EverMerge
 EverMerge

EverMerge v1.31.1 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Günümüzün oyun dünyasının gelişimi ve yaratıcılığı, insanlara rahatlamak veya arkadaşlarına eşlik etmek için her zaman yeni eğlenceler sunar. Bu makale , birçok eğlence ve fantezi unsurunu diğer oyunlarda sıklıkla bulunan birçok tanıdık oyun mekaniği

Android Android Simülasyon
4 ( 387 puan )
Fiyat: $0
İsim EverMerge
Yapımcı Big Fish Games
Tür Simülasyon
Boyut 138MB
Versiyon 1.31.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
EverMerge is the most famous version in the EverMerge series of publisher
Mod Version 1.31.1
  • Sınırsız Para
  • Sınırsız Mücevher
  • Sınırsız Yıldız
  • Sınırsız enerji
  • (Harcama sırasında tümü azalmaz)


İndir (138MB)

Günümüzün oyun dünyasının gelişimi ve yaratıcılığı, insanlara rahatlamak veya arkadaşlarına eşlik etmek için her zaman yeni eğlenceler sunar. Bu makale , birçok eğlence ve fantezi unsurunu diğer oyunlarda sıklıkla bulunan birçok tanıdık oyun mekaniği ile birleştiren bir oyun olan EverMerge APK ‘yı tanıtacaktır . Bu oyuna gelince, oyuncular dünyalarını istedikleri her şeyle inşa edebilir ve hatta yeni sürprizler yaratmak için nesneleri veya birimleri birleştirebilirler. Oyuncular ayrıca kendilerine canlı ve hareketli bir şehir yaratarak birçok farklı mimari kültüre erişme fırsatına sahip olacaklar.

evermerge apk indir modkiwi com 1 evermerge apk indir modkiwi com 2

ETKİLEYİCİ OYUN VE GÜZEL HİKAYE

EverMerge, oynanışının inşa ve birleştirme simülasyon mekaniği ile oyuncuları eğlendirmeye odaklandığı, samimi ve eğlenceli bir oyundur. Oyuncular kasabalarıyla istediklerini inşa edebilir ve aynı şeyleri daha gelişmiş bir nesnede birleştirebilir. Oyun daha üstün özellikler sunacak, oynanışı daha zengin hale getirecek ve oyuncular dünya çapında görünen sayısız mini oyunla eğlenecekler. Oyun, oyuncuların sırları keşfedip bulabileceği, böylece şehri genişletip birçok ünvan kazanabileceği bir keşif sistemidir.

ŞEHRİNİZİ ÇEŞİTLİ YAPILARLA İNŞA EDİN

Oyun, oyunun yapı içeriğini zenginleştirmek için çeşitli mimari kültürleri kullanır. Oyuncular, birçok çekici seçeneğe ve hatta oyuncunun dünyasını ve kasabasını canlandıran birçok fanteziden ilham alan mimariye sahip kasabalar inşa edebilirler. Tüm mimarilerin ayrı bir işlevi vardır, böylece şehrin büyümesine katkıda bulunur ve oyuncular işlevler oluşturmak veya yükseltmek için onlardan kaynak toplayabilir. Kasaba ayrıca ızgara çizgileriyle inşa edilecek, bu da oyuncuların kasabalarını organize etmesi, kasabayı güzel stillerle kaldırması ve süslemesi daha kolay.

evermerge apk indir modkiwi com 3 evermerge apk indir modkiwi com 4 evermerge apk indir modkiwi com 5

BİR ÇİFTLİK YETİŞTİRİN VE OLGUN MEYVELER HASAT

Çiftlik mekaniği vurgulanacak ve bu oyunda önemli bir unsur haline gelecek ve oyuncular çeşitli meyve veya bitki yetiştirebilecekler. Her meyvenin tam olarak büyümesi makul bir zaman alır ve oyuncuların satış elde etmek için onları hasat edebilir. Etkileyici olan, meyvelerin hayvan yetiştirmek veya diğer kasabalarla değiş tokuş yapmak gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilmesidir. Oyuncu, daha fazlasını barındırmak için depoyu yükseltebilir ve daha fazla mahsul sonucu için tarım alanını genişletebilir. Ekinleri yetiştirmenin yanı sıra oyuncular, oyuncuların ham maddeler ve diğer benzerlikleri kullanarak yeni malzemeler elde ettiği çeşitli işleme evleri inşa edebilir.

GÖREVLERİ TAMAMLAYIN VE ŞEHRİNİZİ BÜYÜTÜN

Oyuncunun şehri farklı alanlarla inşa edilmiştir ve her bölgenin rahatlama veya eğlence için kullanımı vardır. Ayrıca, görev sistemi sürekli yenilendiğinden ve çoğu zaman birçok çekici içeriğe sahip olduğundan makul bir gelir kaynağı olarak görülüyor. Birçok görev oyunculara büyük gelir getirebilir ve bazıları oyuncuların hayallerindeki kasabayı büyütmelerine yardımcı olacak birçok nadir eşya getirebilir.

EverMerge’in birleştirme ve inşaat simülasyonu mekaniği, oyunculara türde yeni bir deneyim sunmayı ve kendine özgü tarzlarıyla şehri rahatça inşa etmeyi vaat eden mükemmel bir eşleşmedir. Oyunla birlikte gelenler, maceralar, mimari kültür, görev sistemi ve oyuncuların keşfetmesi için birçok birleştirme dahil olmak üzere zengin ve etkileyici içeriktir. İnşa etmeyi, çiftlik yapmayı veya birleştirmeyi seviyorsanız, bu oyun mükemmel bir seçim olacak ve görülmeye değer.


İndir (138MB)

Artık indirmeye hazırsınız EverMerge ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir