EXILES
EXILES

EXILES v2.51 APK + OBB indir (Sınırsız Para) 2022


EXILES, ilgi çekici bir hikayesi olan heyecan verici bir aksiyon oyunudur. Oyun, kaliteli 3D grafikler sayesinde güzel aksiyon sahneleriyle büyük bir dünyada geçiyor. Oyun ayrıca, oyuncuların birçok benzersiz görevi keşfedebilmeleri için bir dizi ilg

Android Android Aksiyon
5 ( 593 puan )
Fiyat: $0
İsim EXILES
Yapımcı Crescent Moon Games
Tür Aksiyon
Boyut 18M
Versiyon 2.51
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
EXILES is the most famous version in the EXILES series of publisher Crescent Moon Games
Mod Version 2.51
Total installs 50,000+

İndir (18M)

EXILES, ilgi çekici bir hikayesi olan heyecan verici bir aksiyon oyunudur. Oyun, kaliteli 3D grafikler sayesinde güzel aksiyon sahneleriyle büyük bir dünyada geçiyor. Oyun ayrıca, oyuncuların birçok benzersiz görevi keşfedebilmeleri için bir dizi ilginç kural ve özellik içerir. Oyuncular, uzak bir gezegende bulunan garip bir gelecek insan kolonisine seyahat edecekler. Ek olarak, devasa bir silah cephaneliği ve ayrıntılı bir karakter sistemi, oyunculara harika bir deneyim yaşatacak.

SÜRGÜNLER

BU HEYECAN VERİCİ EYLEM OYUNUNA KISA BİR GİRİŞ

EXILES, güzel bir tasarıma sahip benzersiz bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Oyun, oyuncuların özgürce hareket etmelerine ve birinci sınıf rol yapma öğeleriyle zorlu savaşlar yaşamalarına olanak tanır. Oyun, Star Wars, Blade Runner, Lost Planet gibi ünlü eğlence oyunlarının efsanevi hikayelerinden ilham alıyor ve oyunculara hayal gücünün ötesinde çeşitli duygular ve dönüşümler veriyor. Oyun, yüzlerce farklı güçlü düşmanla karşı karşıya kalırken düzinelerce zorlu görevle geniş bir açık dünyaya sahip çeşitli karakterler geliştirir.

OYUNUN HİKAYESİ

Bir insan gezegenindeki bir koloni, yozlaşmış bir hükümet onları ölümcül virüslerle köleleştirdiği için yakın gelecekte izole edilmiş ve ıssız kalmıştır. Bu yüzden, seçkin uygulayıcılardan biri olmanız ve dünyayı kurtarmak için bu şeytani planların ardındaki sırları çözme görevine başlamanız gerekiyor. Vahşi uzaylılara ve mekanize robotlara karşı geniş bir silah ve eşya cephanesini serbest bırakmalı ve onları yenmek için güçlü hareketlerinizi ve akıllı taktiklerinizi kullanmalısınız.

SÜRGÜNLER

NASIL OYNANIR SON DERECE BASİT VE UYGULAMASI KOLAYDIR

EXILES için oyuncular sadece kendi ayakları üzerinde savaşıp hareket etmekle kalmıyor, aynı zamanda hava yastıklı motosikletler ve gelişmiş robotlarla hareket etme imkanına da sahip oluyorlar. Kullandığınız her araç türünün, tipik olarak kuma gizlenmiş dev bir akrep olan tüm farklı düşmanları yenmenizi sağlayan kendi güçlü silah sistemi vardır.

Karşılaşacağınız düşmanların hepsi güçlü ve hepsi güçleri ile size saldıracaklar. Dolayısıyla bu araçlar size iyi bir yardımcı olacaktır; Güçlerini artırmak ve yaklaşan karmaşık yolculuklarda sizi desteklemek için onları yükseltebilir, değiştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Diğer oyunlarda olduğu gibi ekranın sol tarafında bulunan kontrol butonu ile hareket edecek ve ekranın sağ tarafında bulunan kontrol butonları ile düşmana saldıracaksınız. Bu kontrol sistemi, zamanla kolayca yaklaşmanızı ve ustalaşmanızı ve düşmanı yenebilmenizi sağlar.

SÜRGÜNLER

ÇEKİCİ 3D GRAFİK ARKA PLAN

EXILES’in ilk oyundan itibaren birçok oyuncunun kalbini kazanmasına yardımcı olan faktör kaliteli grafiklerdir. Oyun geniş, uçsuz bucaksız bir dünya sunar ve oyuncu, özgürce dolaşmak ve terk edilmiş tapınaklar ve mezarlar veya son teknoloji makineler arasında her şeyi keşfetmek için tam bir özgürlüğe sahiptir. Ayrıca oyun, isabetli bir nişancıya dönüşmeniz için muazzam bir 3. kişisel bakış açısıyla sizi aksiyon oyununa da sokuyor.

Oyun net renklere sahip ayrıntılı ve gerçekçi 3D grafiklere sahiptir ve her sahne bulanık rüzgar ve kumla doludur, hepsi oyun için benzersiz bir atmosfer yaratır. Oyundaki karakterler de gerçek hayat gibi görünecek, oyuncuları şaşırtacak ve bu güzel grafiklere kapılacak şekilde tasarlandı. Yapımcının yetenekli geliştirme eli, oyunculara muazzam bir rol yapma aksiyon oyunu getirdi.

SÜRGÜNLER

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyunculara heyecan verici deneyimler sunan uzaylı düşmanları, yeraltı tapınakları ve karanlık mağaraları olan geniş bir dünyayı keşfedin.
  • Oyuncuların keşfetmesi için birçok farklı hinterlandı olan büyük bir koloninin yanı sıra, oyuncuların düşmanı yok etmek için kullanması ve yükseltmesi için çeşitli bir silah sistemi.
  • Oyuncuların özel hareketler ve güçlü ateş gücü seçip kullanması için düşmana karşı bir avantaj yaratan çeşitli karakter sistemine sahip son derece derin rol yapma oyunu.
  • Ayrıntılı ve çok gerçekçi 3D grafikler, gerçekçi karakterler ve bulanık koyu renkli keskin arka planlar, oyunculara tehlikeli ve dramatik savaşlarla korkutucu bir atmosfer sunuyor.
  • İnsanları öldürebilecek bir virüsle hükümetin şeytani planları hakkında karanlık bir hikaye. Oyuncu, insanları bu vahşet ve kölelikten korumak için elit bir uygulayıcı rolünü üstlenmelidir.


İndir (18M)

Artık indirmeye hazırsınız EXILES ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir