Evertale
Evertale

Evertale v2.0.63 APK MOD (Mega Menü/Sınırsız Gümüş) indir 2022


İnsani ilgi alanlarımızdan biri, zevk almak ve keşfetmek istediğimiz uzak yerlere maceraya atılmaktır. Ya da bazen bu hobi beni büyülü peri masalları gibi daha özel macera mekanlarına, hatta Alice Harikalar Diyarında gibi bir filme yönlendiriyor. Ve

Android Android Oyun
4 ( 233 puan )
Fiyat: $0
İsim Evertale
Yapımcı ZigZaGame
Tür Oyun
Boyut 78MB
Versiyon 2.0.63
MOD Mega Menü/Sınırsız Gümüş
Orjinal Google Play
Evertale is the most famous version in the Evertale series of publisher
Mod Version 2.0.63
 • %100 yakalama şansı
 • Maks takım maliyeti (ekibe kahraman koyma sınırı yoktur)
 • Sınırsız gümüş
 • Sınırsız Şerit
 • (Gümüş sikke negatif olsa bile kullanılabilir)

 • %100 yakalama şansı
 • Maks takım maliyeti (ekibe kahraman koyma sınırı yoktur)
 • Sınırsız gümüş
 • Sınırsız Şerit
 • (Gümüş sikke negatif olsa bile kullanılabilir)


İndir (78MB)

İnsani ilgi alanlarımızdan biri, zevk almak ve keşfetmek istediğimiz uzak yerlere maceraya atılmaktır. Ya da bazen bu hobi beni büyülü peri masalları gibi daha özel macera mekanlarına, hatta Alice Harikalar Diyarında gibi bir filme yönlendiriyor. Ve bu yolculuğu sadece beyaz perdede gösterilen filmler aracılığıyla gözlerle yaşamak bile olsa, kısa sürede sıkıcı hale gelecektir. Bunun yerine, onu yazacak kişinin sen olduğun başka bir peri masalında kaybolmaya ne dersin? Hayal etmesi zor geliyor ama şimdilik, Evertale’ın size yardım etmesine izin vermeye hazır olun. Bu oyun bizi etkileyici, tamamen yabancı bir alana kolayca götürecek ve birçok çağrılan canavarla anlatılan birçok efsane ile maceraya katılacaksınız.

İnanılmaz derecede ilgi çekici bir hikayeye geliyor

Oyuna başlayın; yapımcılar, içinde bir yerlerde görmüş olabileceğiniz bir peri stili ile sizi yepyeni bir dünyaya götürecek. Ama hayır, artık gerçek bir karakteriz ve Evertale’ın içindeki dünyayı keşfediyoruz. Burada insanlar ona Erden dünyası diyorlar – uzun zaman önce Pandemonium denen peri lanetinin vurduğu topraklar. Ve bu lanete her 100 yılda bir bu dünyanın büyük bir felakete uğrayacağı söyleniyor. Ancak şu anda bu tehlike kendi döngüsünü takip etmeyi bıraktı ve düzensiz değişiklikler var. Bir önceki felaketten sadece 18 yıl sonra, Erden dünyasının benzer bir olayı yaşaması muhtemeldir. Ama neyse ki, kargaşa zamanları kolayca kahramanlar yaratacak ve şu anda Erden’de bir istisna değil. Dünyayı kurtarmak isteyen iki kahraman, bu dünyayı sonsuza kadar kurtarabilmek için ortaya çıktı.

Oyun çeşitli ve benzersiz

Hemen yukarıdaysa, ilgi çekici bir hikayeden kolayca etkileneceğiz, şimdi büyüleyici bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Bu oyundaki karakterlerin amacı, acil tehlikeyle karşı karşıya olan dünyayı kurtarmak için tüm tehlikelerle savaşmaya çalışmak olacaktır. Maceralarında, savaşçılar kötü canavarlarla tanışacak ve kadromuza dahil edebileceğimiz yaratıklar olacak. Bu yüzden yeni savaşçıların gelirinin size geleceğinden çekinmeyin. Bu savaşçılar, ödeme yapıldıktan sonra, en iyi versiyon olmak için shogunumuz tarafından eğitilecek ve eğitilecek. Garip yaratıklarla yüzleşmek, özel becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Ve böylece, kendinize güçlü bir ordu kurduktan sonra, bu maceranın sizi son şeytani güçlere getirme zamanı gelecek, böylece onlarla savaşabileceksiniz. Bu dünyayı kurtarmak için elinizden gelenin en iyisini yapın!

Diğer ilginç oyun modları

Lanetli Erden dünyasını kurtarmak için büyüleyici bir hikayeyi takip etmenin yanı sıra, oyuncular diğer oyun modlarına da katılacaklar. İlki tanıdık gelen bir 4v4 oyun modu olacak, ancak bunu Evertale ile uygulamak son derece yeni olacak. Bu moda girerken, tüm durumlarla başa çıkmak için daha önce eğitilmiş birçok farklı özel strateji ve becerilerle kendinizi hazırlamanız gerekecek. Bu çevrimiçi oyun modunda kazanmak için yapmanız gereken tek şey, becerilerinizi geliştirmek ve bunlara karşı oynamak için kendinize güçlü bir canavar ekibi oluşturmaktan başka bir şey değil – başka bir canavar eğitmeni.

evertale apk indir

Macera oyunu türünde dövüş meraklısı biri olarak Evertale’ı kesinlikle kaçırmayacaksınız. Masum peri filmlerinde sizi harikalar diyarına götürecek bir oyun. Ama bunun yanında, kan ve yangın söndürme karakteri bozulmadan kalacak. Birlikte, cesur savaşçıların nasıl savaşçılar toplayıp dünyalarını kurtarmak için kötü güçlerle savaşabileceklerini bekliyoruz? Bununla birlikte, tüm stratejistlerimizin birbirleriyle buluşacağı, şiddetli savaşlar yoluyla yüksek ve düşük için rekabet edeceği benzersiz çevrimiçi PvP, 4v4 modu var. Mükemmel bir savaşçı olmak için bu oyuna katılalım!


İndir (78MB)

Artık indirmeye hazırsınız Evertale ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir