Evolution 2
Evolution 2

Evolution 2 v0.761.89587 APK + MOD (Menü, Hasar/Tanrı Modu) indir 2022


Evolution 2: Aksiyon oyunları, Utopia adlı bir gezegende bilim kurgu dünyasında geçen bir atış oyunu türüdür. Bu, milyonlarca insan tarafından sevilen, tamamen yeni oynanışı, daha önce hiç olmadığı kadar yeni ve heyecan verici bir karışımı olan, yaln

Android Android Aksiyon
4 ( 284 puan )
Fiyat: $0
İsim Evolution 2
Yapımcı My com B V
Tür Aksiyon
Boyut 680MB
Versiyon 0.761.89587
MOD Menü/Hasar/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Evolution 2 is the most famous version in the Evolution 2 series of publisher My com B V
Mod Version 0.761.89587
Total installs 10,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Hasar çarpanı [x10 – x5000]
  • Tanrı modu
  • Otomatik kazanma
  • Atlanan hile karşıtı (yeni hesapla başvurun)

NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster


İndir (680MB)

Evolution 2: Aksiyon oyunları, Utopia adlı bir gezegende bilim kurgu dünyasında geçen bir atış oyunu türüdür. Bu, milyonlarca insan tarafından sevilen, tamamen yeni oynanışı, daha önce hiç olmadığı kadar yeni ve heyecan verici bir karışımı olan, yalnızca Evolution 2’de bulunan çevrimiçi bir oyundur.

Evrim 2: Aksiyon oyunları. Çevrimdışı ve çevrimiçi

YEPYENİ BİR ÜTOPYA PLANI DENEYİMİ

Oyuna katılın ve son derece ilgi çekici bir hikaye ile ütopya evreninin hikayesini dinleyin. Burası galaktik milyarderlerin tatil yeriydi, ama şimdi tehlikeli güçler tarafından işgal edilen bir cehenneme dönüştü. Robotlar, galaktik savaşçılar ve canavarlar arasında eşi görülmemiş bir yakın dövüş. Müthiş bir patlama yaratmayı vaat ediyor.

Evrim 2: Aksiyon oyunları. Çevrimdışı ve çevrimiçi

Milyonlarca insan, tamamen yeni değiştirilmiş oynanışla oyunu seviyor. Eşsiz, özgün atmosfer, strateji RPG, atış, dövüş ve aksiyonu harmanlıyor. Savaş sahnesi uzak, gerçek dışı bir gezegende yaratılmıştır. Burada her şeyi öğrenmek ve keşfetmek isteyen oyuncular için bir merak duygusu yaratın. Bize katılın ve daha fazla yeni yer keşfedin.

Evrim 2: Aksiyon oyunları. Çevrimdışı ve çevrimiçi

BUGÜN SİLAHLARI VE BECERİLERİ KULLANIN

Oyunun yarattığı zorlu görevleri tamamlamak için silahları bulun ve yükseltin. Burada gerçekten şiddetli bir savaş yaşanıyor. Her savaştan sonra düşmanlarınız gelişmeye ve kat kat daha güçlü hale gelme eğiliminde olacaktır. Oyuncular, onları yok etmek için üstün güce sahip silahları kullanmalıdır. Oyun, oyuncular üzerinde etki bırakan taktiksel oynanışı bir araya getiriyor. Oyuncular vizyoner, esnek ve akıllı stratejiler oluşturmak için tüm zekalarını kullanmalıdır. Kazanmayı kolaylaştırmak için oyundaki karakterleri yükseltin.

Evrim 2: Aksiyon oyunları. Çevrimdışı ve çevrimiçi

GERÇEK BİR KAZANAN GİBİ SAVAŞ

Görevin, ana karakterin bu oyunu kazanmasına yardım etmek. Oyundaki ana karakteri kontrol edin, kontrol edin ve düşmanları yok etme sürecinde öğrendiğiniz becerileri kullanarak ona savaşmasını emredin. Herkese harika bir his veren göz alıcı bir eşleşme yaratın. Düşmanlarınıza saldırmak için enerji kullanabilirsiniz. Oyun size çeşitli modern, gelişmiş silahlar sunar ve onları daha güçlü hale getirmek için yükseltir.

Evrim 2: Aksiyon oyunları. Çevrimdışı ve çevrimiçi

Diğer birçok insanla savaşa katılın, pozisyon ne kadar yüksek olursa, ödüller o kadar çekici olur. Oyundaki işbirliği modu, dövüş yeteneğinizi geliştirmenize, kendinize güvenilir bir müttefik bulmanıza ve sonuna kadar birlikte savaşmanıza yardımcı olmaktır. Cesurca savaşmak için onlara eşlik edin. Bir sonraki savaşlarınıza yardımcı olmak için üssünüzü ve fütüristik araştırma teknolojilerinizi genişletin çünkü üssünüz savaşın bir sonraki yeri olabilir. Ayrıca oyuncular arasındaki güçlü etkileşim muazzam bir patlamayı da beraberinde getirdi. Burada sürekli bir felaket savaşı yaşanıyor.

Oyun gerçekçi 3D grafiklerle tasarlanmış ve ayrıca oyunun sesi de mükemmel bir savaş yaratılmasına katkıda bulunuyor. Savaşmak için kendinizi güçlü silahlar ve zırhlarla donatın; çabucak Ütopya gezegenine gidin ve onu hemen deneyimleyin.


İndir (680MB)

Artık indirmeye hazırsınız Evolution 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy com B V

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir