Fantasy Island Sim
Fantasy Island Sim

Fantasy Island Sim v2.12.2 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Fantasy Island Sim: Fun Forest Adventure, oyuncuların birçok farklı ırktan oluşan bir dünyada kendilerine bir krallığa sahip olacakları bir inşaat oyunudur. Bu krallıkta istediğinizi inşa edebilecek ve ona bolluk getirebileceksiniz. Aynı zamanda oyna

Android Android Simülasyon
5 ( 240 puan )
Fiyat: $0
İsim Fantasy Island Sim
Yapımcı Sparkling Society - Island Village Building Games
Tür Simülasyon
Boyut 111MB
Versiyon 2.12.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Fantasy Island Sim is the most famous version in the Fantasy Island Sim series of publisher Sparkling Society - Island Village Building Games
Mod Version 2.12.2
Total installs 1,000,000+

İndir (111MB)

Fantasy Island Sim: Fun Forest Adventure, oyuncuların birçok farklı ırktan oluşan bir dünyada kendilerine bir krallığa sahip olacakları bir inşaat oyunudur. Bu krallıkta istediğinizi inşa edebilecek ve ona bolluk getirebileceksiniz. Aynı zamanda oynadıkça, krallığınızı daha da geliştirmek için birçok yeni bina ve başarının kilidini açacaksınız. Büyümesi, dikkat etmeniz gereken çeşitli faktörlerden etkilenir.

Fantasy Island Sim: Eğlenceli Orman Macerası

ÇOK IRKLI DÜNYAYA ADIM ATIN

Fantasy Island Sim’e adım attığınızda birçok farklı ırkın olduğu bir dünyaya geldiniz. Bu ırklar, kolayca bulabileceğiniz kabileler halinde birlikte yaşayacak. Aynı zamanda, her kabilenin zaman içinde hızla keşfedebileceğiniz belirli başarıları vardır. Buna ek olarak, kendinize bir krallık inşa edebilecek ve birçok farklı aşamadan geçerken boyutunu kademeli olarak genişletebileceksiniz.

Diğer inşaat oyunlarında olduğu gibi, oyuncular çevrede neler olduğunu tamamen gözlemleyecek ve izin verilen alanda binalar inşa edecekler. Aynı zamanda krallığınızı daha güzel hale getirmenize yardımcı olan heyecan verici bir nokta da ortamın küçük karelere bölünmüş olmasıdır. Hızlı bir şekilde inşa edebileceğiniz, etkileyici ve son derece estetik yapım stratejilerine sahip olan binaların konumlarını göz önünde bulunduracaksınız.

Fantasy Island Sim: Eğlenceli Orman Macerası

KRALLIĞINIZI KURMAYA BAŞLAYIN

Fantasy Island Sim’de bulduğunuz krallık sıfırdan başlayacak. Başka bir deyişle, oyunda aldığınız alan çok geniş, ancak üzerinde hiçbir bina veya sakin yaşamıyor. Böylece birincil binaları inşa ederken ilk temeli atmaya başlayacaksınız. Çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü karakterler size her zaman oyunun mekaniğini kolayca kavramanız için ihtiyacınız olan bilgileri verecek.

Vatandaşlar, işler, dekorasyonlar ve daha birçok bina gibi birçok farklı bina olacak. Her binanın dikkate almanız gereken farklı bir rolü vardır. Bu oyundaki istatistikler, birini görmezden gelip diğerlerini önemsememeniz için çok önemlidir. Örneğin ahlaki, faaliyetlerin her zaman garanti altına alınması için dikkat etmeniz ve belirli bir aralıkta tutmaya çalışmanız gereken bir unsurdur. Para, birçok şeyi inşa etmenize ve ölçeklendirmenize yardımcı olacaktır.

Fantasy Island Sim: Eğlenceli Orman Macerası

GÖREVİ TAMAMLAYIN VE KRALLIK ALANINI GENİŞLETİN

Fantasy Island Sim’de göz ardı edemeyeceğiniz ilginç bir nokta, oyundaki etkileyici ödüller getiren görevler sistemidir. Bu görevleri tamamladığınızda, krallığınızın büyümesine ve belirli bir başarıya ulaşmasına da yardımcı oluyorsunuz. Aldığınız ödüller, kullanmanız için biraz altın ve para gibi tamamen çeşitlidir. Altın, oyunda bulunması oldukça zor olacak bir kaynaktır, bu yüzden onları kullanırken dikkatli bir şekilde düşünülmesi gerekecektir.

Aldığınız alanı doldurduktan sonra belirli bir miktar para ile yeni alanların kilidini açmaya devam edeceksiniz. Oradan krallığın boyutu artacak ve seviye atladıkça kilidi açılabilen birçok yeni bina olacak. Ayrıca, bu oyunda sadece belirli sayıda tesis inşa edebileceğinizi de unutmamalısınız, bu yüzden onları hemen tamamlamak için altın para kullanmayı veya tamamlanana kadar beklemeyi düşünebilirsiniz.


İndir (111MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fantasy Island Sim ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSparkling Society - Island Village Building Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir