Farming Simulator 20
Farming Simulator 20

Farming Simulator 20 v0.0.0.83 – Google APK (Sınırsız Para) indir

Farming Simulator 20 Mod APK burada! Ekinleri hasat edin, domuzlara, ineklere ve koyunlara bakın ve şimdi çiftliğinizin devasa bölgesini keşfetmek için ata binin.

Android Android Oyun
5 ( 644 puan )
Fiyat: $0
İsim Farming Simulator 20
Yapımcı GIANTS Software
Tür Oyun
Boyut 708.44 M
Versiyon 0.0.0.83 - Google
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Farming Simulator 20 is the most famous version in the Farming Simulator 20 series of publisher GIANTS Software
Mod Version 0.0.0.83 - Google
MOD 1
  • Oyundaki araçların satın alma fiyatı “0” dır.

MOD 2
  • Sınırsız Para (Yuva 1).
Not: Oyunu kurabilmek ve oynayabilmek için Android 7.0 üzeri ve arm64-v8a (64-bit) destekli işlemcili, 3-4GB boş hafıza alanına sahip bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulum ve çalışma yapmaz. Telefonunuzun – tabletinizin işlemcisi uygun değilse Android 7-8-9-10-11-12 bir anlam ifade etmez, APK kurulmaz. Her şey yolunda olduğu halde yine kurulum olmuyorsa, cihazınızı değiştirin ya da üretici firmaya yazın, benim çözüm sunabileceğim bir sorun değil. Samsung S21 Ultra'da test edildi ve sorunsuz çalışıyor

Hareket halinde olmasa da bir çiftçi olarak Farming Simulator 20 MOD APK adlı bir simülasyon çevrimiçi oyunundan bahsediyoruz. Çevrimiçi oyunda, gerçek bir çiftçi olacaksınız.

farming simulator 20 3

Farming Simulator 20

Farming Simulator 20, Google Play Store’da 5.99$ karşılığında sunuluyor. Ancak burada size tamamen ücretsiz bir varyasyon sunuyoruz. Sadece bu değil, Farming Simulator 20’nin MOD versiyonunda ek olarak sonsuz miktarda para kazanın.

farming simulator 20 4

MOD işlevi

Farming Simulator 20, GIANTS bilgisayar yazılımı tarafından dağıtılan bir çevrimiçi simülasyon oyunudur. Burada, çok fazla hayal gücü ve başarılması gereken çalışma ile harika açık hava dünyasına dalmış günümüzün çiftçisi olabilirsiniz. Orman yetiştirmek, hayvanlara bakmak, ormancılık oynamak ve kişisel ürünlerinizi satmak gibi şeyler yapan bir çiftçi olun.

farming simulator 20 5

Pratik 3D simülasyon çevrimiçi oyunu

Hava simülasyonu çevrimiçi oyununda, Landings Pro’yu zorluyoruz. Gerçekçi iletişim ile simüle edilmiş bir uçağın koltuğunda olma hissini elde edin. Gerçekten gökyüzünde ve yerin altında, Farming Simulator 20 oyunumuz var. Belki de bu kadar gerçekçi bir çevrimiçi simülasyon oyunuyla karşılaşmak zor olacak. Yine de buğday, mısır, patates eken bir çiftçinin işini tamamlayabileceksiniz… çevrimiçi oyunun tüm görünümleri gerçeğe kıyasla tamamen simüle edilmiştir. Bunu uçsuz bucaksız bir alanla karıştıracaksınız. Güven bana!

Bu oyunda, gerçek çiftçilik cihazlarından sorumlu olacaksınız. Modern iş dünyasının en gelişmiş makinelerini sunar. Ve kuşkusuz, siz de bugünün çiftçisi olabilirsiniz.

farming simulator 20 6

Gel bugünün çiftçisi ol

Çevrimiçi oyuna katılın, Farming Simulator 20‘nin çiftliğinde çağdaş bir çiftçi olmak mümkün. Kendinizi büyük bir kullanılabilir dünyaya kaptırın. Bir çiftçinin işlerini yapmak, ağaç dikmek, sulama yapmak, ilaçlama yapmaktır. Tarım için 100’den fazla otomobil kullanın. Mevcut popüler markalar, örneğin Case IH, yepyeni Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr… insanlar Kuzey Amerika’daki iklim koşullarında çok sayıda çiftçilik faaliyetini sevecekler. Süt sürülerinden ve sığır çiftliklerinden süt ve yumurta toplayın. Midilli yetiştirebilirsin. Büyük çiftliğinizi ziyaret etmek için her gün ortası onlara binin.

farming simulator 20 7

Farming Simulator 20 MOD APK yükle

Farming Simulator 20 MOD APK‘yı yüklemek için burada bazı önlemleri takip etmek isteyeceksiniz.

  1. Farming Simulator 20 MOD APK dosyasını bu kısa makalenin altına yükleyin.
  2. Ayarlara baktığınızda “Henüz bilinmeyen kaynaklardan kurulum” seçeneğini açın.
  3. APK’yı yerleştirmeye devam edin.
  4. Oyunu açın ve deneyimleyin.

Android işletim sistemi için Farming Simulator 20 MOD APK’sini edinin

Şu anda Farming Simulator 20, Bing Play mağazasında 5,99 dolardan satışa sunuluyor. Bu, Farming Simulator 20 gibi harika bir çevrimiçi oyun için çok fazla para değil. Ancak, ödemeyi istemezseniz. En iyi seçenek her zaman APK’yı indirip çalıştırmaktır. Android ürününüz için Farming Simulator 20 MOD APK‘nın en yeni sürümünü indirmek için bir web bağlantısı seçin.


İndir (708.44 M)

Artık indirmeye hazırsınız Farming Simulator 20 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir