Evochron Mobile
Evochron Mobile

Evochron Mobile v1.0788 MOD APK (Reklam Yok) indir 2022

Evochron Mobile, uçsuz bucaksız evrende bir uzay gemisi dövüş oyunudur. Görevin uzay kaynakları bulmak, kâr için ticaret yapmak ve yeni gezegenlere ulaşmak.

Android Android Simülasyon
4 ( 475 puan )
Fiyat: $0
İsim Evochron Mobile
Yapımcı StarWraith 3D Games LLC
Tür Simülasyon
Boyut 80MB
Versiyon 1.0788
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
Evochron Mobile is the most famous version in the Evochron Mobile series of publisher StarWraith 3D Games LLC
Mod Version 1.0788
Total installs 500+

Telefonlar için uzay gemisinin yepyeni bir versiyonu tasarlandı, Evochron Mobile. Bir jet pilotuna dönüşün ve geniş dünya dışı dünyayı keşfetmek için uzay geminize pilotluk yapın. Hiç bilmediğiniz gezegenleri simüle eden görüntüler oyuncuların ilgisini çekiyor. Seçimleriniz ve taktiklerinizle bu oyunda kendi rolünüze karar verin.

Evokron Mobil

6 DİREKSİYON DİNGİLİ İLE UZAY GEMİSİNİ KONTROL EDİN

Bu, bir uzay gemisiyle uçmayı deneyimlemeniz için bir fırsat. Kontrol etmeniz için 6 DOF ekseni vardır. Basitçe söylemek gerekirse, altı kontrol tuşu vardır: sol, sağ, eğme, kaydırma, ileri, geri. Testten önce bir pilot eğitim kursuna katılabileceksiniz. Uzay geminizi dünya dışı çok boyutlu uzayda kontrol edin—Geminizle çarpışmadan önce kayaları ve asteroitleri atlatın. Oradaki doğayı keşfetmek için yeni gezegenlere inin. Titreşim moduyla, uzay aracını tünel arazisinde sürerken dikkatli olun. Haritadaki konum noktalarına bağlı olarak farklı zorluk seviyeleri seçmek mümkündür.

Evokron Mobil

EVRENDEKİ TAMAMEN YABANCI GEZEGENLER

Evochron Mobile’daki evren yapay zekadan sonra modellenmiştir. Özel olarak tasarlanmış gezegenler. Belki duymuşsunuzdur ama hiç görmemişsinizdir. Belki de bu gezegendeki manzara sizi şaşırtacak ve sevindirecek. Gezegenlerde birçok mineral, mineral veya değerli eşya olacak. Gezegenlerin ticaretinde ticaret yapmak için onları bulmak ve toplamak için savaş geminizi sürün.

Evokron Mobil

EN İYİ FONKSİYONLARINI OPTİMİZE ETMEK İÇİN UZAY GEMİNİZİ YÜKSELTİN

Uzay geminizde çok fazla ekipman var. Taşıma sırasında hasar görebilir ve hemen değiştirmeniz gerekir. Veya oyuncular, en iyi gemiye sahip olmak için uzay gemisi ekipmanını da yükseltebilirler. Makul olması için gemi için rakamları manuel olarak ayarlayabilirsiniz; yanlışsa zarar görebilir. Savaş geminizi geliştirmek için gezegenlerde ticaret yaparak kazandığınız parayı kullanın!

Evokron Mobil

GENİŞ EVRENDEKİ ROLÜNÜZ

Bu uçsuz bucaksız evrende, insanlar çok küçüktür. Gizemli uzayla karşı karşıyayken, birçok olası tehlike var. Üç tür silah kullanılabilir: parçacık topları, küme silahları ve gemiyi korumak için roketler. Yol boyunca engelleri yok etmek için silahları da kullanabilirsiniz. Her silahın kendine has gücü ve özellikleri vardır. Küme silahlarının bir kılavuza ihtiyacı yoktur, ancak gövdeden yansıtılır; parçacık topları bunun tersini yapar. Roketin yine ekstra sert bir nesneye bağlanması gerekiyor. Hedeflerinize uygun silahı seçin.

Bu, Evochron Mobile’ın erişilebilir ve oldukça heyecan verici bir geliştirme noktasıdır. Oyunun herhangi bir konusu veya karakteri yok ve bu yüzden kendi evreni keşfetme hikayenizi yaratabilirsiniz. Uzay gemisinin pilotu sensin; inecek gezegenin seçimi de sensin. Yaptığınız her seçim, evreni fethetme yolunuzu değiştirecek.

Evokron Mobil

Titizlikle tasarlanmış 3D grafiklerle, gezegenlerin ve evrenlerin fantastik ortamı, nihai deneyim olacak. Bir kaşif olun ve en yeni gezegenleri fethedin!

ANA ÖZELLİKLER

  • Bir uzay kaşifi olun ve özel uzay gemileriyle seyahat edin. Kurgu alanı, evreni ayrıntılı ve gizemli bir şekilde simüle eder
  • 6 DOF eksenli bir uzay gemisini kontrol edin, değerli eşyaları aramak için gezegenlere inin ve onları alışveriş merkezinde satın
  • Bu parayla uzay geminizi onarmak ve yükseltmek için yeni ekipman satın alın. Özelliklerini optimize edin
  • Gemiyi tehlikelerden korumak için silah kullanın. Evreni fethetme yolundaki engelleri yok edin
  • Konu ve karakter sınırı yok. Seçimlerinizle kendi hikayenizi yaratın ve evrendeki rolünüzü belirleyin.


İndir (80MB)

Artık indirmeye hazırsınız Evochron Mobile ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir