fictions
Fictions

Fictions: Choose Your Emotions v5.2.3 APK indir (Ücretsiz Premium Seçim) 2022


Bu, bugün yeni keşif konusunda en ünlü simülasyon oyunlarından biridir. Bu sefer kurgular, hayalinizi kendi hobinizle yaşamanıza izin verecek. Bu oyun kendi hedeflerinize, fikirlerinize saygı duyacak ve kendi hikayenizi seçme hakkına sahipsiniz. Herk

Android Android Simülasyon
4 ( 561 puan )
Fiyat: $0
İsim Fictions
Yapımcı Tictales
Tür Simülasyon
Boyut 52M
Versiyon 5.2.3
MOD Ücretsiz Premium Seçim
Orjinal Google Play
Fictions is the most famous version in the Fictions series of publisher Tictales
Mod Version 5.2.3
Total installs 1,000,000+

İndir (52M)

Bu, bugün yeni keşif konusunda en ünlü simülasyon oyunlarından biridir. Bu sefer kurgular, hayalinizi kendi hobinizle yaşamanıza izin verecek. Bu oyun kendi hedeflerinize, fikirlerinize saygı duyacak ve kendi hikayenizi seçme hakkına sahipsiniz. Herkes herkesin hayatına karar verecek ve bu oyun bunun üzerine inşa ediliyor. Bu benzersizliği keşfedin ve deneyimleyin, kendinize iyi bir yaşam seçin.

Kurgular: Duygularınızı seçin

OYUNUN SIRRI

Hayatının parçasını ne zaman buldun? Kendi tutkunuzla yanma arzunuz var mı? Bunlar, bu modern yaşamda her zaman ortaya çıkan sorulardır. Kurgular size aralarından seçim yapmak ve hikayenize devam etmek istediğiniz bir sürü konu verecek. Bu seriyi sonuna kadar yürütmek için kendi yaşam deneyimlerime dayanarak, hayatımı yazmaya devam edin ve bir sonraki cesur niyetleri çizin.

Dünyanın en iyi hikayelerinden oluşan bir koleksiyona dayanarak kendinize bir dizi seçiyorsunuz. Örneğin bazı komik durumlar yaratmak da heyecan verici şeylerden biridir. Daha da ilginci, hikaye yörüngenizde kalacak ve onu istediğiniz gibi çevirebilirsiniz. Ancak farklı oynanışlarda kaybolmanıza ve böylece oyunun benzersizliğine katkıda bulunmanıza neden olacak birkaç yan durum da var.

Kurgular: Duygularınızı seçin Kurgular: Duygularınızı seçin

KENDİ DUYGULARINI TAKİP ET

Kurgularda bu sefer ilginç olan şey, doğru duygu dizisini, kendi hikayenizin gelişimini takip etmektir. Oyun, hayattaki kendi benzersizliğini ifade etmenin yanı sıra, hayatının hikayesini de yeniden yaratıyor. Kendi hikayenize dalmak, belki sevdiğiniz kişiyle mutlu olmak ya da önemli yaşam olaylarından geçmek. Oyun sizi kişisel maceralarınızdan oyunun sunduğu deneyimlere götürecek.

Her canlandırma durumu yavaş yavaş ortaya çıkacak ve hikayelerin kendisiyle yüzleşmek zorundasın çünkü bu senin kendi hayatın. Ne de olsa oyun, kendi hayatında hikayeler yaratman, kendini olabildiğince zeki olmak için eğitmen için bir basamak gibidir. Belki oyun buna güvenir ve size faydalı tavsiyeler verir.

OYUN EĞLENCESİ

Oyun, oyuncuların bütünü deneyimlemelerine izin veren birçok farklı gelişme ile dünya çapında birçok benzersiz hikaye ve roman kullanıyor. Ayrıca, oyun aynı zamanda birçok benzersiz karakter, o hikayenin karakterini gösteren benzersiz dış görüntüler kullanır. Kendi hikayenizin kontrolünü ele alacaksınız, sonraki hikayeleri yazmaya devam edeceksiniz.

Kurgular: Duygularınızı seçin Kurgular: Duygularınızı seçin

Birçok farklı karakter de sizin tarafınızdan seçiliyor ve belirli bir rolü olacak. Her karakter, hikayenizi daha benzersiz ve ilgi çekici hale getirmeye katkıda bulunacaktır. Ayrıca Kurgular oyununun mükemmel önerileriyle kendi daha ilginç ve romantik hikayelerinizi yaratabilirsiniz.

Burada, Kurgular, oyun kendi hikayenizi ifade etmenize izin verdi. Özel olan, diğer insanların hikayelerinden kendi hikayenizi ifade etmeye dönüşmenizdir. Oradan kendi hikayeni yazacaksın. Her bir düşünce biçimine dönüşerek hikayelere dalacaksınız. Oyun ayrıca, onu her zamankinden daha özel ve yaratıcı kılan başka benzersiz özelliklere de sahip.


İndir (52M)

Artık indirmeye hazırsınız Fictions ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir