Farm Town
Farm Town

Farm Town v3.80 APK (Sınırsız Para, Mücevher) indir


Farm Town MOD APK, bugünlerde aktiviteye uygun hafif bir çiftlik oyunudur. Bu oyuna geldiğinizde, çiftlikle ilgili hayvanlar ve çiçeklerle dolu büyük bir bahçeyi idare edeceksiniz, bu, böyle günlerde boş zamanınızı geçirmenin en basit yoludur. Oyuncu

Android Android Gündelik
5 ( 395 puan )
Fiyat: $0
İsim Farm Town
Yapımcı FORANJ
Tür Gündelik
Boyut 134.43 M
Versiyon 3.80
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Farm Town is the most famous version in the Farm Town series of publisher FORANJ
Mod Version 3.80
MOD 1
  • High Gem Ödül Videosu
Önemli: Video yüklenirken Açık konuma getirin, ödülünüz olduğunda Kapalı duruma getirin.
MOD 2
  • Para harcandıkça artar!


İndir (134.43 M)

Farm Town MOD APK, bugünlerde aktiviteye uygun hafif bir çiftlik oyunudur. Bu oyuna geldiğinizde, çiftlikle ilgili hayvanlar ve çiçeklerle dolu büyük bir bahçeyi idare edeceksiniz, bu, böyle günlerde boş zamanınızı geçirmenin en basit yoludur. Oyuncular tatillerde tüm zamanlarını kendi çiftliğinizde geçirebilirler. Hayatınızı hafif ve keyifli hale getiren bu çiftlik simülasyon oyununu oynamaya çalışın.

farm town farming relax day 7

ÇİFTLİK YAPILARINI GELİŞTİRİN VE GÜNCELLEYİN

Farm Town açısından, her çiftçinin binalar inşa etmek ve yerleştirmek için iyi yerler keşfetmesi gerekiyor. güzel. Başlangıçta, her oyuncunun çiftçiliğine başlamak için yalnızca bir veya birkaç arsa açmasına izin verildi. Zamanla, oyuncular diğer çeşitli yapıların kilidini açacaktır. Ayrıca, çiftlik yapılarını birikmiş şeylerle güncelleyebileceksiniz.

HAYVANCILIK VE BÜYÜTMEYE BAŞLAMA

İnsanlar, uzaktaki yaşamın sessiz çekiciliğini hissedecekler: büyüleyici nehir manzaralarına sahip hoş bir çiftlik evi. Artık mutlu bir köyde yaşayacak ve gerçek bir çiftçi olmaya başlayacaksınız. Kasabanızın hemen yakınındaki çiftlikte çeşitli bitkiler yetiştirin. İnsanlar elma ağaçları, portakallar ve çilekler gibi bazı meyve ağaçları yetiştirebilirler. Bazı öğün bitkileri ve sebzeleri yetiştirebilirsiniz. Ek olarak, her çiftçi daha fazla tavuk ve sığır vb. yetiştirecektir. Birçok öğeyi hasat etmek için hepsine düzenli olarak bakmanız gerekir.

farm town farming relax day 5 farm town farming relax day 6

ZENGİN BİR TİCARET OLUN

Farm Town‘da, kendi çiftliğinizden her türlü hizmet ve ürünü topladıktan sonra. Bunlar yumurta, çiftlik hayvanlarından elde edilen hayvan eti ve/veya bitkisel ürünler olabilir. Ne zaman kategorize edilirse ve kullanım için yeterliyse, harici olarak dışa aktarırsınız. Her hasattan sonra bir teslimat aracı gelir ve ürünleri temin edebilirsiniz. Ya da kendi yol kenarındaki mağazalarınızdan komşularınız ve arkadaşlarınızla bitki ve taze ürün ticareti yapabilirsiniz.

KENDİ KENTİNİZİ İNŞA EDİN VE GEZGİNLERİ HOŞ GELDİNİZ

Nefes kesici evler inşa etmeye başlayın. Hepsini mantıklı bir şekilde düzenleyin, hayvancılık, tarım ve yerleşim alanlarını bölün. Çiftliğinizi sevimli küçük bir şehre dönüştürebilirsiniz. Bu sayede turist çekecek ve para kazanacaksınız. Ve şüphesiz, belirli bir müşteri bu ürün ve çözümden memnun göründüğünde. Kazandığınız daha da fazla kâra ek olarak, herhangi birine veya hepsine daha fazla reklam verirler.

farm town farming relax day 5 farm town farming relax day 6

ÜRÜNLERİN İMALATI VE TİCARETİ: GIDADAN ALETLERE

Farm Town MOD APK‘ya katıldığınızda en iyi çiftçiler arasında olabilirsiniz. İnsanlar hasat ettiğiniz bu ürünleri çok çeşitli yemekler yapmak için kullanacaklar. Burada süt, kurabiye, doğum günü pastası gibi tüm yemekleri bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra sahip olduğunuz ürünler takı oluşturmaktadır. Daha sonra kasabaya ve dost canlısı komşulara öğeler sunarsınız. Harika bir gelir fırsatı! Her gün taze meyve ve hayvan hasadınızı seçin. Kasabada çiftlik ürünleri sunmayı unutmayın.

ÇOK EĞLENCELİ ÇİFTLİK OYUNU

Farm Town MOD APK, her küçük şeyi kişiselleştirebileceğiniz bir çiftlik oyunudur. Modaya uygun olduğundan emin olmak için tonlarca mobilya, tasarım ve ticari ürün seçebilirsiniz. Çevrimiçi oyunda, evcil hayvan olarak bir at veya kuzu alacaksınız. Ayrıca bir hayvanat bahçesi inşa edecek ve sevimli evcil hayvanları çiftliğinize davet edeceksiniz.

Android için Farm Town MOD APK yükle


İndir (134.43 M)

Artık indirmeye hazırsınız Farm Town ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir