Fast TV
Fast TV

Fast TV v3.4.4 APK MOD (Canlı Maç izle) indir 2023

  

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 95 puan )
Fiyat: $0
İsim Fast TV
Yapımcı Akrepikellez
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 28MB
Versiyon 3.2
MOD Şifresiz  
Orjinal Google Play
Fast TV is the most famous version in the Fast TV series of publisher
Mod Version 3.2
   
   
   

Fast TV APK indir

Fast TV APK ile istediğiniz tv kanalının canlı yayınına anında erişebileceksiniz. Spor, sinema, ulusal kanallar, haber kanalları ve daha bir çok kategoride ki kanalların ücretsiz yada ücretli olan versiyonlarını da bedava izleyebilirsiniz.

Fast tv uygulamasının en önemli kısımlarından bir tanesi ise sizden hiçbir zaman abonelik gibi ücretleri talep etmez her zaman ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur.

Uygulamayı indirdikten ve kurulumunu yaptıktan sonra karşınıza sadece reklamlar çıkacaktır.Bunun dışında hizmet için kullanım ücretlerini görmeyeceksiniz.Eğer reklamları da görmek istemiyorsanız reklam engelleme uygulamaları indirerek buna bir çözüm bulabilirsiniz.

Fast TV APK Canlı Maç izle

Canlı maç izleme apk uygulamalarının yada programlarının bir çoğu canlı yayınları kesintisiz yada HD olarak sunmamaktadır. Bunların bir çok sebebi olabilir. Fast TV uygulamasında ise yazılımcıların ortak çalışmaları ile bu gibi sorunlar çözülmüştür.

Fast TV APK uygulaması ile spor izlerken yada sinema izlerken yayınlarınız HD kalitede ve donmaz.

Fast TV APK Son Sürüm

Fast TV APK oldukça düşük bir boyuta sahiptir. İnternet hızınıza bağlı olarak hem bilgisayara, hem de akıllı telefonlara yüklenebilir. Sitemiz tarafından size Fast TV indir imkânı sunulmakta olup, tek yapmanız gereken ilgili butona tıklamadır.

Dosya indikten sonra cihazın ayarlar ekranına giderek, bilinmeyen dosyalara izin vermeniz gerekir. Bundan sonra ise dosyaya dokunarak kurmanız yeterlidir. Tüm işlemler otomatik ilerlediği için beklenmelidir.

Kurulum bitince sadece telefonunuzdaki aplikasyon sembolüne dokunmanız gerekir. Ardından ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir, size sunulan seçenekleri görebilir ve yayınları izleyebilirsiniz.

 


İndir (28MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fast TV ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir