Eurosport
Eurosport

Eurosport v7.22.2 APK indir (Reklamlar Kaldırıldı/Ekstra) 2022


Eurosport, kullanıcılara futbol, ​​bilardo ve diğer birçok konu gibi şu anda en popüler sporlar hakkında resmi bilgiler sunmayı vaat ediyor. Tüm spor bilgileri günlük olarak en doğru şekilde güncellenmektedir. Uygulamanın yayınladığı haberler sansürl

Android Android Spor
5 ( 830 puan )
Fiyat: $0
İsim Eurosport
Yapımcı Eurosport
Tür Spor
Boyut 57M
Versiyon 7.22.2
MOD Kaldırılan Reklamlar/Ekstra
Orjinal Google Play
Eurosport is the most famous version in the Eurosport series of publisher Eurosport
Mod Version 7.22.2
Total installs 10,000,000+
 • Reklamlar kaldırıldı / devre dışı bırakıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;


İndir (57M)

Eurosport, kullanıcılara futbol, ​​bilardo ve diğer birçok konu gibi şu anda en popüler sporlar hakkında resmi bilgiler sunmayı vaat ediyor. Tüm spor bilgileri günlük olarak en doğru şekilde güncellenmektedir. Uygulamanın yayınladığı haberler sansürlü ve teliflidir ve uygulama tarafından duyurulan bilgiler maç skorlarına kadar günlük spor haberlerini içerir.

Eurosport: Spor Haberleri, Sonuçlar ve Skorlar

150’DEN FAZLA MAKALE İLE DÜNYA SPOR HABERLERİ YAYINLAYIN

Spor tutkunuysanız ve sporu doğru bilgilerle öğrenmek istiyorsanız Eurosport’u kullanın. Futbol veya tenis gibi ünlü konularla spor haberlerini güncelleyen bir uygulamadır. Haberler her zaman sıcak saatte güncellenir. Özellikle, kullanıcılara ücretsiz erişime izin verilir ve yine de dünya sporları hakkında doğru bilgiler edinir. Her zaman, her gün 150’den fazla sonucu olan orijinal makaleler yayınlıyoruz.

FUTBOL, TENİS VE DİĞER SPORLAR HAKKINDA YENİ

Bu uygulama, futbol, ​​tenis veya badminton gibi dünyadaki ünlü sporlarla ilgili her türlü haberi güncelleyecektir… Diğer birçok spor da kullanıcıların öğrenmesi için düzenli olarak güncellenmektedir. Birincisi futbol haberleri. Bu uygulamayı kullanırken tuttuğunuz takımın maçlarıyla ilgili randevuları asla kaçırmayacağınızı garanti ediyoruz. Uygulama, maçla ilgili bilgileri skorlardan doğru sonuçlarla sürekli güncelleyecek ve hiçbir golü kaçırmamanızı sağlayacaktır.

Ardından, tüm tabloda oyuncu transferleri veya takım sonuçlarıyla ilgili bilgileri görebilirsiniz. Hatta o takımın son günleri için sıralamaları güncelleyebilir ve bilgileri planlayabilirsiniz. Sırada bilardo, tenis ve ilgili konularla ilgili haberler var ve Eurosport bu sporların sonuçlarını sürekli olarak güncelleyecektir. Uluslararası maç olayları veya skor tablosu bilgileri veya oyuncuların gol attığı bilgiler.

Eurosport: Spor Haberleri, Sonuçlar ve Skorlar Eurosport: Spor Haberleri, Sonuçlar ve Skorlar

MAÇ SONUÇLARINI BELİRLİ PUANLARLA YAYINLAYIN

Bu uygulamanın, tüm spor bilgileri için tüm kullanıcıların hızlı bir şekilde öğrenmesi için güncelleyen ve herkese açık hale getiren ilk uygulama olacağını garanti ediyoruz. Sevdiğiniz spor ne olursa olsun, bu uygulama sizi kapsıyor. Bu uygulamayı kullanarak, tüm spor için maçların sonuçlarını kolayca öğreneceksiniz. Hangi takımın kazanan olduğunu veya hangi takımın skor avantajına sahip olduğunu kolayca öğrenin. Ve favori takımlarınızın sıralamasını güncelleyin.

HAFTA İÇİ YAPILACAK MAÇLARIN DUYURULARINI GÖRÜNTÜLE

Bu uygulamayı TV’nize bağlayabilir veya bilgisayarınızda kullanarak spor maçlarının keyfini daha hızlı bir şekilde çıkarabilirsiniz. Sahip olduğunuz herhangi bir cihaza bağlandığınızda, sonraki 7 gün boyunca spor karşılaşmalarıyla ilgili bildirimler alırsınız. Hiçbir maçı, yarışı veya oyunu kaçırmamanızı sağlar. Etraftaki herkesle canlı yarışmaların ve tezahüratların tadını çıkarın.

FAVORİ KANALINIZ GÜNCELLENDİĞİNDE BİLDİRİM ALIN

Kullanıcı bu uygulamayı yeterince uzun süre kullandığında, ilgi alanlarınızı yakalamış görünüyor. En sevdiğiniz spor programlarını kendi başınıza arayabileceğiniz gerçeğinin yanı sıra, bu uygulama size iyi programlar önermek için ilgi alanlarınızı temel alacaktır. Favori kanalınızdan yayın yapanlar için yeni bölüm güncellendiğinde anında size haber verecektir. Veya o konuyla ilgili gerekli bilgileri alacaksınız. Her hikayenin ilgi alanlarınıza uygun olduğundan emin olun.

Eurosport: Spor Haberleri, Sonuçlar ve Skorlar Eurosport: Spor Haberleri, Sonuçlar ve Skorlar

MAÇIN ÖNEMLİ KANALLARINDA CANLI YORUMU

Eurosport ile oynadığınız anda online spor programlarını izleyebilir veya maç zaman dilimlerinde canlı izleyebilirsiniz. O zaman, favori takımınızla aynı zafer hissini yaşayacaksınız. Ya da kaçırılan toplar olduğunda oyuncularla aynı heyecan. Ayrıca canlı izlerken kullanıcılar yarışmanın yayın kanallarına yorum yapabilmektedir. Ya da o hayranlarla oyun hakkında konuşabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

 • 150’den fazla ana makale ile çeşitli sporlarla ilgili saatlik doğru spor haberleri sunun.
 • Belirli puanlarla maçların sonuçlarını duyurun, favori takımınızın kazanıp kazanmadığını takip edin.
 • Doğrudan TV’de kullanın; bir maçı kaçırmadığınızdan emin olmak için hafta boyunca gösterilen kanalların listesine bakın.
 • Favori kanalınız yeni spor haberleriyle durum satırları veya güncellemeler yayınladığında anında bildirim alın.
 • Büyük spor kanallarında canlı yorumlar, insanların heyecan verici futbol maçı hakkında nasıl konuştuğunu görün.


İndir (57M)

Artık indirmeye hazırsınız Eurosport ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir