Project Sekai
Project Sekai

Project Sekai: Colorful Stage feat. Hatsune Miku v1.1.4 APK + MOD (Otomatik Dans / Kolay Mod) indir 2022


プロジェクトセカイ カラフルステージ! başarı 初音ミク, uluslararası olarak Sega Corporation tarafından üretilen ve geliştirilen Japonya'dan ritim oyunu türünden Hatsune Miku olarak bilinir. Oyun, Hatsune Miku: Project Diva film serisinden esinlenmiştir. Dizinin hayranı ol

Android Android Müzik
5 ( 924 puan )
Fiyat: $0
İsim Project Sekai
Yapımcı SEGA CORPORATION
Tür Müzik
Boyut 81M
Versiyon 1.1.4
MOD Menü/Otomatik Dans, Kolay Mod
Orjinal Google Play
Project Sekai is the most famous version in the Project Sekai series of publisher SEGA CORPORATION
Mod Version 1.1.4
Total installs 1,000,000+
MOD 1
  • MENÜ MODU
  • Tanrı modu

MOD 2
  • Mod Menüsü
  • Hasar yok
  • Kolay mod (Manuel)
  • Otomatik Dans
  • Kombo kurtarma (Komboyu kaybetme)
  • Seçilebilir % Not


İndir (81M)

プロジェクトセカイ カラフルステージ! başarı 初音ミク, uluslararası olarak Sega Corporation tarafından üretilen ve geliştirilen Japonya’dan ritim oyunu türünden Hatsune Miku olarak bilinir. Oyun, Hatsune Miku: Project Diva film serisinden esinlenmiştir. Dizinin hayranı olan, Hatsune Miku, Megurine Luka, Meiko gibi Sekai dünyasının sanal şarkıcılarıyla karşılaşacak. Bunlar, yeniden canlandırılan ve şarkıları canlı bir şekilde icra eden sanal, kurgusal şarkıcılardır.

Project Sekai Renkli Sahne! feat. Hatsune Miku

OYUNUN RENKLİ SANAL DÜNYASI

Oyun iki büyük Japon şehrinde, Tokyo ve Yokohama’da geçiyor. Oyunda sanal karakterler önceden programlanmış vokalleri kullanarak tüm dünyada şarkılar seslendirecek. Oyundaki her şarkıcının kendi kişiliği, duyguları olacaktır; Oyuncular karakterleri duygularıyla seçebilirler. Veya oyuncular, oyunun çalma listesinde bulunan kelimelerden veya lirik olmayan melodilerden iç sağlıklarına uyan şarkıları seçebilirler. Oyundaki karakterler temaya göre bölünecek, grup tarafından Hatsune Miku’nun arsası olarak bölünecek. Gerçekte her karakterin farklı kostümleri olacak ve ünlü şarkıcılar tarafından seslendirilecek.

Project Sekai Renkli Sahne! feat. Hatsune Miku

IDOL İLE OYUNU KOLAYCA FETHEDİN

Oyun oynarken oyuncular seçilecektir. Oyun modunun kolaydan karmaşığa beş modu vardır, oyuncunun işlemine bağlı olarak kendine meydan okuyabilir. Notlar, renge göre bölünmüş dört ana satır dahil olmak üzere ekranda görünecektir; notlar çizgiyi takip edecek. Oyuncunun ekranı notların yönünde kaydırması gerekir. Notlar hedefe ulaşırsa ve oyuncu işlemi tamamlamadıysa bir bitiş çizgisi olacaktır; o not eksik olarak sayılacaktır. Bu bir ritim oyunu olduğu için, notalar sesi takip ediyor gibiydi, böylece oyuncu kendilerini o müziğe kaptırabilirdi.

Project Sekai Renkli Sahne! feat. Hatsune Miku

Oyuncu bitiş çizgisinde doğru bir şekilde manipüle ederse, oyuncunun puanlarını artırmak için “mükemmel” kelimesi görüntülenecektir. Oyuncu oyun sırasında hiçbir notu kaçırmaz ve kombo olarak sayılır. Bir kombo elde ettiğinizde, puanınız katlanarak artar. Notalar şarkı bitene kadar devam edecek. Soldaki ekranın üst kısmında, elde ettiğiniz deneyim puanlarının sayısı, sağda ise oyun oynamak için kalan sağlık puanlarınızın sayısı; sağlık puanı bittiyse, başarısız olursunuz. Oyuncuların terfi için hızlı el çalıştırma becerilerine ve yüksek doğaçlama yeteneğine sahip olmaları gerekir.

Project Sekai Renkli Sahne! feat. Hatsune Miku

PUTLARLA OYUNDA ALIŞVERİŞ.

Şarkıyı tamamladıktan sonra elmaslar, oyundan deneyim puanları (EXP) alacaksınız, elmaslar çalma listesindeki sonraki şarkıları satın alabilir veya oyundaki istediğiniz kostüm ve karakterleri satın alabilirsiniz. Oyunda ücretsiz olan şarkıların yanı sıra sınırlı sayıda müzik olacak; Sınırlı karakterler, oyuncuların onu açmak ve toplamak için şarj etmesi gerekir. Ayrıca Sanal Canlı etkinliği olacak; bu, çevrimiçi konsere katılmanıza yardımcı olacak oyun içi moddur. Konser sırasında sanal karakterlerle ve diğer oyuncularla etkileşime girebilirsiniz.

Project Sekai Renkli Sahne! feat. Hatsune Miku

2.5D grafiklere sahip Hatsune Miku, oyunculara renkli bir müzik dünyası sunuyor; Bu teknoloji sayesinde oyuncular oyunla dürüstçe etkileşim kurabilirler. Ayrıca, oyundaki müzikler düzenli olarak güncellenir, böylece oyuncular ülkede ve dünyada trend olan şarkıları özgürce seçebilirler. Herkesin bakış açısı farklıdır, o halde hadi oyunu indirelim ve oyunun yeni özelliklerini deneyimleyelim!


İndir (81M)

Artık indirmeye hazırsınız Project Sekai ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSEGA CORPORATION

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir