Fashion Empire
Fashion Empire

Fashion Empire v2.97.2 APK (Sınırsız Para, VIP) indir


Fashion Empire MOD APK, moda tasarımı işine tutkusu olan oyuncular için bir moda oyunudur. Nihai çöpçatanlık yeteneğinizle müşterilerinizin muhteşem görünmesini sağlayın. Moda tasarımcısı olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bir dizi tarz mağazasını y

Android Android Oyun
5 ( 109 puan )
Fiyat: $0
İsim Fashion Empire
Yapımcı Frenzoo
Tür Oyun
Boyut 136.22 M
Versiyon 2.97.2
MOD Sınırsız Para, Bilet, VIP
Orjinal Google Play
Fashion Empire is the most famous version in the Fashion Empire series of publisher Frenzoo
Mod Version 2.97.2

İndir (136.22 M)

Fashion Empire MOD APK, moda tasarımı işine tutkusu olan oyuncular için bir moda oyunudur. Nihai çöpçatanlık yeteneğinizle müşterilerinizin muhteşem görünmesini sağlayın. Moda tasarımcısı olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bir dizi tarz mağazasını yönetiyorsunuz ve ziyaretçiler için günlük eşleştirme sunuyorsunuz. Göreviniz, cadı parmaklarınızı kullanarak tamamen yeni ve çarpıcı bir görünüm oluşturmak için her müşterinin gereksinimlerini karşılayacak uygun kıyafeti ve eklentileri bulmaktır.

ÇOK ŞIK MODA KOLEKSİYONU

Stil mağazanızdaki insanlar, farklı tarzlara sahip çok sayıda benzersiz kıyafet arasından seçim yapmak için akın edecek ve şaşıracak. Güçlü günlük modalardan tatlı, çekici kıyafetlere. Arkadaşlarınızın mutlak en lüks kadına dönüşmesine büyük ölçüde yardımcı olmak için zengin renklere sahip çok sayıda giysi ve elbise arasından seçim yapmak için altın parmaklarınızı kullanın.

fashion empire dressup sim 2 fashion empire dressup sim 3

GENİŞ AKSESUAR YELPAZESİ

Birbirinden farklı desenleri ile renkli ve çarpıcı eklentiler mağazası. Tüketiciler için koordine ettiğiniz her toplulukta ek eklentiler seçmelisiniz. Stoktaki aksesuarlar şunlardan oluşur: safir kolye, pırlanta yüzük ve inci küpeler… ve diğer pek çok benzersiz aksesuar şekli. Mükemmel aksesuar eşleştirmesinden yararlanarak takımınızın değerini artırın.

MAKYAJ SANATÇISI OLUN

Moda mağazanız, arkadaşlarınızı lüks kıyafetlerle kadınlara dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda bukleleri şekillendirme ve daha önce harmanlanmış kıyafetler için en uygun makyaj tonlarını bulma görevine de sahiptir. Kozmetik makyaj ürünleri dünyasında tanınmış markaların renkli kısa veya uzun saç modelleri ve birinci sınıf makyaj ürünleri kitleri arasından seçim yapın.

fashion empire dressup sim 4 fashion empire dressup sim 5 fashion empire dressup sim 6

BÜYÜK MODA MAĞAZASI

Her kızın uğrak yeri olan bir dizi stil mağazası satın alarak kısa sürede en zengin moda tasarımcısı olacaksınız. Ne kadar çok mutlu müşteri yorumu alırsanız, moda şirketinizi büyütmenize yardımcı olmak için o kadar çok para kazanırsınız. Ayrıca, tüketicilerden kazandığınız büyük miktarda para, kıyafet koleksiyonunuzu ilgili aksesuarlarla kesinlikle güncellemenizi kolaylaştıracaktır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Birinci sınıf makyaj ürünleri tonlarıyla sayısız kıyafet tasarlayın.
  • Mağazanıza gelen yüzlerce müşteriyi güzel bir şekilde arayın.
  • En büyük stil mağazalarının çoğuna büyük kazançlarla başlayın.
  • Geleneksel olup olmamanızdan bağımsız olarak her zaman, her yerde keyfini çıkarın.


İndir (136.22 M)

Artık indirmeye hazırsınız Fashion Empire ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir