Eyes: Scary Thriller
Eyes: Scary Thriller

Eyes: Scary Thriller v6.1.60 APK + MOD (Kilitsiz, Ölümsüz) indir 2022


Eyes, mobil platformda çok az oyunun herkese sunabileceği yeni bir korku oyunu deneyimi olacak. Atmosfer, çevre tasarımı, etkileşim ve nesnelerin rastgele hareketi gibi birçok olağanüstü özelliğe sahiptir ve oyuncuları her adımda heyecanlandırmaya ve

Android Android Macera Oyunları
5 ( 455 puan )
Fiyat: $0
İsim Eyes: Scary Thriller
Yapımcı FEARLESS GAMES PURECKA & PABIS SPÓŁKA JAWNA
Tür Macera Oyunları
Boyut 61M
Versiyon 6.1.60
MOD Kilitsiz, Ölümsüz
Orjinal Google Play
Eyes: Scary Thriller is the most famous version in the Eyes: Scary Thriller series of publisher FEARLESS GAMES PURECKA & PABIS SPÓŁKA JAWNA
Mod Version 6.1.60
Total installs 10,000,000
  • Tüm ücretli oyun içeriğinin kilidi açılır (tüm görevler, oyun modları, haritalar ve karakterler seçilebilir);
  • Düşmanlar sizi öldürmez;
  • Reklamlar gösterilmiyor;
  • Kullanımla birlikte gözler artar;


İndir (61M)

Eyes, mobil platformda çok az oyunun herkese sunabileceği yeni bir korku oyunu deneyimi olacak. Atmosfer, çevre tasarımı, etkileşim ve nesnelerin rastgele hareketi gibi birçok olağanüstü özelliğe sahiptir ve oyuncuları her adımda heyecanlandırmaya veya dehşete düşürmeye yetecektir. Buna rağmen içeriği basittir ve bir kabustan veya canavar kovalamacasından kaçarken oyuncuyu umutsuzluğa sürükler.

Gözler: Korkunç Gerilim – Ürpertici Korku Oyunu

Ürpertici HENÜZ GENİŞ KONAK

Eyes’daki içerik, oyuncunun uzak bir ülkede terk edilmiş bir malikaneye girdikten sonra canavarlardan kaçmasını sağlayacaktır. Bu kadar uzun süre terk edildiğinden, konak da şekil değiştirdi ve korkunç bir atmosfer yarattı ya da onları yapan ve hala bu yerde olan bir şey. Çevrenin sofistike tasarımı ve akıl hastanesi teması, oyuncular için kötü bir gün yaratırken her ayrıntıyı net ve sürükleyici hale getirir.

Gözler: Korkunç Gerilim – Ürpertici Korku Oyunu

DİNAMİK VE İNTERAKTİF KONTROL

Neyse ki oyuncular için esnek kontrol mekanizması, gizlenirken veya kaçarken dar ortamlarda manevra kabiliyetini büyük ölçüde artıracak. Ayrıca, çevreleri titizlikle tasarlanmış ve ayrıntılı, hatta son derece etkileşimlidir ve herhangi bir gürültü varsa canavarı çekecektir. Oyuncular ayrıca birkaç eşya toplayabilir ve bunları bulmacaları çözmek veya malikanenin etrafını döşemek için kapsamlı bir şekilde kullanabilirler.

Gözler: Korkunç Gerilim – Ürpertici Korku Oyunu

BÜYÜLEYİCİ VE KARMAŞIK BULMACALAR

Eyes oyununun en korkunç kısmı, oyuncuların kaçmak istiyorlarsa tamamlamaları gereken bulmacalar ve zorluklardır. Ancak oyun, haritada birçok farklı kaçış yolu sunuyor, ancak bulmacaları farklı, bu nedenle oyuncular kaçarken daha fazla seçeneğe sahip olacak. Ayrıca, canavar, işler karışırsa rastgele bir kaçışı devre dışı bırakarak oyunun durumunu ve temposunu önemli ölçüde artırır.

Gözler: Korkunç Gerilim – Ürpertici Korku Oyunu

PARALARI VE EŞYALARI TOPLA

Oyuncular, kaçmanın yanı sıra, ana koşulları tamamlamak için yeterli miktarda para çantası toplamalıdır, aksi takdirde sonsuza kadar kabusa batarlar. Ne yazık ki, madeni paralar haritanın etrafına tamamen gizlenmiş durumda ve tüm madeni paraları bulmak için dolaplar veya odalar gibi her nesneyle etkileşime girmelerini sağlıyor. Canavar karakteristik ürkütücü sesiyle davet edilirse, uygun bir şekilde yakındaki dolaplarda saklanabilirler.

Gözler: Korkunç Gerilim – Ürpertici Korku Oyunu

VİZYONU ETKİLİ KULLANIN

Oyuncular, eşyaları toplarken, canavarın evin etrafında dolaşan vizyonunu kullanmalarına yardımcı olan birkaç özel eşya toplayabilir. Gözler, canavarın vizyonunu yalnızca 5 saniyeliğine ve hareketli konumlarını görmelerine izin vererek, daha güvenli hareket için belirli konumları yakalamalarına yardımcı olur. Bununla birlikte, kötüye kullanım kısa sürede çok fazla görülürse, canavar tepki vermeleri için zaman vermeden anında oyuncunun bulunduğu yere gidebilir.

Gözler: Korkunç Gerilim – Ürpertici Korku Oyunu

YOLUNU SKETCH İLE BEĞENİN

Oyundaki konak veya akıl hastanesi büyüktür ve birçok farklı alana veya kata sahiptir ve oyuncu hareket ederken hepsini ezberleyemez. Bu nedenle, karakter otomatik olarak haritayı garip bir stille yeniden çizecek, ancak arsa veya oynanışı her zamankinden daha korkunç hale getirecek. Elle çizilmiş haritaya dayanarak, karakter, canavar onları bulmadan önce kullanıcının serbestçe hareket etmesi veya öğeleri tekrar araması için tüm yolları veya önemli nesneleri otomatik olarak kaydeder.

Eyes, birinci sınıf grafiklere ve korkutucu ayrıntılara sahip olduğu için mobil platformlar için harika korku oyunlarından biridir. Bunun da ötesinde, çevresel unsur her etkileşimde gerçekçidir ve oyuncular daha güvenli kaçışlar veya bulmacalar için canavarları kandırmak için sesleri kullanabilirler.


İndir (61M)

Artık indirmeye hazırsınız Eyes: Scary Thriller ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir