Evil Lands
Evil Lands

Evil Lands APK MOD 2.1.0 (Sınırsız Yetenek/Para) indir 2022


İnsanlık tarihinin herhangi bir döneminde her zaman kahramanlar gösteriliyor. Onlar hala sıradan insanlara ilham veren ve dünyayı tehlikeli şeylerden koruyan insanlar. Efsane hikayelerinde gerçek kahramanlar, Dünya'ya zarar veren iblisler ve güçlerle

Android Android Rol Oyunu
5 ( 721 puan )
Fiyat: $0
İsim Evil Lands
Yapımcı Rage Quit Games LLC
Tür Rol Oyunu
Boyut 165MB
Versiyon 2.1.0
MOD Sınırsız Yetenek/Para
Orjinal Google Play
Evil Lands is the most famous version in the Evil Lands series of publisher Rage Quit Games LLC
Mod Version 2.1.0

İndir (165MB)

İnsanlık tarihinin herhangi bir döneminde her zaman kahramanlar gösteriliyor. Onlar hala sıradan insanlara ilham veren ve dünyayı tehlikeli şeylerden koruyan insanlar. Efsane hikayelerinde gerçek kahramanlar, Dünya’ya zarar veren iblisler ve güçlerle savaşırlar. Kendinizi böyle bir kahraman gibi hissetmek istiyorsanız, Evil Lands: Online Action RPG’de kolayca deneme yapabilirsiniz. Aslında bu, üretici için büyük bir coşkuyla yapılmış bir ürün. Bu, yalnızca Google Play’deki ilk ürünleridir, bu nedenle kaçınılmaz olarak belirli hatalar olacaktır. Ancak, Google Play’deki ana sayfalarında her zaman gökyüzünün yansımasını takip ederler. Böylece daha güncel yamalar sağladıkları andan itibaren her şey değişmeye başlayacak.

evil lands apk 1

BİR HİKAYE – BİR KAHRAMAN – DÜNYA GEREKLİ BİR ÇÖZÜM

İnsanların şeytanları kazanmak için ödemesi gereken bedeli biliyor musunuz? Belki de bedeli yüz binlerce ailenin evini kaybetmesidir. Ordu mücadele etmek zorundaydı; kral güvenilir hizmetkarlarını kaybetti. Dürüst olmak gerekirse, “Evil Lands: Online Action RPG”, Şeytan’ın öfkeli olduğu ve insanların bir gün boyunca sakin kalmasını imkansız hale getirdiği bir dünyayı tasvir ediyor. Şu anda kralın kahramanların müdahalesine ihtiyacı var ve siz de onlardan birisiniz. Basit ve anlaşılması kolay bir geçiş yolu ile oyuncular, kademeli olarak birçok zorluktan geçen ve en cesur kahraman olmak için ilerleyen doğrusal olarak oluşturulmuş bir hikayeyi takip edecekler. Çok yeni olmasa da, özgün tasarımı ve üreticinin oyuncuları heyecanlandırmak için özel yorumu sayesinde hala bir cazibe duygusu getiriyor.

evil lands apk 2

ANA SAYFANIN AYRICA BİR KAHRAMAN PERFORMANS YERİNİ YAPTIĞI YER

Evil Lands, insan yüzünün yaşayamayacağı yerdir. Orta çağa benzeyen tasarımlar sayesinde oyuncular sadece hikayelerin ve hikayelerin gösterisine tanık olacaklar. Dahası, bu sefer üreticinin yeni bakış açıları oyuna dahil edilerek klasik ve modernin bir karışımı haline getirilecek. Savaş mekanizması, bir ARPG oyunu gibi bir aşinalığa sahip olsa da, oyuncunun omuzdan üçüncü görüşte her şeye sahip olmasına izin veriyor. Neredeyse aynı türden önceden tasarlanmış oyunların yolunu izlemiyor. Bu sefer çok fazla şeyi gözlemleyemeyeceksiniz, sadece önünüzde görünen her şeye saldırmaya odaklanacaksınız.

evil lands apk 3

Oyunun haritası, canavarların bulunduğu yolu ve yerleri tam olarak göstermiyor. Oyuncunun kendisine kaç tane canavarın yaklaştığını bilmesine izin veren sadece biraz aydınlık bir alandı. Oyuncuyu, tüm canavarları bulmak ve Patronu aramak için tüm büyük haritayı kendi başına keşfetmeye zorlayan budur. Aynı zamanda tehlike ve gerilim içerir; eğer dikkatli olmazsanız ve çok fazla canavarın olduğu bir yere koşarsanız, muhtemelen baştan oynamak zorunda kalacaksınız. Epik film müzikleriyle birlikte çekici ve epik sesler, her seti farklı nüanslarla yapan özel bir müzik ekibi tarafından oyuna entegre edilmiştir.

evil lands apk 4

MİSYON SON DERECE MÜCADELE KONUSU

Evil Lands: Online Action RPG’ye katılırken, oyuncular Evil Lands’te gizlenen canavarları, ejderhaları ve patronları yenmek için tüm potansiyellerini kullanacaklar. Ancak tüm bunları tamamlamadan önce oyuncunun karakteri seçmesi gerekecek. Bu, dövüş stilinize uygun farklı karakter sınıfları seçebileceğiniz, bunun gibi rol yapma oyunlarının zorlayıcı adımlarından biri gibi görünüyor. MightyMage, Shadow, Paladin, … ve mükemmel tasarlanmış ve kombolar oluşturmak için sorunsuz bir şekilde birleştirilebilen becerilere sahip diğer birçok karakter sınıfını seçebilirsiniz. Ancak, savaşırken ve kombolar başlatırken, enerji seviyenize dikkat edin. Enerjiniz biterse, daha fazla beceri açığa çıkaramaz ve AA saldırılarını kullanamazsınız.

evil lands apk 5

Oyundaki görev de çeşitlidir, çünkü sizi birçok farklı diyara götürür ve CO-OP veya PVP ile kendinize meydan okumanıza izin verir. Canavarlara çarptığınızda, Undead King, Fallen Troll, Corrupt Creature gibi efsanelerde geçen en korkunç yaratıklarla karşılaşacaksınız… Güçlerini izleyin.


İndir (165MB)

Artık indirmeye hazırsınız Evil Lands ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir