European War 4 : Napoleon
European War 4 : Napoleon

European War 4: Napoleon v1.4.38 APK + MOD (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022


European War 4: Napoleon, karmaşık bir oynanışa sahip ekonomik bir strateji oyunudur ve tüm işlevlerine alışmak zaman alır. Bu nedenle, oyuncular istedikleri herhangi bir yönde savaşın tadını çıkarabilecekleri için potansiyeli ve eğlencesi sonsuzdur.

Android Android Oyun
4 ( 705 puan )
Fiyat: $0
İsim European War 4 : Napoleon
Yapımcı EasyTech
Tür Oyun
Boyut 73M
Versiyon 1.4.38
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
European War 4 : Napoleon is the most famous version in the European War 4 : Napoleon series of publisher EasyTech
Mod Version 1.4.38
Total installs 1,000,000+

İndir (73M)

European War 4: Napoleon, karmaşık bir oynanışa sahip ekonomik bir strateji oyunudur ve tüm işlevlerine alışmak zaman alır. Bu nedenle, oyuncular istedikleri herhangi bir yönde savaşın tadını çıkarabilecekleri için potansiyeli ve eğlencesi sonsuzdur. Ayrıca, Napolyon’un Avrupa’ya hükmettiği zamanlarda en ünlü ve ses getiren kampanyaların çoğu, alternatif faktörler ve eğlence için kapsamlı özelleştirmelerle oyunda.

Avrupa Savaşı 4 : Napolyon

BÜYÜK AVRUPA FETHİNİZİ GENİŞLETİN

EW4: Napoleon’a gelirken oyuncular efsanevi general Napoleon olacak ve tüm Avrupa ülkelerini fethetme yolunda olacaklar. Bu nedenle, oyunun tamamı veya ilerlemesi, oyuncunun her şeyi fethetmesi için her mücadeleyi veya kampanyayı oluşturmak için bu savaş sürecini kullanır. Bununla birlikte, ilerleme, Avrupa’nın farklı cephe veya arazi türlerinde ordulara komuta etme yeterliliğine veya yeteneğine bağlı olarak önemli ölçüde değişecektir.

DETAYLI VE DETAYLI HARİTALAR

Her oyuncunun eylemleri, her düşman hareketini veya müttefik eğilimini yakalamak için dünya haritası ile etkileşime girmelidir. Bu sayede işgal altındaki bölgelerde bulunan tüm tesisleri kontrol edebilir, inşa edebilir ve bunlarla etkileşim kurabilir ve hatta cephe hatları geliştirebilir veya inşa edebilirler. Bu arada, küçük çatışmalar ayrı bir arayüze taşınacak ve oyunculara tüm birlikler için tam kontrol sağlayacak.

Avrupa Savaşı 4 : Napolyon

HIZLI KONTROL İÇİN İNTERAKTİF ARAYÜZ

EW4: Napoleon’daki dünya haritası tüm önemli alanları veya cepheleri kapsayacak, ancak oyuncular çeşitli yeni etkileşimler için görünümü değiştirebilir. Kontrol modları, sınır konumlarında çarpışma veya savunma da dahil olmak üzere, birimleri veya orduları doğrudan komuta etmelerine izin verir. Bazı özel etkileşimler ayrıca birçok rastgele efekt verir, ancak oyuncunun kazanıp kazanmayacağına karar vermesi için her şey hala kontrol altında olacaktır.

ÇEŞİTLİ BİRLİK VE ORDU BİRİMLERİ

Askeri birliklerin çeşitliliği aynı zamanda oyuncuların tüm orduların yeteneklerini yeni zirvelere çıkarma potansiyelidir. Ancak, savaş alanı ne olursa olsun, savaş performanslarını en üst düzeye çıkarmak için askerleri uygun şekilde üretmeleri veya eğitmeleri ve doğru pozisyonlara yerleştirmeleri gerekir. Gelecekte, oyuncular birden fazla orduyu toplu olarak kontrol edebilecek ve hepsine aynı anda saldırabilecek veya önceden ayarlanmış herhangi bir taktik planı oynayabilecekler.

Avrupa Savaşı 4 : Napolyon

ÜLKELERİ ARAŞTIRIN VE GELİŞTİRİN

Oyuncunun daha önce fethettiği ülkeler artık tedarik noktaları veya savaş ürünleri üretmek için üretim olacak. EW4: Napolyon ayrıca derin bir ekonomik yönetim sistemi uygular ve her kampanyada oyuncunun yönetimine bağlı olarak savaş durumu üzerinde en büyük etkiye sahiptir. Bu arada, araştırma sistemi çeşitlidir ve savaş alanında birçok yeni ordu veya teknik açmak için birçok farklı alanı kapsar.

FETHLERİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

Oyuncular sistemdeki varsayılan kampanyalardan sıkılırsa, diğer muharebe cepheleri veya özel fetihler eğlence için uygun içerik olacaktır. Bu, oyuncuların savaşmaya başlamak için kendi hedeflerini veya haritalarını oluşturmalarına veya test etmek istedikleri çok sayıda taktiği uygulamasına olanak tanır. Özel sistem, bir ordu geliştirirken veya üretirken ekonomiyi veya diğer birçok sınırı değiştirmeye de izin verir.

Avrupa Savaşı 4 : Napolyon

European War 4: Napoleon, oyuncunun muhteşem kampanyalarıyla büyük Napolyon olmasına izin verdiği için en iyi strateji oyunlarından biridir. Ek olarak, kontrol sistemleri ve diğer içerikler, gerçek zamanlı strateji türünde yeni bir deneyim sunmak için derinliğe sahiptir ve mükemmel bir şekilde geliştirilmiştir.


İndir (73M)

Artık indirmeye hazırsınız European War 4 : Napoleon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEasyTech

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir