FAST TV
FAST TV

FAST TV APK v3.4.3 Son Sürüm indir (Reklamsız) 2023


Fast TV APKAkıllı telefonlara sunulan uygulamalar farklı konularda olmakla birlikte, dizi, film, maç izleme aplikasyonları yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Fast TV APK indir bunlar arasında kesintisiz yayınları, kanalları, desteklediği yayınlar

Android Android Eğlence
4 ( 322 puan )
Fiyat: $0
İsim FAST TV
Yapımcı FAST TV
Tür Eğlence
Boyut 28M
Versiyon 3.4.3
Orjinal Google Play
FAST TV is the most famous version in the FAST TV series of publisher FAST TV
Mod Version 3.4.3
Total installs 10,000+

İndir (28M)

Fast TV APK

Akıllı telefonlara sunulan uygulamalar farklı konularda olmakla birlikte, dizi, film, maç izleme aplikasyonları yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Fast TV APK indir bunlar arasında kesintisiz yayınları, kanalları, desteklediği yayınlar, donma olmaması gibi özellikleri ön plana çıkmaktadır.

Android işlemli cihazlara sunulan Fast TV, küçük bir boyuta sahiptir. Bu nedenle yer sorununuz dahi olsa problem yaşamadan kullanmanız mümkündür. Kullanım arayüzü kolay anlaşılabilmekte olup; sadece üst menünden ne izleyeceğine karar vermeniz gerekir.

Bunlar ulusal, spor, belgesel, çocuk, dizi & film gibi seçenekler olup, tümü ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Aktif bir internet bağlantısı ile çalışan aplikasyon, size nerede olursanız olun, bağlanarak dizi, film, maç keyfini yaşama fırsatı sunar.

fast tv apk indir fast tv apk ipl

Fast TV Apk Nasıl İndirilir?

Fast TV oldukça düşük bir boyuta sahiptir. internet hızınıza bağlı olarak hem bilgisayara, hem de akıllı telefonlara yüklenebilir. Sitemiz tarafından size Fast TV indir imkânı sunulmakta olup, tek yapmanız gereken ilgili butona tıklamadır.

Dosya indikten sonra cihazın ayarlar ekranına giderek, bilinmeyen dosyalara izin vermeniz gerekir. Bundan sonra ise dosyaya dokunarak kurmanız yeterlidir. Tüm işlemler otomatik ilerlediği için beklenmelidir.

Kurulum bitince sadece telefonunuzdaki aplikasyon sembolüne dokunmanız gerekir. Ardından ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir, size sunulan seçenekleri görebilir ve yayınları izleyebilirsiniz.

fast tv apk son srm fast tv apk 2

Fast TV Nedir?

Akıllı cihazınız ile canlı yayın kanallarına, spor kanallarına, ulusal ve dünya kanallarına ulaşmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır. Film, belgesel, dizi, çizgi film ve birçok yayını anlık olarak izleyebilirsiniz.

izlemek istediğiniz yayınları mobil cihazınız ile yüksek kalitede izlemenizi sağlayan Fast TV APK uygulamasını Android sistemli tüm cihazlarınızdan internet bağlantısı ile birlikte kullanabilirsiniz.

Spor kanallarını izleyebilir, desteklemek istediğiniz herhangi bir spor takımının güncel haberlerine ulaşabilirsiniz. Heyecanlı futbol karşılaşmalarını cihazınızdan izleyebilirsiniz.

İzlemek istediğiniz belgesel, film ve dizi gibi içerikleri izleyebilirsiniz. Tüm yaş gruplarına sunulan uygulama aracılığı ile çizgi film izleyebilir, çocuk kanallarına ulaşabilirsiniz.

Fast TV APK uygulaması ile birlikte canlı yayın programlarını dilediğiniz bir yerde anlık olarak izleyebilirsiniz. Televizyon izleme keyfini cebinizde taşıyabilirsiniz.


İndir (28M)

Artık indirmeye hazırsınız FAST TV ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir