European War 6
European War 6

European War 6: 1914 v1.3.34 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022

European War 6: 1914, dünya savaşı ve günümüzün ünlü savaşlarını konu alan bir strateji oyunudur. Kendinizi pek çok farklı birlik türünden tutabilecek ve onları sahada dikkatli bir şekilde kontrol edebileceksiniz. Aynı zamanda, güçleri zamanla artaca

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 211 puan )
Fiyat: $0
İsim European War 6
Yapımcı EasyTech
Tür Strateji Oyunları
Boyut 105M
Versiyon 1.3.34
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
European War 6 is the most famous version in the European War 6 series of publisher EasyTech
Mod Version 1.3.34
Total installs 1,000,000+

European War 6: 1914, dünya savaşı ve günümüzün ünlü savaşlarını konu alan bir strateji oyunudur. Kendinizi pek çok farklı birlik türünden tutabilecek ve onları sahada dikkatli bir şekilde kontrol edebileceksiniz. Aynı zamanda, güçleri zamanla artacak ve birçok farklı zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca deneyebileceğiniz çeşitli oyun modları da olacak.

Avrupa Savaşı 6:1914 – 1. Dünya Savaşı Strateji Oyunu

ETKİLEYİCİ TARİHİ SAVAŞLAR DENEYİMİ

European War 6:1914’te I. Dünya Savaşı’nın ünlü muharebelerini deneyimleyecek ve Avrupa’da yer alacaksınız. Böylece etkileyici savaşlarda enkarne olacaksınız ve savaşın kazanmasına yardımcı olabilecek faktör sizsiniz. Kendinize birçok farklı türde birlik içeren bir ordunuz olacak ve her türün dikkate alacağınız farklı özellikleri var. Bu nedenle oyuncuların görmezden gelemeyeceği heyecan verici stratejiler oluşturur.

Bu oyunun size verdiği düz ortamı gözlemleyeceksiniz ve bunun üzerinde ordularınız ve düşmanlarınız olacak. Ordunuzu bayrağın renginden kolayca tanıyacaksınız ve sadece kontrol etmek istediğiniz parçaya dokunmanız yeterli olacak. Hemen altıgenler görünecek ve nereye gidebileceğinizi size bildirecektir. Strateji oyunlarını deneyimlediğinizde tanıdık bir özellik sayılabilir. Aynı zamanda düşmana yaklaştığınızda çatışma patlak verecektir.

Avrupa Savaşı 6:1914 – 1. Dünya Savaşı Strateji Oyunu

DÜŞMANLARI ALT YAPIN VE OYUN HEDEFİNİ TAMAMLAYIN

European War 6:1914’ün ilk seviyesine başladığınızda, aynı zamanda ilk oyun deneyiminize de başlayacaksınız. Özellikle ordunuzla tüm düşman birliklerini yenmeye çalışacaksınız. Her birim farklı bir saldırı gücüne sahip olacak ve sağlığı bittiğinde hemen mağlup edilecek. Bu nedenle, tüm birliklerinizi yok etmemek sizin işiniz çünkü bu yenilgiye yol açacaktır. Ayrıca savaşta birliklerinizin gücü artacaktır.

Avrupa Savaşı 6:1914 – 1. Dünya Savaşı Strateji Oyunu

Bir düşmanı öldürdüğünüzde, minyonunuz rütbeye benzer bir sembol alacak. Farklı düşmanları alt ettiğinizde rütbelerin sırası artacaktır. Oradan, birliklerin gücü kısa süre sonra artırılacak. Aynı zamanda birliklerinizi topyekün saldırı için kullanmak, düşmandan gelen saldırılara karşılık vermek için de etkili bir taktik olacaktır. Ancak hedefinizi seçmeniz de yardımcı olacaktır çünkü bazı birlik türleri diğerlerine karşı etkili olacaktır.

Avrupa Savaşı 6:1914 – 1. Dünya Savaşı Strateji Oyunu

BİRLİKLERİNİZİ YÜKSELTİN VE DİĞER OYUNCULARLA YARIŞIN

Avrupa Savaşı 6:1914’ü deneyimlerken herhangi bir oyuncunun keyif alacağı ilginç bir nokta, birliklerinin gücünü yükseltebilecek olmalarıdır. Düşmanları yenerek askerlerin rütbesini yükseltmenin yanı sıra, onların istatistiklerini de yükseltmeyi düşünebilirsiniz. Birlik listeleri olacak ve senin işin, yükseltilecek anahtar türünü seçmek ve yükseltmeyi kademeli olarak tamamlamak. Savaşta kazandığınız para bunu yapmak için kullanılır.

Avrupa Savaşı 6:1914 – 1. Dünya Savaşı Strateji Oyunu

Bu oyunun oyuncularına heyecan veren kampanyalarda düşmanlarla yüzleşin. Bu nedenle, çok oyunculu savaşa girmek için atmanız gereken ilk adım, diğer oyunculara bağlanmak için Bluetooth veya Wi-Fi açmaktır. Ardından maçı seçeceksiniz ve diğer oyuncular da maça katılacak. Kaçırmayacağınız ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenmek için oynamaya uygun bir maç olacak.


İndir (105M)

Artık indirmeye hazırsınız European War 6 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEasyTech

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir