Fate/Grand Order
Fate/Grand Order

Fate/Grand Order v2.46.1 MOD APK (Menü/Hasar, Kolay Kazanma) indir 2022


Fate/Grand Order, bizi oyuncuların geleceği tahmin eden bir tanrıya dönüştürüleceği yeni bir çağa getiriyor. Bu canlı rol yapma oyunu, oyuncuları bir sürprizden diğerine götürecek; en ilginç olanı, yaşam ve ölüm anlarının en gerçekçi şekilde yeniden

Android Android Rol Oyunu
4 ( 828 puan )
Fiyat: $0
İsim Fate/Grand Order
Yapımcı Aniplex Inc
Tür Rol Oyunu
Boyut 60MB
Versiyon 2.46.1
MOD Menü/Hasar, Kolay Kazanç
Orjinal Google Play
Fate/Grand Order is the most famous version in the Fate/Grand Order series of publisher Aniplex Inc
Mod Version 2.46.1
Total installs 1,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Hasar çarpanı [x1 – x1000]
  • Maks. NP
  • Kolay kazanç

NOT: Savaşa katılmadan önce özelliği açmanız gerekir.

İndir (60MB)

Fate/Grand Order, bizi oyuncuların geleceği tahmin eden bir tanrıya dönüştürüleceği yeni bir çağa getiriyor. Bu canlı rol yapma oyunu, oyuncuları bir sürprizden diğerine götürecek; en ilginç olanı, yaşam ve ölüm anlarının en gerçekçi şekilde yeniden üretilmesidir. Arsa biraz hayalet gibi ve oyuncular eski dünyalara benzersiz bir yeni çağla karıştırılacak. Tahtı fethedin ve laneti hiçliğe geri döndürün.

Kader/Büyük Düzen

DUAYI HAYIR’A DÖNÜŞTÜRMEK

Eski zamanlardan beri yeryüzü yıkımla lanetlenmiştir ve onu öngören sensin. Ama lanetin gerçekleşmesini istemiyorsunuz ve daha bitmeden onu kontrol etmeye çalışıyorsunuz. Bu çok iyi anladığınız bir şey çünkü geleceği tahmin eden tanrı sizsiniz. Ve eğer niyetiniz ortaya çıkarsa, günahlarınızı itiraf etmeli ve muzaffer olmak için tüm şeytanlarla savaşmalısınız.

Bu tehlike her zaman üstesinden gelinmesi gereken zorlukları beraberinde getirir. Fate/Grand Order, dünyayı kötü unsurlardan korumak için her zaman bu tehlikelerin üstesinden gelmenizi ister. Zorluklar, zorlukları artıracak ve oyuncular birlikte savaşmak için güçlerini birleştirmeleri için daha fazla kahraman çağırmalı. Sabrınız önceden belirlenmiş laneti yenecek ve o laneti alt üst edecek ve onu hiçliğe dönüştürecektir.

Kader/Büyük Düzen

YALNIZCA MÜCADELE ZORLUKLARINA KATILIN

Oyuncunun etrafında vahşi canavarlar, sizi öldürmek isteyen ruhlar var. Şimdi birçok zorluk var ve net hedefler belirlemeniz gerekiyor. Zorluklar zincirini aşmanız kolay olmayacak, ancak etrafınızdaki herkesle nasıl birleşeceğinizi bilmelisiniz. Önümüzdeki zorlukların üstesinden gelmek için oyunun sunduğu süper beş gücü kullanın. Fate/Grand Order her zaman dünyada hayat kurtarabileceğinize inanır.

Kader/Büyük Düzen

MÜCADELEYE KATILIN

Neyse ki tanrıların yardımı, çevredeki arkadaşlar oyunculara en pahalı golleri getirdi. Fate/Grand Order’ın özel yardımı sayesinde, oyuncu tüm zorluklarla savaşacak kadar güçlü hale geldi. Zorluklar avantajlara dönüştürülecek ve bu, önünüzdeki tuzakların üstesinden gelmeniz için bir fırsat. Sakin bir zihinle savaşmak için elinizden geleni yapın.


İndir (60MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fate/Grand Order ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir