Extreme Car Driving Simulator
Extreme Car Driving Simulator

Extreme Car Driving Simulator v6.43.0 MOD APK (Ücretsiz Alışveriş/VIP) indir 2022

Fizik araçları sayesinde araba simülasyonu yapmak ve yoğun araba yarışlarına katılmak istiyorsanız Extreme Car Driving Simulator'a bakın. Bu, dünya çapında oldukça popüler olan çekici bir yarış oyunudur. Oyuncular, modern yarış arabaları ile eğlencel

Android Android Yarış
4 ( 441 puan )
Fiyat: $0
İsim Extreme Car Driving Simulator
Yapımcı AxesInMotion Racing
Tür Yarış
Boyut 141MB
Versiyon 6.43.0
MOD Ücretsiz Alışveriş/VIP
Orjinal Google Play
Extreme Car Driving Simulator is the most famous version in the Extreme Car Driving Simulator series of publisher AxesInMotion Racing
Mod Version 6.43.0
Total installs 100,000,000+
MOD 1
  • Gerçek parayla ücretsiz satın alma 
  • Arabaları kişiselleştirmek için tüm olanaklar açık
  • Kilidi açılmış VIP abonelik seçenekleri; Harcadıkça para miktarı artıyor
  • Satın alınan reklamları devre dışı bırakın.

MOD 2
  • sınırsız para

Fizik araçları sayesinde araba simülasyonu yapmak ve yoğun araba yarışlarına katılmak istiyorsanız Extreme Car Driving Simulator’a bakın. Bu, dünya çapında oldukça popüler olan çekici bir yarış oyunudur. Oyuncular, modern yarış arabaları ile eğlenceli ve heyecanlı yarışları deneyimleme fırsatına sahip olacaklar. Bu oyuna katılın ve diğer rakiplerle yarışarak yeteneğinizi gösterin.

Aşırı Araba Sürüş Simülatörü

OYUNCULARIN EN SEVDİĞİ ARABA SEÇME HAKKI VAR

Extreme Car Driving Simulator’a gelen oyuncular, yarış sırasında kendilerine eşlik edecek uygun ve favori bir araba seçme hakkına sahip olacaklar. Her araç farklı bir şekle ve renge sahip olacak ve tüm işlevleri ve yarış hızları da farklı olacak. Seçim yapmadan önce dikkatlice düşünmeyi unutmayın; dayanıklılık, sert hava koşullarına dayanma kabiliyeti ve çok daha fazlası ile kendinize en iyi arabayı seçmelisiniz.

BU ŞEHİRDE PROFESYONEL AKTÖR OLUN

Extreme Car Driving Simulator’a katıldığınızda, birçok zorlu rakiple heyecan verici yarış sahnelerinin tadını çıkaracaksınız. Çok profesyoneller ve iyi sürüş becerilerine sahipler. Bu yüzden her pistte çok çalışmalı ve çalışmalısınız. Yetkin ve deneyimli bir yarışçı olun, en iyi oyunu geliştirmek ve diğer rakiplerinize saygı duymak için sahip olduğunuz deneyim ve becerileri nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Aşırı Araba Sürüş Simülatörü

YARIŞTA YASAL AKROBATİK HAREKETLER YAPABİLİRSİNİZ

Bu heyecan verici ve heyecan verici yarışta, oyuncuların trafik veya diğer rakipler nedeniyle kırılmaya veya kaçmasına gerek yok, ancak zarif akrobasi yaparak onları zahmetsizce geçebilirsiniz. Sakin ol ve yarışa devam et. Ayrıca polis kovalamadan tam hızda koşabilirsiniz. Ayrıca, bitiş çizgisine hızlı bir şekilde ulaşmak için rakiplerinizi geçerek ince ve akıllı oynama yöntemleri de uygulayabilirsiniz.

YARIŞ ARAYÜZÜ GERÇEKLİK VE HAYATTIR

Arayüz son derece gerçekçi, yarış pisti keskin ve net ve çevredeki tüm sahneler en gerçekçi şekilde tasvir ediliyor. Bu gerçek hayatta bir yarış pisti gibidir. Oyuncular bu modern modeli çok sevecek ve takdir edecekler. Sadece bu da değil, tüm sesler canlı bir şekilde sunularak heyecan verici ve eğlenceli bir alan yaratılarak oyuncuların her yarışa daha fazla kapılmalarına ve odaklanmalarına yardımcı olur.

Aşırı Araba Sürüş Simülatörü

MODERN VE YENİ SÜPER ARABA STRATEJİSİ BOYUT

Bu oyun size tüm şekil ve renklerde modern süper arabalardan oluşan bir filo verecek. Her türlü arabaya hayran kalacak ve gözlerinizi açacaksınız. Bununla da kalmayıp beğendiğiniz araçlarla da test sürüşü yapabilirsiniz. Direksiyon simidi ile esnek bir şekilde kontrolü uygular ve yarışlara katılmak için hızı hızlı bir şekilde ayarlarsınız.

ZORLUKLAR VE ENGELLER SENİ BEKLİYOR

Savaş sırasında karşınıza çıkan engellerin yanı sıra birçok rakip ile karşılaşacaksınız. Vazgeçmeyin, yolun geri kalanı için akıllı bir çözüm denemeye ve geliştirmeye devam edin. Yeteneğiniz ve anlayışınızla, bu beklenmedik durumları makul ve hızlı bir şekilde ele alın. Bunun gibi pek çok beklenmedik duruma karşı pasif ve şaşırmamalı, önceden güçlü bir zihniyet hazırlamalısınız.

Aşırı Araba Sürüş Simülatörü

BU OYUN ÜZERİNDEKİ YARIŞ HAKKINDA DAHA FAZLA DENEYİM EDİN VE EDİNİN

Bu oyuna katıldıktan sonra rahat rahat rahatlayacak, hayatın ve işin baskısını bırakacaksınız. Sadece bu değil, yarışa katıldıktan sonra heyecanlı hissedecek ve daha fazla enerjiye sahip olacaksınız. Ayrıca, birçok araç türü hakkındaki bilginizi genişletecek ve daha modern ve benzersiz araba modellerini tanıyacaksınız. Ayrıca, bilgi birikiminizi öğrenecek ve geliştirecek ve değerli bilgi ve deneyim kazanacaksınız.

DOĞMADAN HİSSETMEDEN KOLAYCA OYNAYIN

Bu oyun sürekli olarak güncellendiği ve düzenli özelliklerle yükseltildiği için hiç sıkılmadan sonsuza kadar oynamanızı sağlar. Bilmeniz gereken dikkat çekici şey ise Extreme Car Driving Simulator’ın ücretsiz bir oyun olduğu; lisans satın almak için para harcamadan indirme ve oynama hakkına sahipsiniz. Herkes için, yarış tutkusu olanlar için ve yeteneklerini en rahat şekilde ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyor. Bu oyunda dünya çapında birçok oyuncu ile birlikte oynayabilirsiniz.

Aşırı Araba Sürüş Simülatörü

Bu sayede, onlarla konuşma, fikir alışverişinde bulunma ve harika bir oyun deneyimini paylaşma sürecinde İngilizcenizin bir kısmını geliştireceksiniz. Daha çekici ödüller almak için verilen görevleri tamamlamayı unutmayın.


İndir (141MB)

Artık indirmeye hazırsınız Extreme Car Driving Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAxesInMotion Racing

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir