Female Fitness
Female Fitness

Female Fitness v7.25 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Günlük egzersiz, sağlığınızı iyileştirmenin, hastalıkları önlemenin ve daha pozitif enerjiye sahip olmanın bir yoludur. Kalori yakmanın yanı sıra istediğiniz kiloyu korurken çok fazla yağ tüketirken fazla yağ birikmesini önleyebilir. Forma girmek ist

Android Android Sağlık ve Fitness
5 ( 908 puan )
Fiyat: $0
İsim Female Fitness
Yapımcı Hazard Studio
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 29MB
Versiyon 7.25
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Female Fitness is the most famous version in the Female Fitness series of publisher Hazard Studio
Mod Version 7.25
Total installs 1,000,000+

Günlük egzersiz, sağlığınızı iyileştirmenin, hastalıkları önlemenin ve daha pozitif enerjiye sahip olmanın bir yoludur. Kalori yakmanın yanı sıra istediğiniz kiloyu korurken çok fazla yağ tüketirken fazla yağ birikmesini önleyebilir. Forma girmek istiyor ama spor salonuna gidecek vaktiniz yoksa endişelenmeyin; Women Workout – Female Fitness uygulaması bunu yapmanıza yardımcı olacaktır.

Kadın Egzersizi – Kadın Fitness Kadın Egzersizi – Kadın Fitness

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BİR ANTRENMAN PLANI OLUŞTURUN

Uygulama, kullanmaya başladığınızda size vücudun her bölgesi için birçok farklı egzersiz ile 28 günlük bir antrenman mücadelesi verecektir. Ve elbette, doğru zamanı seçmeniz ve egzersizleri sonuna kadar gerçekleştirmeniz gerekecek. Her kişinin ilgi alanlarına ve zaman bütçesine bağlı olarak çalışmalarını kesintiye uğratmadan pratik yapmak. Rahatlayabilir ve 30 dakika içinde yapabilirsiniz. Ancak 50-60 dakika, stresli anlardan sonra kendinizi rahat bir alana sokmanız için mükemmel olacaktır.

FITNESS ANTRENÖRLERİYLE EGZERSİZ YAPARKEN DAHA İYİ DENEYİM

Gerginseniz ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız endişelenmeyin, eğitmenlerle buluşacak ve her bireyin ihtiyaçlarına göre nasıl pratik yapılacağı size gösterilecektir. Her hareketi bilimsel olarak birlikte kolayca gözlemlemenize ve gerçekleştirmenize yardımcı olmak için 3D tasarımda simüle edilmiş alıştırmalarla adım adım yönlendirilmekten daha iyi ne olabilir. Ayrıca bir eğitmenle pratik yaparken, eğitim sürecinizi daha etkili hale getirmek için yakından takip edecekleri için kendinizi güvende hissedeceksiniz. Hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmayacak ve bu denemeye değer bir uygulama.

Kadın Egzersizi – Kadın Fitness Kadın Egzersizi – Kadın Fitness

BENZERSİZ ÖZELLİKLERLE SINIRSIZ ANTRENMAN

Spor asla yeterli değildir; ne kadar sıkı çalışırsan o kadar sağlıklı olursun ve uykunu iyileştirirsin. Bu uygulama, egzersiz yapmaya yeni başlıyor olsanız bile sizin için uygundur. Zaman sınırı yoktur; İstediğiniz zaman katılabilirsiniz çünkü Home Workout Women her zaman size hizmet etmeye hazır. Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için üretici, egzersizleri hızlı bir şekilde bulabilmeniz ve vücut kondisyonunuzu takip edebilmeniz için kullanımı kolay yeni özellikleri sürekli olarak güncelledi. Bu, kaçırmayı göze alamayacağınız mükemmel bir uygulama.

ANA ÖZELLİKLER

  • Çok fazla zaman harcamanıza gerek yok, yine de evde çeşitli egzersiz sistemleriyle pratik yapabilirsiniz.
  • Her kişinin ihtiyacına bağlı olarak birçok farklı egzersiz seviyesi ile sizin için rahat bir alan yaratın
  • Bir koçla pratik yaparken deneyiminizi geliştirin ve eğitim sürecini daha etkili hale getirmek için özel rehberlik alın
  • Uygulama tamamen ücretsizdir, böylece herhangi bir dersin kilidini açmak zorunda kalmadan istediğiniz gibi pratik yapabilirsiniz.
  • Sizi hayal kırıklığına uğratmayacağına söz veren basit grafikler ve ayrıntılı 3D simülasyonlarla tasarlandı.


İndir (29MB)

Artık indirmeye hazırsınız Female Fitness ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHazard Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir