Jane's Farm: Farming Game
Jane's Farm: Farming Game

Jane’s Farm: Farming Game v2.7.04 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


FarmUp, size harika eğlence anları sunan bir çiftlik simülasyon oyunudur. Bir çiftlik inşa etmeye ve her şeyi beğeninize göre yenilemeye başlayın.

Android Android Simülasyon
4 ( 286 puan )
Fiyat: $0
İsim Jane's Farm: Farming Game
Yapımcı Qumaron
Tür Simülasyon
Boyut 127MB
Versiyon 2.7.04
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Jane's Farm: Farming Game is the most famous version in the Jane's Farm: Farming Game series of publisher Qumaron
Mod Version 2.7.04
Total installs 1,000,000+

İndir (127MB)

Çiftlik teması muhtemelen artık herkese yabancı gelmiyor ve piyasada neredeyse her zaman olumlu eleştirilerle popüler. Eşsiz bir çiftlik modelini deneyimleyecek ve gerçek bir çiftçiye dönüşeceksiniz. Çiftliğinizi yönetin ve Jane’in heyecan verici hikayelerine katılın.

Jane'in Çiftliği: Çiftçilik Oyunu

ÇİFTLİK İNŞA YOLCULUĞUNUZU BAŞLAYIN

Jane’in Çiftliği, sizi dünyaya ve yeni maceralara götüren kapı olacak, bu sayede daha fazla tarım becerisi öğreneceksiniz ve çiftliği kapsamlı bir şekilde nasıl yöneteceğinizi öğreneceksiniz. Oyunun başında Jane’in ailesini ve aile çiftliğinin nasıl çalıştığını öğreneceksiniz. Buradaki çiftlik, iyi bakman gereken tüm miras. Basit bir oyun ile onarım görevine başlayacak ve yeni bir yolculuğa başlamak için her şeyi yenileyeceksiniz. Basit bir çiftçinin becerilerini kullanmaya ve bir çiftlik kurmaya karar vermek için her şey size kalmış.

Jane'in Çiftliği: Çiftçilik Oyunu

ÇİFTLİKTE HAYVANLAR VE BİTKİLERE BAKIN

Yeşil bir cennet olarak kabul edilen Jane’s Farm, çeşitli bitki ve hayvanlardan oluşan bir dünyayla uyum içinde olma hissini yaşamanıza izin verecek. Jane’in büyükannesi bir metal işçisi ve sebze ve meyve ağaçları hakkında her şeyi biliyor, bu yüzden oyuna başladığınızda dikkatli bir şekilde yönlendirileceksiniz.

Uzun süredir bakılmadığı için çorak ve vahşi olan küçük bir bahçeden başlayacaksınız. Göreviniz, doğal yeşil yaşamını canlandırmak ve tüm çiftliği kapsayacak şekilde yeni tohumların çimlenmesine başlamak. Ek olarak, çiftliğin büyümesi için çok çalışmanın yanı sıra uzun süre buna bağlı kalmalısınız.

Jane'in Çiftliği: Çiftçilik Oyunu

ÇİFTLİKTE EVLERİ ONARIM VE YENİLEME

Küçük bir bahçeden başlasanız da, daha fazla bitki yetiştirmek için çiftliğin alanını genişletmeniz gerekir. Çiftliğin içindeki evler yavaş yavaş çürüdü ve onarılması gerekiyor, merak etmeyin çünkü Jane’in ailesi süslemenize yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaktır.

Jane’in kocasının yardımıyla, hayvanların kafeslerini tamir etmede, ormandan taş kazmada ve tüm kalbiyle odun kesmede size rehberlik edecek. Dikkatli bir şekilde yönlendirildikten sonra, çiftliğinizi bir dizi çekici yeşil ağacın varlığı ile en harika ve rahat cennete dönüştürebilir ve dönüştürebilirsiniz.

Jane'in Çiftliği: Çiftçilik Oyunu

HASAT EDİLEN EŞYALARI TAKAS YAPIN VE ARKADAŞLARINIZLA OYNAYIN

Deneyimli bir iş adamı olan Jane’in büyükbabası tarafından etkili iş yöntemleri hakkında her şeyi öğreneceksiniz. Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, ticaret yaparken karı artıran nesneleri nasıl tanımlayacağınızı size gösterecek. Bu sayede, çiftliğinizdeki eşyaların satışını kolaylaştırmak için ortaklarla olan ilişkilerinizi genişletebileceksiniz. Oyuncular için sıkıcı olmamak için üretici, çiftliğiniz için çeşitli benzersiz süslemelerle ek tatil etkinlikleri yarattı. Ayrıca, arkadaşlarınızla olan deneyim, paylaşımı artıracak ve onlardan yardım alacaktır.

Jane'in Çiftliği: Çiftçilik Oyunu

ANA ÖZELLİKLER

  • Çiftliğinizi yenilemek için bir yolculuğa çıkın ve çiftliğinizi mükemmel ve benzersiz kılmak için her şeyi beğeninize göre özelleştirin
  • Gerçek bir çiftçiye dönüşün ve yeni tohumlar ekme sürecine başlayın, böylece bu simülasyon oyunundan çiftçilik deneyimini öğrenin ve kazanın.
  • Çeşitli hayvanlar, bitkiler, eşyalar ve ürünler sizleri bekliyor; tohum ekmek ve hayvanlara bakmak gibi en basit şeylerden çalışmaya başlayın
  • Basit bir işlemle, Jane’in ailesi tarafından çiftliğin nasıl çalıştığı ve çiftlikten hasat edilen bitmiş ürünlerin ticaretinin yöntemi konusunda coşkulu bir şekilde yönlendirileceksiniz.
  • Çekici bir çiftlik oyunu uygulaması arıyorsanız, arkadaşlarınızla birlikte deneyimleyin ve oyunun zorluklarını birlikte aşmalarına yardımcı olun, bu sizin için mükemmel bir seçimdir.


İndir (127MB)

Artık indirmeye hazırsınız Jane's Farm: Farming Game ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir