FaceApp: Face
FaceApp: Face

FaceApp Pro v10.2.5 APK + MOD (Filigran Yok) indir 2023

FaceApp Pro APK, en modern AI'larla aynı yaştaki kullanıcıların güzelliğini değiştirebilen profesyonel bir fotoğraf editörüdür. Aynı zamanda keşfedilecek birçok büyüleyici uzantıyla birlikte gelir, böylece sanat eseri veya otoportre gibi çok sayıda h

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 401 puan )
Fiyat: $0
İsim FaceApp: Face
Yapımcı FaceApp Technology Ltd
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 51MB
Versiyon 10.2.3
MOD Filigran Yok
Orjinal Google Play
FaceApp: Face is the most famous version in the FaceApp: Face series of publisher FaceApp Technology Ltd
Mod Version 10.2.3
Total installs 100,000,000+

FaceApp Pro APK, en modern AI’larla aynı yaştaki kullanıcıların güzelliğini değiştirebilen profesyonel bir fotoğraf editörüdür. Aynı zamanda keşfedilecek birçok büyüleyici uzantıyla birlikte gelir, böylece sanat eseri veya otoportre gibi çok sayıda harika içerik oluşturur. Tabii ki, efektler ve filtreler kütüphanesi de portreleriyle insanların sonsuz yaratıcılığına büyük katkı sağlıyor.

GELECEKTE KENDİNİZİ GÖRÜN

FaceApp’in en göze çarpan ve etkileyici özelliği, her yaşta kullanıcının görünümünü değiştirebilmesidir. Her şeyi gerçek zamanlı olarak düzeltmek için özel AI’lar kullanır ve her farklı yaş seçiminde kademeli olarak herkesin daha fazla kırışıklık ve yaşlanma belirtisi ile yüzleşmesini sağlar. Kullanıcıların, yaşlılıkta formlarını kaybetseler bile, muhteşem güzellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istemeleri de harika bir etkidir.

FaceApp: Yüz Düzenleyici FaceApp: Yüz Düzenleyici

BÜYÜLEYİCİ VE EGZOTİK YÜZ EDİTÖRÜ

Kullanıcının yaşını AI aracılığıyla dönüştürmenin yanı sıra, uygulama seçkin ve profesyonel bir editöre sahiptir. Editör yalnızca güzellik düzenlemeye odaklansa da, araçları ve özellikleri belirlidir ve kullanıcıların yeni bir güzellik dönüştürmesi ve yaratması için birçok ayrıntıya sahiptir. Sadece bu değil, kullanıcılar fotoğrafı normalden daha benzersiz ve çekici hale getirmek için birçok ek içerik ekleyebilir.

KOLAYCA CİNSİYETİNİZİ DEĞİŞTİRİN

FaceApp, transseksüellerse kullanıcıların güzelliklerini keşfetmelerine yardımcı olabilir ve tüm portreyi tamamen değiştirmek için özel yapay zekalar kullanır. Yüz kemiği yapısını uygun şekilde değiştirmek için benzersiz protokoller kullanır ve ardından tamamen yeni bir karakter oluşturmak için çok sayıda makyaj, saç modeli ve ek öğeler ekler. Kullanıcılar, birçok şey hakkında daha fazlasını keşfetmek için transseksüel sonuçlarını bile özelleştirebilir.

FaceApp: Yüz Düzenleyici FaceApp: Yüz Düzenleyici

DEĞİŞTİRİLECEK MUHTEŞEM SAÇ MODELLERİ

Bir saç modeli, bir görünümün güzelliğini belirlemede her zaman önemli bir faktördür, hatta kullanıcı saç stilini değiştirmek isterse uygun bir referans haline gelir. İşin iyi yanı, uygulamadaki her saç modelinin gerçek modellere dayalı olması ve otomatik olarak mükemmel otomatik düzeltme özelliklerine sahip olmasıdır. En çok sevdikleri saç stilini filtreleyebilir veya arayabilirler, böylece rengini veya küçük ayrıntılarını değiştirebilirler.

GERÇEK GÜZELLİK İÇİN DETAYLI MAKYAJ

Makyaj mükemmel ve kullanıcıları FaceApp aracılığıyla yeni güzelliklerini keşfetmeye çekmek için büyük bir derinliğe sahip. Her küçük özellik veya etkileşim, kullanıcının genel güzelliği üzerinde büyük bir etkiye sahiptir ve yeni bir güzellik yaratmak için küçük değişiklikler yapmayı seçebilirler. Bu makyaj ayrıca kullanıcıların partilerde ve daha fazlasında kendilerini ifade etmek için en iyi seçenekleri bulmalarına yardımcı olur.

FaceApp: Yüz Düzenleyici FaceApp: Yüz Düzenleyici

RENK TONUNU VE ARKA PLANI DEĞİŞTİR

Sofistike ve modern yapay zekalar sayesinde, renkleri ve arka planları değiştirmek her zamankinden daha kolay, hatta kullanıcı adına birçok işlemi otomatik hale getiriyor. Tonu değiştirmek, uygulama tarafından seçilen çeşitli kontrast renklerde daha sanatsal ve canlı fotoğraflar oluşturmalarını sağlar. Bu arada, kullanıcıların pozlar veya görüntüler oluştururken yaratıcı olmaları için arka planı değiştirmek her açıdan hassas ve pürüzsüzdür.

FaceApp, kullanıcının portresindeki her ayrıntıyı otomatik olarak düzelten AI’lar sayesinde tüm modern sihri içerir. Bununla birlikte, sanal gerçeklik özellikleri aracılığıyla makyaj yapmak, yaşlılığı görmek ve kendileri hakkında yeni güzellikler görmek için cinsiyetleri değiştirmek gibi birçok olumlu sonuç sunuyor.


İndir (51MB)

Artık indirmeye hazırsınız FaceApp: Face ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir