Fast Scanner
Fast Scanner

Fast Scanner v4.6.3 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir 2022


Hızlı Tarayıcı, bir Android cihazdan belgeleri taramanıza, ardından belgeyi yazdırmanıza ve e-posta veya pdf dosyasıyla herkese göndermenize yardımcı olur. Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda pdf dosyalarını telefonunuza kaydetmenizi ve diğer birç

Android Android İş
5 ( 184 puan )
Fiyat: $0
İsim Fast Scanner
Yapımcı CoolMobileSolution
Tür İş
Boyut 42MB
Versiyon 4.6.3
MOD Profesyonel Özelliklerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Fast Scanner is the most famous version in the Fast Scanner series of publisher CoolMobileSolution
Mod Version 4.6.3
Total installs 10,000,000+

İndir (42MB)

Hangi uygulamanın işinizde size yardımcı olabileceğini merak ediyorsanız, özellikle diğer dosyaları pdf’ye dönüştürürken, Fast Scanner telefonunuzda en çok ihtiyacınız olan araçtır. Bu uygulama, android cihazınızı yapışkan notlardan veya daha büyük belgelerden harika bir belge tarayıcıya dönüştürecektir. Bu sayede hızlı bir şekilde belgelere sahip olabilir ve bunları düz kağıt olarak yazdırabilir veya herkese e-posta ile gönderebilirsiniz. Hatta belgeleri cihaza kaydedebilir ve diğer uygulamalardan açabilirsiniz.

Hızlı Tarayıcı – PDF Tarama Uygulaması

HIZLI BELGELERİ TARAMA

Bu uygulama ister çalışan ister öğrenci olun, iş verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olacaktır. Uygulama, türü ne olursa olsun, özellikle belgelerin hızlı taranması olmak üzere en iyi kullanıcı deneyimini getirecektir. Hızlı Tarayıcı, belgeleri küçük bir not defterinden çok sayfalı bir kitaba hızla taramanıza yardımcı olur. Üç saniyeden daha kısa sürede tarama yapılmasını sağlar ve beklenenden daha keskin sonuçlar verir.

BELGELERİ PDF FORMATINA DÖNÜŞTÜR

Fast Scanner, başta ofis çalışanları veya öğrenciler olmak üzere herkesin cihazında vazgeçilmez bir uygulama olacaktır. Belgeleri hızlı bir şekilde tarayabildiğinden ve çıktısı net pdf formatında teslim edildiğinden, baskıya göndermeniz veya herkesle paylaşmanız için niteliklidir. Bu uygulama ile taradığınız belgeler. Pdf dosyalarına dönüştürdükten sonra, önemli sayfalara yer işareti koymak ve alakasız belge sayfalarını eklemek veya kaldırmak gibi düzenleme yapmakta özgürsünüz.

Hızlı Tarayıcı – PDF Tarama Uygulaması Hızlı Tarayıcı – PDF Tarama Uygulaması

E-POSTA İLE BELGE GÖNDER

Teknoloji çağında yaşayan bir insan olarak artık herkes için belge işleme ve paylaşma dahil tüm iletişim hızlı bir şekilde yapılıyor. Bunu desteklemek için uygulamamıza sahip olduğunuzda çalışma daha da optimize edilecek ve iş verimliliğinizi artırmanız garanti edilmektedir. Uygulama sizden hesabınıza giriş yapmanızı ve onu kullanmanızı isteyecektir, o sırada belgeleri hızlı bir şekilde taramanın yanı sıra gönderme de hızlı bir şekilde yapılır. Sadece istediğiniz belgeleri tarayın, belgeyi yazdırmak için kişilere veya adrese gönder’i tıklayın.

TARANAN DOSYALARI DÜZENLE

Bildiğiniz gibi, Fast Scanner belgeleri son derece hızlı tarar; 10 saniyeden az tatmin edici sonuçlar üretti. Söz verildiği gibi, bu uygulama ile taradığınız herhangi bir belge, bir resim veya pdf dosyası olarak kaydedilecektir. Sonuç olarak, belgelerin kopyalarını kolayca düzenleyebilir ve tarama sorunları nedeniyle daha kolay okunmasını sağlayabilirsiniz. Her şey basitleştirilmiştir ve çeşitli seçeneklerle taramayı bitirir bitirmez cihazda görünür.

DOSYALARI DİĞER UYGULAMALAR İLE AÇIN

Kullanıcıların diğer görevlerle daha da meşgul olması gerekebilir. Belgeyi en makul hale getirmek için ayarlamak, netliği özelleştirmek veya belgeyi herkese göndermek gibi, önemli miktarda zaman alır. Ancak uygulamamız işinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olduğunda artık durum böyle olmayacak. Yalnızca bu uygulamayla, belgeleri diğer uygulamalara göndererek veya yazdırmak için bulutta kaydederek kaydedebilirsiniz.

Hızlı Tarayıcı – PDF Tarama Uygulaması Hızlı Tarayıcı – PDF Tarama Uygulaması

HER YERDE ÇALIŞIN

Fast Scanner’dan taradığınız belgeler tarafımızca gizli tutulur ve siz göndermediğiniz sürece asla açığa çıkmaz. Kullanıcılar Cloud Print veya aşina oldukları herhangi bir yazdırma uygulaması ile belge yazdırabilir ve bunun hem telefonunuzda hem de herhangi bir cihazda kullanabileceğiniz tek uygulama olduğu söylenebilir. Özellikle yinelemek gerekirse, bu uygulama tarayabileceğiniz belge sayısını sınırlamıyor.

  • Bu uygulama, herhangi bir belgeyi hızlı bir şekilde taramanıza, Android cihazınızı harika bir tarayıcıya dönüştürmenize, yapışkan notlar veya çok sayfalı kitaplar gibi belgeleri taramanıza yardımcı olur.
  • Bu uygulamadan taranan tüm belgeler pdf formatında dışa aktarılır; kullanıcılar, yer imleri gibi herhangi bir dosyayı özgürce düzenleyebilir, gereksiz belge sayfaları ekleyebilir veya kaldırabilir.
  • Belgeleri paylaşmak basittir, sadece istediğiniz belgeleri veya belge dosyalarını tarayın ve belgelerinizi yazdırabileceğiniz adres olabilecek herkese gönderin.
  • Belgeyi taradıktan sonra, uygulama size düzenlemeniz gereken eylemleri gösterecek ve bu da onu kolay okuma için daha basit hale getirecektir; taranan belge bir resim veya dosya olarak görüntülenecektir.
  • Diğer uygulamalara gönderirken belgeleri yedekleyin; tamamen ücretsizdirler; hatta buluta kaydedebilir veya belgeyi hızlı bir şekilde fakslayabilirsiniz.


İndir (42MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fast Scanner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir