FarmVille 2
FarmVille 2

FarmVille 2 v20.1.7782 APK MOD (Menü/Kilitsiz) 2022


FarmVille 2 APK sizi yeni, renkli bir çiftlik dünyasına davet ediyor ve bu uçsuz bucaksız dünyanın en değerli sahibi sizsiniz. Bu, hayallerin her zaman doğduğu ve kendi genç ruhlarınızı içerdiği geniş çiftlik hakkında heyecan verici bir oyundur. Bura

Android Android Oyun
4 ( 733 puan )
Fiyat: $0
İsim FarmVille 2
Yapımcı Zynga
Tür Oyun
Boyut 145MB
Versiyon 20.1.7782
MOD Menü/Kilitsiz
Orjinal Google Play
FarmVille 2 is the most famous version in the FarmVille 2 series of publisher Zynga
Mod Version 20.1.7782
Total installs 50,000,000+

İndir (145MB)

FarmVille 2 APK sizi yeni, renkli bir çiftlik dünyasına davet ediyor ve bu uçsuz bucaksız dünyanın en değerli sahibi sizsiniz. Bu, hayallerin her zaman doğduğu ve kendi genç ruhlarınızı içerdiği geniş çiftlik hakkında heyecan verici bir oyundur. Buraya gelin ve burayı herkesin keyif alacağı ince, parlak bir noktaya çevirin. Oyun size gerçek bir çiftçiye dönüşme hissi verecek ve size saygın bir hayat verecektir.

FarmVille 2: Köy Kaçamağı

BAĞIŞLA VE ÜLKEYE GERİ DÖN

Şehir hayatı seni sıkıcı bir insan yaptı ve memleketine dönmeyeli uzun zaman oldu. Şimdi FarmVille 2: Country Escape sizi memleketinize götürecek ve heyecan verici bir hayat yaşamanıza izin verecek. Güçlü bir irade ve kararlılık inşa ettiğiniz için, bir iş kurmak ve yaşamak için memleketinize dönmek için her şeyden vazgeçmeyi kabul ediyorsunuz. Kırsal bölgenizi geniş ve harika bir ekolojik tarım alanına dönüştüreceksiniz.

Cesur bir fikir inşa etmek, mahsul yetiştirmek ve ortaklaşa hayvan yetiştirmek için bir çiftlik açmaktır; yönü birlikte geliştirmek için fikirler bulmanız gerekiyor. Her şeyden önce, birlikte geniş bir alan inşa etmek için organizasyona katılmak için arkadaşlarınızı aramalısınız. Ardından, işi en makul şekilde bölmek için ayrı kooperatif bölgeleri oluşturun. Bölünme, ürünlerin iyi bir şekilde üretilmesini ve tedarik edilmesini sağlamak için her zaman takdir edilmektedir.

FarmVille 2: Köy Kaçamağı

BİRLİKTE TARIM GELİŞTİRME

Hem sizin hem de tanıdığınız insanların nispeten büyük bir tarımsal-ekolojik alan inşa etme hedefi var. İrade belirlendi ve onu uygulayacak olan sensin; bu resmen onaylandı. FarmVille 2: Country Escape, bir çiftlik, tarım kooperatifi inşa etmek için size bolca alan sağlayacaktır. Ve arkadaşlarınız da bu kooperatiflerin her birini yöneten sahiplerdir.

Birlikte inşa etmek ve gelişmek, uzun zamandır sahip olduğunuz bir hayaldi ve şimdi buna resmi olarak sahip olma fırsatına sahipsiniz. Aşağıdaki insanlar için muhteşem bir hamle yaratmak için bu fırsatı akıllıca kullanırsanız, bu yardımcı olacaktır. Tarımsal ürünleri, ürünleri ve çiftlik hayvanlarını düzene sokuyor ve ekiyorsunuz. Hayvanlarla dolu çiftlikler inşa edin ve daha spesifik olarak, zarif eğlenceler yaratmak için akvaryumlar inşa edin.

FarmVille 2: Köy Kaçamağı

YAPILACAK BİR SÜRÜ İŞ

İnşaat tamamlandıktan sonra dikkatli bir şekilde gübreleme ve ekim yapma görevini üstleneceğiz. Bitkiler ve hayvanlarla ilgilenmek için FarmVille 2: Country Escape tarafından sağlanan modern makineleri kullanın. Her mahsulü hasat edeceğiz ve hemen nispeten büyük miktarda para alacağız. Bu fonlar, bu tarım alanını korumak için sermaye yaratmak için eşit olarak bölünecek.

Arkadaşlarınızla balık tutan göllere gidin ve güçlü dostlukları sürdürmek için büyük balıklar için balık tutun. Herkesin proje uygulama deneyimini paylaşın veya deneyimlerden öğrenmek için diğer çiftliklerle değiş tokuş yapın. Her ödül doğrudan size verilecek ve başarılı olan sizsiniz.

FarmVille 2: Köy Kaçamağı

FarmVille 2: Country Escape bu sayede sizin için güvenli, ilginç ve çekici bir yaşam yaratmak istiyor. Oyun, oyuncuların bahçecilikle daha fazla ilgilenmelerine yardımcı olmak için her zaman yeni noktalardan nasıl yararlanacağını bilir. Başarılı bir iş adamı olun ve tatmin edici bir hayata sahip olun.


İndir (145MB)

Artık indirmeye hazırsınız FarmVille 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZynga

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir