Evertale
Evertale

Evertale v2.0.63 APK + MOD (Sınırsız Gümüş/%100 Ele Geçirme) indir 2022


Evertale Mod APK'da, çarpıcı bir fantezi ortamında yakalamak, savaşmak ve eğitmek için olağandışı yaratıklarla karşılaşın! Muazzam manzaralara, kalabalık kasabalara ve efsanevi zindanlara sahip açık dünya RPG!

Android Android Rol Oyunu
4 ( 749 puan )
Fiyat: $0
İsim Evertale
Yapımcı ZigZaGame Inc
Tür Rol Oyunu
Boyut 73MB
Versiyon 2.0.63
MOD Sınırsız Gümüş/%100 Ele Geçirme
Orjinal Google Play
Evertale is the most famous version in the Evertale series of publisher ZigZaGame Inc
Mod Version 2.0.63
Total installs 5,000,000+
MOD 1
 • %100 yakalama şansı
 • Maksimum takım maliyeti (ekibe kahramanlar koymanın sınırı yok)
 • Sınırsız gümüş

MOD 2
 • Sınırsız Şerit
(Gümüş sikke negatif olsa bile kullanılabilir)

İndir (73MB)

Evertale, oyuncunun eksiksiz bir macera yaşaması için dünya gelişimi, hikayesi, savaş sistemi ve daha fazlasına sahip bir RPG’dir. Harika olan şey, oyuncunun ruh halini yükseltmek için çeşitli aktiviteler ve eğlence yaratmak için fantezi dünyası konseptini ve canavar yakalamayı kullanmasıdır. Bunun da ötesinde, görsel kalitesi anime tarzıdır ve herkesin etkileşimini veya görünümünü güzel ve oyun deneyimini zenginleştirmek için büyüleyici hale getirir.

sonsuz

BÜTÜN YENİ BİR YOLCULUK BEKLİYOR

Oyuncunun Evertale’deki yolculuğu, dünya için birçok tehlikeli unsuru içerecek ve oyun, oyuncuların zevk alması için oynanış ve derin hikayeyi harmanlayacak. Bu arada, oyuncunun dizilişini daha zengin hale getirmek için büyük etkisi olan diğer birçok ikincil karakteri de tanıtıyor. Zamanla, benzersiz içerik ve dünyayla ilgili yeni sırlar, yavaş yavaş oyuncuların dünyayı ve gelişimini daha iyi anlamalarını sağlayacak.

BENZERSİZ SIRA TABANLI SAVAŞ

Savaş sistemi artık hem insanları hem de canavarları içeriyor ve oyuncuların her çarpışmayı kazanmak için tüm potansiyelini ortaya çıkarması gerekiyor. Sistem sıra tabanlı olduğundan, her dönüş değerlidir ve oyuncular, rakipleri yok etmek için eylemleri veya becerileri etkinleştirmek gibi birçok faktörü dengeleyebilir. Ayrıca, dövüş mekanikleri her zaman daha karmaşık olacak ve oyunculara hızlarına uyum sağlamaları için daha yeni fikirler verecek.

sonsuz

YENİ KARAKTERLERİN VE YETENEKLERİN KİLİDİNİ AÇIN

Karakter çeşitliliği, oyuncuların yararlanabileceği benzersiz becerilere ve etkilere sahip olduklarından, Evertale’de de önemli bir faktördür. Ayrıca savaş sırasında canavarlara benzer şekilde çalışırlar ve oyuncular her bir birim arasında en iyi sonuçları veya kombinasyonları elde etmek için oluşumlarını doğru şekilde düzenleyebilirler. Hikayenin ilerlemesine bağlı olarak, oyuncular her zaman kadro için daha fazla yeni karakter açmak için daha fazla fırsata sahip olacaklar.

CANAVARLARIN EVRİMİ VE YÜKSELTME

Dünyadaki canavar sistemi canlıdır ve oyuncuların bulması veya avlanması için birçok farklı yaşam alanına sahiptir. Ayrıca ana savaş dizisine dahil edilebilirler ve oyuncu onları tam olgunluğa kadar uzun süre geliştirebilir. Olgunluk, egzotik formlar da dahil olmak üzere tüm istatistiklerini yeniler veya oyuncuya yardım etmek için savaşta yeni yeteneklerin kilidini açar.

sonsuz

ÇEŞİTLİ ŞEHİRLER VE NPCS

Yol boyunca dağılmış şehirler veya NPC’ler, Evertale’ı oyuncunun oyun deneyimi için daha canlı hale getirecek. Her yer, tasarım, görev sistemi, mağaza ve oyuncuların ana savaş ekibi için yükseltmeleri veya geliştirmeleri için birçok çekici hizmet dahil olmak üzere birçok farklılığa sahiptir. Yeni şehirleri keşfederken oyuncuların heyecanını artırmak için gelecekte birçok yeni olasılık açılacak.

sonsuz

EGZOTİK ETKİNLİKLER VE AKTİVİTELER

Oyun, doğası gereği, oyuncuların eğlenmesi için düzenli olarak güncellenen birçok heyecan verici aktiviteye sahip açık bir dünyaya sahiptir. Tüm içerik aynı zamanda birçok içerikte oyuncu büyümesini teşvik etmede oldukça değerli olan birçok cömert ve değerli ödülle birlikte gelir. Buna ek olarak, oyuncular için ana kadroya eklenecek, taktiklerini ve savaş performanslarını daha çeşitli hale getirecek yeni karakterler yer alıyor.

Evertale, oyuncuları büyüleyici maceralarına tamamen kaptırmak için birçok unsuru çekici hikayelerle birleştirdiği için RPG türünün zirvesidir. Buna ek olarak, dövüş sistemi de sofistike ve oyuncuların her benzersiz özellik ile her şeyi etkili bir şekilde ortaya çıkarması için birçok potansiyele sahip.

ANA ÖZELLİKLER

 • 180’den fazla canavar ve kahraman, hikaye odaklı inanılmaz bir yolculukta yakalanabilir, eğitilebilir ve geliştirilebilir.
 • Erden’in her biri farklı yaratıklar toplayan altı farklı bölgesinde seyahat ederken hem arkadaşlarınız hem de rakiplerinizle tanışacaksınız.
 • Askerlerinize destek olmak ve rakiplerine üstünlük sağlamak için efsanevi silahlara, aksesuarlara ve ekipmanlara bakın.
 • Bu sıra tabanlı 4v4 savaşında, rakiplerinizi yok etmek için yüzlerce olası yetenek kombinasyonundan bir plan oluşturmalısınız.
 • Benzersiz ürünler elde etmek için kullanıcılar çevrimiçi PvP liglerine katılabilir ve gerçek zamanlı PvP’ye katılmak için diğer oyuncularla işbirlikçi gruplar oluşturabilir.
 • Koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz ücretsiz özel kilitlenebilir öğeler ve sınırlı karakterler ve ayrıca ödül kazanma şansı veren haftalık çevrimiçi etkinliklere katılın.


İndir (73MB)

Artık indirmeye hazırsınız Evertale ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir