Fancy Battery
Fancy Battery

Fancy Battery v4.0.8 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Fancy Battery, cihazınızı en verimli şekilde temizlemenize yardımcı olur. Kullanıcılar, cihazlarını temiz hale getirmek için korumak için yeni kullanışlı özellikler değiştirebilir veya ekleyebilir.

Android Android Araçlar
4 ( 948 puan )
Fiyat: $0
İsim Fancy Battery
Yapımcı Fancy Mobile Apps
Tür Araçlar
Boyut 20M
Versiyon 4.0.8
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Fancy Battery is the most famous version in the Fancy Battery series of publisher Fancy Mobile Apps
Mod Version 4.0.8
Total installs 1,000,000+

Cihazınızın yavaşlaması veya kapasitesinin gereksinimleri karşılamamasından mı endişe ediyorsunuz? O zaman Fancy Battery size bugün mevcut olan en modern temizlik özelliklerini sunacak ve bunu kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanabilirsiniz. Bu temizleme uygulaması burada durur ve cihazın pilinden tasarruf etmenize ve cihazı hızlandırmanıza yardımcı olur. Bu uygulama için yeni ve çekici özellikler oluşturmak için yeni özellikler de eklenmektedir.

Fantezi Pil – Pil Tasarrufu, Güçlendirici, Temizleyici Fantezi Pil – Pil Tasarrufu, Güçlendirici, Temizleyici

TELEFON KALİTESİNİ KONTROL EDİN

İlk olarak, uygulama, belirlediğiniz ve uygulama ile birlikte gelen gereksinimlerle birlikte yüklenecektir; telefonun kalitesini kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Bu çek özeldir çünkü ne kadar yeriniz kaldığını ve çek sayesinde nasıl kullanılabileceğini bilirsiniz. Bu kontroller sayesinde cihazı kolaylıkla ve diğer problemlerle uğraşmadan kullanabilirsiniz.

YARARLI ÖZELLİKLER TANITILIYOR

Uygulama, kavramanızı kolaylaştırmak için kullanışlı özellikleri tanıtan bir bölüme sahiptir. Giriş, cihazınızın durumunu düzeltmek için tam olarak hangi özelliklerin gerekli olduğunu seçmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Ayrıca bu tanıtım, uygulamanın ihtiyaçlarınızla çok ilgilendiğini ve tüm yeteneklerinizi karşıladığını gösteriyor.

BATARYA TÜKETİMİNİN İYİ KONTROLÜ

Fancy Battery’de pil tüketimini kontrol etme çok odaklıdır ve tüm gereksinimlerinizi karşılar. Kontrol, uygulamanın olumlu tarafını görebilmeniz içindir. Ayrıca, gereksiz web sitelerine erişiminizi sınırlayabilirsiniz.

MONİTÖR PİLİ KULLANIMI

Uygulama, pilin kalitesini kontrol etmenin yanı sıra ziyaretiniz sırasında sizi de izleyecektir. İzleme, cihazınızın ne kadar erişim sağladığını görmeniz içindir. Sonuçlar, erişiminizi kolayca karşılaştırmanız ve ayarlamanız için uygulama tarafından günlük olarak sağlanacaktır.

Fantezi Pil – Pil Tasarrufu, Güçlendirici, Temizleyici Fantezi Pil – Pil Tasarrufu, Güçlendirici, Temizleyici

AKILLI TEMİZLİK

Uygulamanın akıllı temizleme özelliği vardır ve gereksiz dosyaları hızlı bir şekilde algılar. Boş dosyalar ve veriler, cihaz için kompaktlık oluşturmak üzere bir klasöre konur. Bu toplama, istenmeyen gereksiz dosyaların izinsiz girişi olmadan hızlı bir şekilde temizlemeyi mümkün kılar.

OTOMATİK TEMİZLEME MODU

İşinizle çok meşgulseniz veya organize edemiyorsanız, uygulama otomatik olarak temizlemenize yardımcı olacaktır. Bu mod önceden ayarlanmış olacak ve doğru zamanda veya belirli bir zamanda gerçekleşecek. Tüm işlemler çok hızlıdır ve cihazınızı bir şekilde yönetmenize yardımcı olmak için çok fazla zaman almaz.

YÜKSEK GÜVENLİK

Uygulamanın bir dizi farklı güvenlik modu olacaktır. Bunlardan birçoğundan birini kullanabilirsiniz. Kullanıcılar, güvenliği artırmanıza yardımcı olmak için bir parmak izi veya parola güvenlik modu seçebilecek. Kullanıcılar ayrıca en iyi güvenlik için diğer destek özelliklerini geliştirebilir ve gereksiz riskleri sınırlayabilir.

BİLGİYİ HIZLI İŞLEM YETENEĞİ

Uygulama ayrıca bilgileri çok hızlı bir şekilde işleme yeteneğine sahiptir ve web siteleri dikkatlice sansürlenecektir. Bu sansür, bilgileri en yüksek kesinlikle kullandığınızdan ve sağladığınızdan emin olmak içindir. Kullanıcılar ayrıca daha temel işleme özelliklerini görebilir ve çeşitli destek özelliklerini görebilir.

CİHAZ HIZINI ARTIRIN

Uygulama, gösterimleri oluşturmak için bilgileri hızlandırmanın yanı sıra işlemeyi de hızlandıracaktır. Bu hızlandırma size çok yardımcı olacak ve kullanıcı da bilgileri akıcı bir şekilde işleyebilir. Hızlanma geliştirildi ve kullanıcılar için daha fazla özellik sağlamayı vaat ediyor.

Fantezi Pil – Pil Tasarrufu, Güçlendirici, Temizleyici Fantezi Pil – Pil Tasarrufu, Güçlendirici, Temizleyici

VİRÜSLERİ ÖNLEYİN

Uygulama, virüsleri ve gereksiz bilgi hırsızlığını önlemenize yardımcı olabilir. Bu engelleme, kullanıcıların bilgileri korumasına yardımcı olmak için çok etkili ve gereklidir. Bu sınırlama çok takdir edilecek ve takdire şayan bir şekilde etkili olacak, bu nedenle yoğun bir şekilde odaklanmalısınız.

BAZI ÖZELLİKLER

  • Tüketim hakkında doğru kararlar vermek için cihazın pilini iyi kontrol etmenin yanı sıra büyük pil sorununu çözün.
  • Cihazınızın daha sorunsuz ve kullanımı daha kolay hale gelmesini sağlamak için boş gereksiz dosyaları temizlemenize yardımcı olur.
  • Cihazınızı daha da iyi hale getirmek için süreçleri hızlandırın ve beklenmeyen donma veya gecikmelerin üstesinden gelin.
  • Virüslerin cihazınıza yayılmasını veya güçlü saldırılarını önlemek için farklı türde şifreler, akıllı kilitler kullanın.
  • Çok yüksek güvenlik özelliklerine ve akıllı temizleme özelliklerine sahip olan bu cihazın özellik zincirini güvenle yükseltebilirsiniz.


İndir (20M)

Artık indirmeye hazırsınız Fancy Battery ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFancy Mobile Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir