ExoMiner
ExoMiner

ExoMiner v1.3.5 APK (Sınırsız Para/Kutsal Eşya/Puan) indir


ExoMiner Mod APK, uzayda geçen ilgi çekici bir strateji simülasyon oyunudur. Göreviniz, evreni keşfetmek için heyecan verici bir yolculukta benzersiz mineraller ve kaynaklar bulmaktır.

Android Android Oyun
4 ( 246 puan )
Fiyat: $0
İsim ExoMiner
Yapımcı ExoCorp
Tür Oyun
Boyut 66.11 M
Versiyon 1.3.5
MOD Sınırsız Para/Kutsal Eşya/Puan
Orjinal Google Play
ExoMiner is the most famous version in the ExoMiner series of publisher ExoCorp
Mod Version 1.3.5

İndir (66.11 M)

ExoMiner MOD APK hakkında

ExoMiner MOD APK’da uzayda seyahat edin ve keşfedin. Bu video oyunu, oyuncuyu uçsuz bucaksız bir dünyaya götürür, oyuncunun görevi, sizi gezegende durduran tüm engelleri yok etmek için savaşarak uzaydaki benzersiz kaynakları ve besinleri toplamaktır. odanızın fethi.

Savaş yöntemi

Bölgede kaybolmuş, birçok ilginç şey öğrenme şansına sahip olmalısınız. Ancak atılım yolculuğunuz hızlı olmayacak çünkü düşman her zaman sizi kaynak toplamaktan alıkoymanın yollarını buluyor. Gemiyi konumlandırma ve rakipleri dümdüz vurmak için savaş araçlarını kullanma yeteneği sayesinde tüm yolculuk boyunca Medici, Rockefeller ve Bezos ile karşılaşacaksınız. Ağır ağırlıkları ortadan kaldırmanıza ve en güçlü alan madenciliği imparatorluğunu kurmanıza izin verecek en pahalı olanı yapın.

exominer idle miner universe 1 exominer idle miner universe 2

Oyun modu hızlı değil

Başka bir dünyada bir sonraki yolculuğu incelemeye devam etmek için başka bir seviyenin kilidini açmanız gerekir. Her gezegen, önceki miktardaki silahları kullanamazken bir düşmanla size meydan okuyacak, ancak modern, daha iyi teknolojinin artmasıyla yepyeni dövüş öğeleri yaratmak zorunda kalacak. Önünüze çıkan tüm engelleri yok edin ve ziyaret ettiğiniz her dünyada yeni gezegen imparatorluğunuzu büyütün.

Kendi personel üye sisteminizi oluşturun

Gezegenlerdeki kazımadan elle inşa edersiniz. Bölgede küçük bir alan sizin tarafınızdan üretilir, madencilik, cevher ve çok uzun süre gömülü kalan diğer kaynaklar tarafından büyütülür. Kurduğunuz imparatorluktan kaç madenciyi artırmak için kazandığınız kaynakları kolayca tamamen satabilirsiniz. Gezegenlerde kaynak toplama performansını artırmak için profesyonel madencileri işe alın ve makineleri yükseltin.

exominer idle miner universe 3 exominer idle miner universe 4

Grafikler ve ses efektleri

Fotoğraflar, güzel bir kozmik ortamda oyun renkleri ve ayrıntılarıyla dünyayı gerçekçi bir şekilde simüle ediyor. Keskin 3B stiller, bu video oyununda çekici bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur. Ayrıca vokallerden dolayı ses klipleri size gerçek dünyadaymışsınız gibi hissettiriyor ve ayrıca havada bir imparatorluk kurarken maden cevheri, maden ya da makine ve ekipmanlardan çıkan kaynakların gürültüsü de var. kozmik uzay.


İndir (66.11 M)

Artık indirmeye hazırsınız ExoMiner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir