Extreme Car Driving Simulator
Extreme Car Driving Simulator

Extreme Car Driving Simulator MOD APK indir v6.43.0 (Sınırsız Para) 2022


Extreme Car Driving Simulator APK günümüzün en heyecan verici platform araba yarışı oyunudur. Bu, mevcut en iyi araba yarışı platform yarış oyunlarından biridir. Oyun size piyasadaki gerçekten gelişmiş ve önde gelen fizik motorlarını sağlayacaktır. B

Android Android Yarış
5 ( 495 puan )
Fiyat: $0
İsim Extreme Car Driving Simulator
Yapımcı AxesInMotion Racing
Tür Yarış
Boyut 140MB
Versiyon 6.43.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Extreme Car Driving Simulator is the most famous version in the Extreme Car Driving Simulator series of publisher AxesInMotion Racing
Mod Version 6.43.0
  • Ücretsiz Satın Almalar
  • Tüm Arabaların Kilidi Açık
  • Kilidi Açılmış VIP Aboneliği
  • Harcadığınızda para miktarı artar
  • Kaldırılan ADS
  • Sınırsız Para


İndir (140MB)

Extreme Car Driving Simulator APK günümüzün en heyecan verici platform araba yarışı oyunudur. Bu, mevcut en iyi araba yarışı platform yarış oyunlarından biridir. Oyun size piyasadaki gerçekten gelişmiş ve önde gelen fizik motorlarını sağlayacaktır. Bu, oyuncuların en dramatik ve heyecan verici yarış arenalarına katılırken kullanabilecekleri tüm özellik ve özelliklerle dolu bir yarış oyunudur. Ekstrem spor yarışlarına meraklıysanız, göz ardı edemeyeceğiniz oyun platformlarından biridir. En iyi eğlence anları için bu oyunu keşfetmek ve deneyimlemek için katılın.

extreme car driving simulator apk indir modkiwi com 1

EN İYİ GERÇEK SİMÜLATÖR YARIŞ OYUNU

Mevcut mobil oyun pazarında yarış, birçok kullanıcının tutkularını tatmin etmek, rahatlama ihtiyaçlarını karşılamak ve kendilerini eğlendirmek için tercih ettiği oyunlardan biri olduğu söylenebilir. Bu nedenle piyasada giderek daha fazla yarış oyunu ortaya çıkıyor, ancak bu oyunların çoğu garantili kalite veya özellikler sunmuyor. Bu yüzden çok az oyun herkesi tatmin eder. Extreme Car Driving Simulator de piyasadaki yeni yarış oyunlarından biri ancak diğer oyunlardan farklı olarak tüm oyunculara kalite ile birlikte en iyi hissi veriyor. Oyuncuların ihtiyaç duyduğu tüm ihtiyaçları karşılamak için mükemmel miktar.

extreme car driving simulator apk indir modkiwi com 2

Deneyime katılırken ve bu oyunu keşfederken, tüm oyuncular sevdikleri spor arabaların simülasyonuna doğrudan dahil olacaklar. Bu, bu oyunun getirdiği heyecan verici özelliklerden biridir ve arabalarla otantik bir deneyim yaşamanıza izin verir. İstediğiniz arabayı başarılı bir şekilde simüle ettiğinizde, o arabayı doğrudan sürmeye katılacak ve bir spor arabada oturmanın heyecan verici hislerini tamamen ücretsiz hissedeceksiniz. Simüle ettiğiniz araba aynı zamanda şiddetli yarış savaşlarına katılmak için ana araçtır. Katıldığınız tüm turnuvalarda güçlü bir yarışçı olun, böylece önünüzdeki zorlu parkurlarda önemli zaferleri kolayca kazanabilirsiniz.

extreme car driving simulator apk indir modkiwi com 3

Bu oyunda ilginç olan bir şey, oyuncunun yarış sürecinde trafik sorunları veya diğer rakiplerin yarış arabaları nedeniyle fren pedalına basmasına gerek olmamasıdır. Çünkü oyunumuz, oyuncuların yarış süreci boyunca tüm yasa dışı eylemleri gerçekleştirmelerine yardımcı olacaktır. Bu, tüm oyuncuların her yarış arabasının becerilerini ve güçlü yanlarını kolayca geliştirmelerini sağlar. Aynı zamanda, oyuncu polis tarafından kovalanma korkusu olmadan yüksek hızda verimli bir şekilde koşabilir.

extreme car driving simulator apk indir modkiwi com 4

BÜYÜK ŞEHİR HARİTASI

Extreme Car Driving Simulator oyununda oyuncular büyüleyici şehirlerdeki yarışlara dahil olacaklar. Bu yarışlarda oyuncular son derece güçlü yarışçılar ve son derece şiddetli yarışlarla yüzleşmek zorunda kalacaklar. Bu nedenle oyun sistemimiz size yarış sürecinde oyunculara yardımcı olacak birçok özellik sunacak ve oyuncuların yarış oyunu yeteneklerini en üst düzeye çıkaracak koşullar yaratacaktır. Oyunculara son derece esnek ve modern bir Mini oyun modu kontrol noktası sağlanacak. Bu kontrol noktası, oyunculara pistte sorun yaşayan oyunculara yardımcı olacaktır.

extreme car driving simulator apk indir modkiwi com 5

Şehir genelinde trafik modlarına sahip sürüş sistemi gibi güncellenen birçok yeni özellik olacak. Ayrıca, zorlu yarış pistlerinde size üstünlük sağlayacak faktörler olan vites devirleri ve hız da sağlanabilir. Ayrıca oynatıcı, uygulamanın kurduğu kurulum sistemi aracılığıyla uygun olmayan tüm özellikleri kolayca kapatabilir. Oyuncuların doğrudan yarışlara katılırken deneyimleyecekleri başka birçok özellik de var.

TRAFİK İLE SÜRÜŞ !!!!!

Extreme Car Driving Simulator oyunu harika bir araba yarışı platformudur, bu nedenle bu oyundaki tüm unsurlar oyuncu için heyecan verici ve unutulmaz bir şey getiriyor. Özellikle olağanüstü avantajlar, oyuncuların oyunu her zamankinden daha kolay ve daha iyi deneyimlemelerine yardımcı olacak. Bu oyun deneyimine katıldığınızda, ayrıntılı bir açık dünyaya sahip bir spor ortamı keşfedeceksiniz.

extreme car driving simulator apk indir modkiwi com 6

Arabayla ilgili tüm hasarlar istatistiksel olarak çok hassas ve spesifik olacaktır. Bu, oyuncuların araçlarının durumunu anlamalarına yardımcı olacak, böylece hemen tamir edip yükseltebilecekler. Bu oyundaki tüm parametreler ve unsurlar inanılmaz derecede doğru. Oyuncu, yarış arabasını oklar boyunca bir direksiyon simidi, ivmeölçer aracılığıyla kolayca kontrol edebilir. Yarış sırasında oyunculara hizmet edecek çok sayıda farklı kamera olacak.

KULLANICILARDAN DEĞERLENDİRME

Extreme Car Driving Simulator, her kullanıcının yaşadığı en etkileyici yarış pistlerinden biridir. Ayrıca, kullanıcılardan gelen tüm geri bildirimler ve incelemeler son derece olumludur; çoğu bu oyunun kalitesinden ve özelliklerinden memnun. Umarım oyun giderek daha fazla gelişir ve tüm kullanıcılar için en dikkat çekici şeyleri getirir.


İndir (140MB)

Artık indirmeye hazırsınız Extreme Car Driving Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAxesInMotion Racing

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir