Facemoji Emoji Keyboard
Facemoji Emoji Keyboard

Facemoji Emoji Keyboard v2.9.1 APK + MOD (VIP Kilidi Açık) indir 2022


Facemoji Emoji Keyboard, çeşitli temalar ve binlerce heyecan verici ifade ile mesaj yazarken sizi destekleyen bir klavye aracıdır.

Android Android Araçlar
5 ( 99 puan )
Fiyat: $0
İsim Facemoji Emoji Keyboard
Yapımcı EKATOX APPS
Tür Araçlar
Boyut 29MB
Versiyon 2.9.1
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Facemoji Emoji Keyboard is the most famous version in the Facemoji Emoji Keyboard series of publisher EKATOX APPS
Mod Version 2.9.1
Total installs 50,000,000+

İndir (29MB)

Mesaj yazarken veya belge girerken size önemli ölçüde yardımcı olacak bir yardımcı araç – Facemoji Emoji Keyboard. Bu, kullanıcıların birçok kişiyle mesajlaşırken ifadeler, özel çıkartmalar ve daha fazlasını oluşturmasına yardımcı olan bir araçtır. Özellikle, bu uygulamayı kullanırken, arayüzden düzenli olarak güncellenen sayısız güzel duvar kağıdına sahip olmanıza izin verilecek. Buna ek olarak, bu uygulama size zevkinize uyması garanti edilen birçok farklı klavye teması da getiriyor.

Facemoji Emoji Klavye: Emoji

KLAVYE ARAYÜZÜNÜZÜ ÖZELLEŞTİRİN

Facemoji Emoji Keyboard: Emoji’yi kullanırken, kullanıcılar klavyeniz için bir dış görünüm veya arka plan hazinesi elde eder. Çeşitli stiller veya çok sayıda farklı canlı renk içerecekler. Ancak bazen bizim uygulamamızdan tasarlanan duvar kağıtları, ne lezzet ne de estetik olarak sizi tatmin etmeyebilir. Merak etmeyin, klavyeniz için kendi güzel duvar kağıdınızı tasarlayabilir veya galerinizden yükleyebilirsiniz.

FARKLI EMOJİ VE SAHNE TAHMİNİ

Bu uygulama size birçok farklı özel yardımcı program getirecek ve bunların arasında mesaj yazarken size yardımcı olacak çeşitli emojiler var. Daha spesifik olarak, Facemoji Emoji Keyboard: Emoji, konuşma için uygun emoji ile mesaj yazdığınızda otomatik olarak öneride bulunur. Bu cümleyi eşleştirmek için hangi emojiyi kullanacağını bilmiyorsan endişelenme, seni koruduk. Sadece bu değil, bu uygulamayı kullanırken yazım düzeltme özelliğini de alacaksınız.

Facemoji Emoji Klavye: Emoji Facemoji Emoji Klavye: Emoji

Böylece kullanıcılar, başta üstleri olmak üzere herkesle mesajlaşırken yazım hatalarından endişe etmeyecekler. Uygulamayı kullanırken size en rahat hissi vereceğiz ve bunlardan biri de en doğru yazım düzeltmesi. Artık biriyle mesajlaşırken duygusal bağlılık konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak; hepinize rehberlik edeceğiz ve tavsiye edeceğiz. Ek olarak, eşit derecede kullanışlı bir özellik de emojidir.

STICKER VEYA HAREKETLİ GIF İLE MESAJ

Sıkılmamak için arayüzü sık sık değiştirmenize yardımcı olmak için uygulama için arayüz için binlerce temadan bahsedilmiştir. Facemoji Emoji Keyboard: Emoji’nin getirdiği benzersizliği ve ilgiyi hayal bile edemezsiniz. Sohbetler için doğru ruh hali çıkartmalarını veya komik animasyonlu gifleri arayarak zaman kaybetmenize gerek yok. Bu uygulama ile sohbet ederken mesajları istediğiniz animasyonlu giflere dönüştürebilirsiniz. Sosyal ağlar için sohbetlere girerken deneyimleyebileceğiniz ve kesinlikle patlama metnini görmezden gelemeyeceğiniz sayısız yardımcı program.

TEST EDEBİLECEĞİNİZ EŞSİZ KISA KLAVYELER

Emojilerin zenginliğine veya klavyeniz için değiştirebileceğiniz dış görünüm çeşitliliğine ek olarak, diğer birçok yardımcı program sizin için hoş bir deneyim sağlayabilir. Mesaj yazarken diğer araçları aramaya tembel olanlarınız için zaman kazanmak için, Facemoji Emoji Klavye: Emoji size diğer klavye kısayollarımızı kullanmanın hızlı bir yolunu sunar. Hızlı bir şekilde veri girmek istediğinizde, bunları görüntülemek için cihaz ekranını kaydırabilirsiniz. Seçtiğiniz belgeyi kes, kopyala veya yapıştır gibi sayısız benzersiz kısayol da vardır.

Facemoji Emoji Klavye: Emoji Facemoji Emoji Klavye: Emoji

BİLGİ GÜVENLİĞİ GARANTİSİ

Sizinle ilgili her türlü bilginin veya bu uygulamadan oluşturduğunuz konuşmaların güvenli bir şekilde korunacağını garanti ediyoruz. Uygulamayı kullanmak için giriş yaptığınızda kişisel bilgilerinizden veya kredi kartı bilgilerinizin güvenliğinde herhangi bir hata olmayacağı %100 garantilidir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Yazarken kullanabileceğiniz birçok emoji, çıkartma veya animasyon.
  • Renk veya düzen gibi klavye arabiriminin dağıtımını en makul hale getirmek için değiştirin.
  • Klavye için çeşitli duvar kağıtları ve ayrıca en sevdiğiniz resimleri galeriden yükleyebilirsiniz.
  • Klavyenize uygulayabileceğiniz 1500’den fazla renkli tema, haftalık olarak sürekli olarak güncellenmektedir.
  • Yüzler gibi çeşitli, benzersiz ve sevimli karakterler.


İndir (29MB)

Artık indirmeye hazırsınız Facemoji Emoji Keyboard ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir