Family Town
Family Town

Family Town v2.31 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Family Town, Chloe'ye eşlik edeceğiniz ve onunla çeşitli zorluklarla karşılaşacağınız hayatının hikayesi etrafında dönüyor. Zorlu maç üç seviyeleri size para kazandıracak ve keyifli bir oyun ilerlemesine yol açacaktır.

Android Android Simülasyon
5 ( 531 puan )
Fiyat: $0
İsim Family Town
Yapımcı PlayFlock
Tür Simülasyon
Boyut 119MB
Versiyon 2.31
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Family Town is the most famous version in the Family Town series of publisher PlayFlock
Mod Version 2.31
Total installs 5,000+
Paran harcadığında azalmaz.

İndir (119MB)

Family Town, Chloe’nin hayatını keşfedeceğiniz ve ortaya çıkan taleplerle ilgileneceğiniz bir yenileme oyunudur. Makyaj yapmak, evi temizlemek ve keşfetmenizi bekleyen daha birçok aktivite yapmak mümkün. Aynı zamanda, oyunda ilerlemenize yardımcı olmak için birçok zorlu üçlü eşleştirme seviyesinden geçeceksiniz.

Aile Kasabası: 3'lü Eşleştirme Aile Kasabası: 3'lü Eşleştirme

ZOR BİR HAYATLA EŞLİK EDEN CHLOE

Family Town’ın ana karakteri Chloe’dir ve onun hayatının belirli yönlerini öğreneceksiniz. Aynı zamanda, her zaman yapmanız gereken işler olacak ve elbette, her zaman sizin ve onun karşı karşıya kalacağı zorlu konular olacaktır. Böylece üstesinden gelecek ve Chloe için önemli değişiklikler yapacaksınız. Onun için yapacağınız ilk iş, bazı basit manipülasyonlarla görünümünü düzeltmek olacaktır.

Oyunun başında belli bir miktar alacaksınız ve bu işleri yapan siz olmayacaksınız. Özellikle yapmanız gereken gereksinimleri göreceksiniz ve bunların yanında bu istek ekranını tamamlamak için harcamanız gereken para miktarı olacak. Ödemenizi yaptıktan sonra, işlemlerin tümü otomatik olduğundan belirli değişiklikleri göreceksiniz. Karakteri daha güzel hale getirmek için ruj rengi gibi bazı unsurları da seçebilirsiniz.

Aile Kasabası: 3'lü Eşleştirme Aile Kasabası: 3'lü Eşleştirme

CHLOE’NİN EVİNE GİDİN

Family Town’daki başarılı makyaj sürecinden sonra, bir dizi başka iş ileride oyuncuları beklerken işler bitmez. Karakterin evine gireceksiniz ve tabii ki çok farklı seviyeleri olan bir yer. Tabii ki, tamamen dağınıklar ve karakterden temizlemesini isteyen kişi Zelda. İş, bazı istekler göründüğü için makyaja benzer ve paranız yoksa, maç üç seviyesini geçmeniz gerekecek.

Temizlik ve yenilemenin yanı sıra makyaj yaparken de aynı kararları veren sizsiniz. İlk önce hangi görevleri yapmak istediğinize karar vereceksiniz ve heyecan verici bir şey de size sunulan birçok yeni öğe olacak. İstediğiniz mobilyaları seçmeniz gerekiyor ve yavaş yavaş karakterin evi için yeni bir görünüm yaratacaklar. Yavaş yavaş, yaşadığınız yerin daha heyecan verici unsurlarını keşfedecek ve kasabadaki karakterlerle etkileşime geçeceksiniz.

Aile Kasabası: 3'lü Eşleştirme Aile Kasabası: 3'lü Eşleştirme

TAM MAÇ-ÜÇ OYUN

Üçlü eşleştirme oyunları her zaman gereklidir ve her zaman ev geliştirme operasyonlarıyla ilişkilendirilir, çünkü bunlar Family Town APK ‘da biraz para kazanmanıza yardımcı olacaktır. Tam olarak, bir öğeyi aynı renkteki iki veya daha fazla öğenin konumuna hareket ettirirsiniz, böylece bir eşleşme yapabilir ve onları ortadan kaldırabilirsiniz. Bu kaybolma, gerekli unsurların bir kısmını toplamanıza yardımcı olur. Ek olarak, daha yüksek seviyelere çıktıkça gereksinim sayısı ve hamleler tamamen zorlayıcıdır.

Hedefi daha hızlı tamamlamanıza yardımcı olacak güçlü yıkıcı güce sahip güçlendirici öğeler gibi bu oyunda sizi destekleyecek birçok faktör olacak. Aynı zamanda, bu faktörlerin birleşimi de göz ardı edemeyeceğiniz etkileyici sonuçlar yaratır.

Chloe’nin yaşadığı kasabaya seyahat edecek ve Chloe’nin aşağıdakiler gibi birçok heyecan verici yönünü keşfedeceksiniz:

  • Chloe’nin ve ilgili karakterlerin hayatını tamamlamanız ve yavaş yavaş keşfetmeniz gereken birçok heyecan verici görev var.
  • Sağlanan seçenekler sayesinde güzel makyaj katmanları ile karakterinizi oluşturabileceksiniz.
  • Yapmanız gereken iş miktarı tamamen çeşitlidir ve yapılması için belirli bir miktar para gerektirir.
  • Oyuncu, seviyenin hedefini tamamlayacağınız ve kullanmak için biraz para kazanacağınız bir dizi üç eşleştirme seviyesini geçecek.
  • Her üç eşleştirme seviyesi, oyunda ilerlemenize ve Chloe ve kasaba ile ilgili hayatı ve sorunları kademeli olarak keşfetmenize yardımcı olur.


İndir (119MB)

Artık indirmeye hazırsınız Family Town ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPlayFlock

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir