Extreme Football
Extreme Football

Extreme Football v5132 APK + OBB (En Son Sürüm) indir 2022

Extreme Football: 3on3 Multiplayer Soccer, gerçek zamanlı olarak 3v3 tarzı bir futbol sporu oyunudur ve oyuncuların dramatik futbol maçlarına katılmalarını sağlar.

Android Android Spor
4 ( 829 puan )
Fiyat: $0
İsim Extreme Football
Yapımcı 9M Interactive
Tür Spor
Boyut 400M
Versiyon 5103
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Extreme Football is the most famous version in the Extreme Football series of publisher 9M Interactive
Mod Version 5103
Total installs 5,000,000+

Extreme Football resmi olarak lanse edildi ve oyuncuların en iyi futbol serilerini sürdürmek için keyif almaları için çığır açan deneyimler sunuyor. Spor oyunlarından biridir; Oyun, oyunculara gerçek zamanlı olarak 3v3 köprü maçlarına katılma fırsatı sunuyor. Birçok pratik özelliğin yanı sıra yoğun ve dramatik maçları olan bir futbol oyunu oluşturmuştur.

Aşırı Futbol:3on3 Çok Oyunculu Futbol

HEYECAN VERİCİ MACERA FUTBOL OYUNU

Extreme Football, oyunculara harika bir eğlence alanı sağlamak için net bir grafik modu, full HD ve benzersiz bir ses sistemi ile oluşturulmuş, günümüzde birçok oyuncuyu heyecanlandıran futbol oyunudur. Bu macera futbolu oyunu, gözlerinizi ekrandan ayırmanıza izin vermeyen son derece çekici maçları sürekli olarak günceller. İlk birkaç seviye boyunca, oyuncular oyunun gerçek hayat kadar gerçekçi simüle edildiğini hissedecekler.

Aşırı Futbol:3on3 Çok Oyunculu Futbol

MAÇA 3V3 FORMUNDA KATILIN

Bu oyuna katılan oyuncular 3v3 formatında yani gerçek zamanlı sıra tabanlı oyun oynayacaklar. Bir maç, her takımda 3 oyuncu ile oynayan iki takıma ayrılacak ve bu oyuncularla son derece dramatik 3 dakikalık maçlarda rekabet etmeniz gerekecek. Zamanlayıcı 0’a geri saymaya başladığında takım daha fazla gol atarsa, o takıma kazanan kupa verilir. 3v3 bir maç olmasına rağmen, takımınızın oyuncularını ayarlayabilirsiniz. Bu nedenle oyuncular, takımı etkileyen sıralarını kaybetmemek için zamana dikkat etmelidir.

Aşırı Futbol:3on3 Çok Oyunculu Futbol

ULUSLARARASI MAÇLARI KEŞFEDİN

Makineye karşı otomatik maçlara ek olarak, Extreme Football tarafından oyunculara rekabet etmeleri için daha birçok uluslararası maç da sunulmaktadır. Ayrıca, oyuncular daha fazla eğlence için bir gruba katılabilir veya birçok arkadaşıyla oynayabilir. Birçok uluslararası oyuncuya katılmak, oyuncuların ufuklarını genişletmelerine ve kendileri için daha fazla beceri geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Ancak, oyuncular en güvenli olanı kazanmak için takımdaki oyuncularla koordineli olmalıdır.

Aşırı Futbol:3on3 Çok Oyunculu Futbol

ÇOKLU CİLTLERLE KARAKTERİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

Oyun içi kontrol sistemi, oyuncunun ekranınıza mükemmel şekilde uyum sağlamasına olanak tanır. Aslında, savaşa katılmadan önce tüm karakteri birçok farklı görünümle özelleştirebilirsiniz. Oyun, ekibinizin daha moda olması için doğru cildi seçmeniz için çeşitli bir kontrol sistemi sunar. Bu nedenle, benzersiz görünümlerle en rahat maça katılmak için tüm ekipmanlarla karakterinizi oluşturun.

Aşırı Futbol:3on3 Çok Oyunculu Futbol

BÜYÜK OYUNCULARIN KİLİDİNİ AÇIN VE EĞİTİM

Oyun, daha fazla görünümün kilidini açmak için zorlukların üstesinden gelmek için oyunculara sürekli olarak değerli ödüller ekler. Böylece oyuncular, bu seviyeyi hızlı bir şekilde tamamlamanız için çok fazla şans ve güç getirmek için kullanabilirler. Ayrıca, oyuncu, rakibini kolayca geçmek için her atışı yapmak için başka bir oyuncu grubunu da kullanabilir. Oyuncular ayrıca takımın oyuncularını en güçlü olmaları için eğitme ve birçok farklı maçta kendilerine meydan okuma hakkına sahiptir.

Genel olarak, bu risk almayı sevenler için tasarlanmış bir futbol sporu oyunudur. Oyunun tüm maçı nefes kesici bir şekilde benzersiz. beklemeyin; oyunu hemen deneyimleyin.

ANA ÖZELLİKLER

  • Arkadaşlarla 3’e 3 sıra tabanlı oyun şeklinde geliştirilen veya dünya çapındaki diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak oynanan futbol oyunları.
  • Oyuncuların sürekli olarak birçok oyuncunun kilidini açmasına ve toplamasına ve birçok futbol becerisine sahip olmasına izin verir.
  • Oyuncular kendilerine meydan okuyabilir ve yerel ve küresel skor tablolarına tırmanabilir.
  • Çeşitli görünümler ve birçok yeni görünüm koleksiyonu toplayarak oyuncuları özelleştirin.
  • Dünyadaki güçlü rakiplerle rekabet etmek için güçlü bir ekip kurun ve eğitin.


İndir (400M)

Artık indirmeye hazırsınız Extreme Football ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir