Fashion Show
Fashion Show

Fashion Show: Makeup, Dress Up v2.4.0 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Hiç bitmeyen bir sıcak oyun teması olan Fashion show: Makeup, Dress Up süper modelleri, gelinleri ve daha fazlasını şekillendirme göreviyle gerçek bir tasarımcı gibi hissetmenizi sağlar. En ünlü moda haftası etkinliğinde süper modeller yer alıyor ve

Android Android Simülasyon
4 ( 434 puan )
Fiyat: $0
İsim Fashion Show
Yapımcı Dress Up Games for Girls
Tür Simülasyon
Boyut 127M
Versiyon 2.4.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Fashion Show is the most famous version in the Fashion Show series of publisher Dress Up Games for Girls
Mod Version 2.4.0
Total installs 50,000,000+

İndir (127M)

Hiç bitmeyen bir sıcak oyun teması olan Fashion show: Makeup, Dress Up süper modelleri, gelinleri ve daha fazlasını şekillendirme göreviyle gerçek bir tasarımcı gibi hissetmenizi sağlar. En ünlü moda haftası etkinliğinde süper modeller yer alıyor ve onlar seçtiğiniz süslü ve göz alıcı kıyafetlerle giyinecekler.

YETENEKLERİNİZİ GELİŞTİRİN

Fashion show: Makeup, Dress Up, moda endüstrisinin gerçekçi ve canlı bir portresini sunan bir moda oyunudur. En iyi süperstarlar için modelleme seanslarından geçtikten sonra amatör bir tasarımcıdan ünlüye başlayacaksınız. Burası, profesyonel bir stilist olma hayalinizi beslemeniz ve daha fazla gelişmeniz ve ilerlemeniz için çok fazla deneyim öğrenmeniz için bir yerdir.

Birçok farklı görünüme sahip kızların mükemmel zevke sahip bir asistana ihtiyacı olacak ve getireceğiniz benzersiz tasarım stillerini giymeniz için sizi bekliyorlar; senin görevin süslemek. Onları en güzel kızlar yap. Kendi giyim ve makyaj bölümünüzü oluşturun ve en uygun kıyafeti seçerken doğru kararları verirken meydan okuma sizi zirveye taşıyacaktır. Eşsiz fikirlerle parti, plaj, günlük giyim gibi tasarımlarla yeteneğinizi sergilemek için birçok fırsatınız olacak.

Defile: Makyaj, Giydirme Defile: Makyaj, Giydirme

YARATICILIĞINIZI SERBEST BIRAKIN

Çok çeşitli aksesuarlar ve makyaj araçları ile podyumlarda parlamanın, kızları daha güzele dönüştürdükten sonra yeteneğinizi ve yaratıcılığınızı herkese göstermenin ve onları partinin en önemli parçası haline getirmenin zamanı geldi. Bir moda tasarımcısı olun ve tarzınıza ayak uydurmak için güncel moda trendlerini keşfedin ve modeliniz için doğru kıyafeti seçin.

Hiç denemediyseniz ve yaratıcı olmadıysanız, Fashion show: Makeup, Dress Up kendinizi göstermeniz için mükemmel bir seçimdir. Moda dünyasında bir yıldız gibi hissetmenizi sağlayan sanal ama canlı bir dünyada kendi moda dünyanızı kurun. Amacınız en iyisi olmak, bu yüzden görevleri yapın ve yolunuzu gösterin.

MÜCADELEYE KATILIN

Bazen oyunun özünü hissetmek için kendinizi oyunun içine sokmanız gerekecek; Kızların görünümünü sürekli olarak seçmek ve kişiselleştirmek zorunda kaldığınızda, otantik bir şık gibi baskı altında olacaksınız. Sadece kıyafet seçmek değil, aynı zamanda o kıyafetin tarzına uygun makyaj yapmak. Başkalarıyla rekabet edebilmek için mümkün olduğunca çok çaba göstermeniz ve yaratıcı odaklanmanız gerekir.

Çeşitli tasarımlarla, birçok güzellik yarışmasına katılacak ve şaheseriniz hakkında uzman incelemeleri duyacaksınız, bu yüzden beklemeyin, modelinizi en yetenekli tasarımcıların zirvesinde olacak şekilde şekillendirin.

Defile: Makyaj, Giydirme Defile: Makyaj, Giydirme Defile: Makyaj, Giydirme

OYUNUN ÖZEL ÖZELLİKLERİ

Moda oyunları her zaman oyuncuların ilgisini çeken bir konudur ve olumlu geri bildirimler alır. Fashion show: Makeup, Dress Up’ın 2020’nin en iyi moda oyunlarından biri olarak kabul edildiği ve şimdiye kadar indirmelerin her geçen gün sürekli arttığı söylenebilir. Göz alıcı grafikleri ve sıkıcı olmayan oynanışı ile oyun çok sayıda oyuncuyu kendine çekmiştir. Oyunun getirdiği deneyimle sizi hayal kırıklığına uğratmayacağınıza söz vererek moda dünyasında ünlü bir stilist olma fırsatına sahip olacaksınız.

ANA ÖZELLİKLER

  • Kendi moda dünyanıza girin
  • Prototipleme ve kendi stilinizi tasarlama
  • Çeşitli koleksiyon ve birçok ünlü marka
  • Oyun oldukça basit ama sıkıcı değil
  • Şık stil, güzel canlı grafikler


İndir (127M)

Artık indirmeye hazırsınız Fashion Show ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir