Euro Truck Driver
Euro Truck Driver

Euro Truck Driver 2018 v3.5 APK + MOD (Sınırsız Para/XP) indir 2022


Euro Truck Driver 2018, oyunculara binlerce zorlukla birçok farklı yolculukta gerçek bir kamyoncu deneyimi sunuyor. Bu, gelişmiş bir grafik sistemi ve sahada kamyon taşımacılığı senaryosu üzerine inşa edilmiş harika özelliklere sahip en iyi kamyon si

Android Android Simülasyon
5 ( 412 puan )
Fiyat: $0
İsim Euro Truck Driver
Yapımcı Ovidiu Pop
Tür Simülasyon
Boyut 220MB
Versiyon 3.5
MOD Sınırsız Para/DP
Orjinal Google Play
Euro Truck Driver is the most famous version in the Euro Truck Driver series of publisher Ovidiu Pop
Mod Version 3.5
Total installs 10,000,000+

İndir (220MB)

Euro Truck Driver 2018, oyunculara binlerce zorlukla birçok farklı yolculukta gerçek bir kamyoncu deneyimi sunuyor. Bu, gelişmiş bir grafik sistemi ve sahada kamyon taşımacılığı senaryosu üzerine inşa edilmiş harika özelliklere sahip en iyi kamyon simülasyon oyunudur. Kamyonunuzu bir sonraki seviyeye yükseltmek için çok sayıda ödül ve ücret almak için farklı görevler üstlenin.

Euro Kamyon Sürücüsü 2018

PERFORMANS ÖZGÜRLÜĞÜNÜZÜ DEĞİŞTİRİN

Yolculuk boyunca hareket ederek, serbestçe değişen iki bakış açısıyla çevredeki tüm manzarayı gözlemleme ve etkileşim kurma fırsatına sahipsiniz. Sürüşe odaklanırken, öndeki her şeyi arabadaki koltuktan görmek için birinci şahıs bakış açısı seçmelisiniz. Üçüncü perspektif, şehrin gürültüsünü, sizi çevreleyen binlerce güzel sahneyi görmek için yukarıdan objektif olarak gözlemlenir. Hareket halindeki kamyonun hızıyla ilgili bilgiler ekranın alt kısmında görüntülenerek oyuncuların gözlem ve kontrol etmesini kolaylaştırır.

Euro Kamyon Sürücüsü 2018

GERÇEK SİMÜLASYON KARAKTERLERİ

Kamyon şoförü karakteri, oyunda bir aktör gibi hareket eden ve hareket eden canlı 3RD grafikler altında gerçekçi bir şekilde simüle edilir. Üçüncü şahıs bakış açısıyla dururken, kokpitte otururken veya yakıt ikmali yapmak, ticari işlemler yapmak ve mal taşımak için arabayı çalıştırırken portrenizi baştan sona gözlemleyebilirsiniz.

Euro Kamyon Sürücüsü 2018

TEHLİKELİ YOL SİSTEMİ İLE MÜCADELE

Euro Truck Driver 2018, bu dünyaya girerken teslimat noktasına giden yolculukta engebeli arazi ile oyuncuya meydan okuyor. Otoyol gibi düz, düzgün yolların yanı sıra kırsal kesimdeki toprak yolları da geçmeniz gerekecek. Daha çamurlu, çamurlu, kolay kaygan ve yağmurlu günlerde son derece tehlikeli hale gelir. Ya da çok dik dağ yolları bile, özellikle kar yağdığında sizi bunaltarak, sizin için daha fazla zorluğa neden olur.

ZAMANINDA YAKIT BİTTİ BİLDİRİMİ

Yolun ortasında beklenmedik bir şekilde yakıtın bitmesinden korkmayacaksınız çünkü artık Euro Truck Driver 2018, güç bitmek üzereyken bildirim özelliği ile oyuncuları destekliyor. Yakıt deposundan bir sinyal aldığında, kamyon hemen yakıt deposunun bitmek üzere olduğunu gösteren bir siren verir. Hassas navigasyon sistemini kullanarak en yakın benzin istasyonlarını arayabilir ve kamyonu hızla yakıt ikmal istasyonuna götürebilirsiniz.

Euro Kamyon Sürücüsü 2018

KAMYON ÖZELLEŞTİRME ÖZELLİKLERİ

Euro Truck Driver 2018’in size getirdiği kamyonlar, dayanıklılıkları, her oyuncuyu kendine çeken güzel görünümü ile ünlü Euro markasından geliyor. Forkliftin görünümünü tarzınıza uyacak şekilde özelleştirebilir ve ona bakan herkesin sahibinin sizden başkası olmadığını anlamasını sağlayabilirsiniz. Çok hızlı bir boya paleti ile arabanızın rengini değiştirin ve aynı zamanda arabanın öne çıkmasını süslemek için çıkartmalar ve çıkartmalar kullanabilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda araba kontrol sistemini düğmeler, eğimli direksiyon veya sanal bir direksiyon simidi ile özelleştirebilirsiniz.

Euro Kamyon Sürücüsü 2018

GÜZEL ŞEHİRLERDE DENEYİM

İşiniz, Avrupa’nın parlak şehirlerinden mal taşımaktır. Her seviyede bu inanılmaz sahnenin tadını çıkarın çünkü her seviyede farklı ve benzersiz bir sahne görünecektir. Euro Truck Driver 2018 yolculuğunda trafik ışıkları, trenler gibi bazı engellerle karşılaşmanız gerekebilir, bu nedenle dikkatli sürün ve kırmızı ışıkta durun; aksi takdirde karakola gelip para cezası vermeniz gerekir.


İndir (220MB)

Artık indirmeye hazırsınız Euro Truck Driver ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOvidiu Pop

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir