Farming PRO 2
Farming PRO 2

Farming PRO 2 v2.2.1 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022

Farming PRO 2, oyuncuların sahada gerçek aktiviteleri deneyimleyeceği çiftlik temalı bir oyundur. Mahsul yetiştirmeyi, hayvan yetiştirmeyi ve çiftçiliğinizde teknolojiyi kullanmayı öğreneceksiniz. Aynı zamanda, her zaman gidebileceğiniz ve keşfedebil

Android Android Simülasyon
4 ( 786 puan )
Fiyat: $0
İsim Farming PRO 2
Yapımcı Mageeks Apps & Games
Tür Simülasyon
Boyut 110MB
Versiyon 2.2.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Farming PRO 2 is the most famous version in the Farming PRO 2 series of publisher Mageeks Apps & Games
Mod Version 2.2.1
Total installs 10,000+

Farming PRO 2, oyuncuların sahada gerçek aktiviteleri deneyimleyeceği çiftlik temalı bir oyundur. Mahsul yetiştirmeyi, hayvan yetiştirmeyi ve çiftçiliğinizde teknolojiyi kullanmayı öğreneceksiniz. Aynı zamanda, her zaman gidebileceğiniz ve keşfedebileceğiniz heyecan verici yerler olacaktır. Bu aktiviteleri yapmak için zaman ayıracak ve diğer oyuncularla eğlencesini test edeceksiniz.

Çiftçilik PRO 2

ÇİFTLİKTE ÇALIŞMA DENEYİMİ

Farming PRO 2’de oyuncular tüm evler, araziler ve hatta farklı araç türleri ile kendi çiftliklerine sahip olduklarında büyüleyici bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Oyuncu, bir çiftçinin günlük aktivitelerini gerçekleştirmeye çalışırken, sahip olduğu ekipmanın tüm özelliklerinden faydalanarak ekim ve hasat yolunuza çıkacak. Elbette bu oyunun getirdiği oynanıştan keyif alacaksınız.

Oyuncular, araçları hızlı bir şekilde yönetmek ve gerçekleştirebileceğiniz aktiviteleri gözlemlemek için karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecekler. Bu oyunda her zaman sadık kalmanız ve size gerçek bir his vermeniz gereken özgünlük unsurları olması tamamen uygundur. Ayrıca araçtan çıktığınızda görüntü otomatik olarak birinci şahıs bakış açısına dönüşecek; aracı sürerken, aracın içini görmek için sürücünün bakış açısına geçebilirsiniz.

Çiftçilik PRO 2

AĞAÇ BÜYÜTÜN VE PARA KAZANMAK İÇİN HAYVAN HAYVANINI YÜKSELTİN

Oyuncular, Farming PRO 2’de birçok heyecan verici aktivite gerçekleştirecek ve mahsul yetiştirmenin ve hayvan yetiştirmenin inceliklerini deneyimleyecek. Belirli bir tesis tipi geliştirmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey gerekli donanıma sahip olmaktır ve her bir donanım parçası bir görevi daha yönetilebilir bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Örneğin, tohum ekmeye hazırlanırken toprağı gevşetmek istiyorsanız, kamyonunuzun arkasına bir kazma cihazı takmanız gerekir.

Kazıdan sulamaya kadar her türlü ekipman ihtiyaçlarınıza göre el işçiliği ile üretilir. Genellikle, cihaz boşta olacak ve belirli bir arazi parçasından geçtiğinizde, ilgili düğme ile dağıtmanız gerekecek. Yakında cihazın değişimini ve hareketini göreceksiniz. Cihazın çalışması için arazinize kadar gidiyorsunuz. Cihazın arazinin tüm pozisyonlarını etkileyebilmesi için hareket ettiğinizden emin olacaksınız. Tüm ekimler tamamlandığında, ürününüzü kar için satabilirsiniz.

Çiftçilik PRO 2

ÇOK PARA KAZAN VE YENİ ARAÇLAR SATIN AL

Farming PRO 2’de yetiştirdiğiniz bitkilerden ve hayvancılıktan elde ettiğiniz ürünleri satmanız çok para kazanmanıza yardımcı olacaktır. Elbette harita üzerinde bu elementleri satabileceğiniz farklı alanlar göreceksiniz. Yani onları belli bir mesafeye kadar götürecek ve yol boyunca oyun içerisinde dünyayı keşfedebileceksiniz. Kısa bir süre sonra şehre varacaksınız ve araba kullanırken dikkatli olmayı unutmayın çünkü her şey gerçek dünyadakiyle aynı kurallara sahiptir.

Satışınız bittiğinde, satın alabileceğiniz çiftlik ekipmanları ve araçları satan yakınlarda evler de olacak. Yeni cihazlar inşa etmek gerekli ve elbette ucuza gelmeyecekler. Tarımda teknolojiyi kullanmak, üretebileceğiniz çıktıyı artıracak ve ayrıca daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacaktır. Elbette, satın aldığınız her cihaz için en uygun seçeneğe ihtiyacınız olacak. Aynı zamanda arkadaşlarınızla birlikte ekinleri hasat edebilirsiniz.


İndir (110MB)

Artık indirmeye hazırsınız Farming PRO 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMageeks Apps & Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir