Eternal Return
Eternal Return

Eternal Return v3.2.6 APK indir (Sınırsız Para/Mega Mod) 2022

Mevcut oyun dünyasında ses getiren bir oyun, RPG serisi aksiyon-macera: Eternal Return: Monsters RPG'den Sidereal Ark'ın yayıncısından geliyor. Oyuna girerken, yükselen güneşin ülkesinin tarzıyla güzel bir harikalar diyarında - büyüleyici ve heyecan

Android Android Rol Oyunu
4 ( 700 puan )
Fiyat: $0
İsim Eternal Return
Yapımcı Sidereal Ark
Tür Rol Oyunu
Boyut 105MB
Versiyon 3.2.6
MOD Sınırsız Para, Mega Mod
Orjinal Google Play
Eternal Return is the most famous version in the Eternal Return series of publisher Sidereal Ark
Mod Version 3.2.6
Total installs 100,000+
MOD 1
 • MENÜ MODU
 • Hasar çarpanı
 • Tanrı modu
 • Sınırsız Altın
 • Sınırsız Kristal
 • Sınırsız Kami Tatlısı
 • Harcadığınız zaman artırın

MOD 2
 • Sınırsız Altın
 • Sınırsız Kristal
 • Sınırsız Kami Tatlısı
 • Harcadığınız zaman artırın

Mevcut oyun dünyasında ses getiren bir oyun, RPG serisi aksiyon-macera: Eternal Return: Monsters RPG’den Sidereal Ark’ın yayıncısından geliyor. Oyuna girerken, yükselen güneşin ülkesinin tarzıyla güzel bir harikalar diyarında – büyüleyici ve heyecan verici bir fantezi hikayesi olan Japonya’da kaybolmuş hissediyorsunuz. Dünyayı eski haline döndürmek için kötü güneş kraliçesini ve onun kirli uşaklarını yenmek için asil bir görevle kahramanı Einar’ı oynuyorsunuz. Bunu yapmak için oyun, çeşitli akıllı strateji oyunları, güçlü saldırılar ve müttefiklerin yardımıyla sihirli büyüleri kullanmanıza izin verir. Hepsi size unutulmaz bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor.

Ebedi Dönüş: Sıra tabanlı RPG Ebedi Dönüş: Sıra tabanlı RPG

OYUNCULARIN YILDIRIM GÖREVİ

Şeytani fonların geri dönüşü dünyayı alt üst etti; her şey yıkımın eşiğinde. O sahneyi görmek için Ebedi Dönüş’e katılırsınız; kalbiniz aniden acıyor, sanki kendi dünyanız yavaş yavaş geri itiliyormuş gibi. Bu duygu, kendini büyük bir göreve atadı, her şekilde dünyayı kurtardı. Her şeyden önce, şu anda düşmanlarınız güneşin ve yokainin kraliçesi.

BİZ HAYVANLARIZ

Oyuna ek olarak, büyüler, silahlar vb. gibi size sunulan şeyler… Ebedi Dönüş ayrıca kami petlerini ve sihirli canavarları bulmanızı ve kullanmanızı sağlar. Bu özel karakterlerin hepsi özel yeteneklere sahiptir ve sorun yaşadığınızda ve onlardan yardıma ihtiyacınız olduğunda size çok yardımcı olacaktır. Onlara yeni saldırılar, rütbe atlamalarına yardımcı olacak yeni teknikler öğretebilirsiniz. Sihrinizin ve büyülerinizin mükemmel kombinasyonu, hiçbir rakibin rekabet edemeyeceği büyük bir güç yaratacağından emin!

Ebedi Dönüş: Sıra tabanlı RPG Ebedi Dönüş: Sıra tabanlı RPG

KONUŞMA MÜCADELE SİSTEMİ

Eternal Return’deki oyun sistemi, sıra tabanlı oynanışa sahip bir satranç tahtası sistemine benzer. Bu oyun sürümü, önceki sürümlerden öğrenerek şimdiye kadarki en iyi dövüş sistemini yarattı. Tüm sihir, beceriler veya mükemmel içerik oyunda mevcuttur ve bunları alabilir ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz… oyunda ne elde ettiğinize bağlı olduğu sürece. Karakterin enerjisi ve dayanıklılığı sınırsızdır, size sıkı bir şekilde savaşma, tüm stratejik yeteneğinizi gösterme özgürlüğü verir, …

KART MÜCADELE

Oyun artan zorluk ile daha yüksek seviyelere yükselecek. Savaştıkça ve zindanı geçtikçe, etrafta daha fazla yokai size saldıracak, sadece bu değil, büyüleri çok daha acımasız ve vahşi. Karakterinizi yükseltmenin, hayaletleri yenmek için gerekli şeylerle donatmanın zamanı geldi. Oyun, önceki zaferlerden ödüller kazanmanıza veya görevler gerçekleştirmenize ve birden fazla oyun kartı içeren sandıkları açmanıza olanak tanır. Toplanan kartlardan onları kılıç ve sonsuz büyülerle değiştirirsiniz. Bununla, kendi silah strateji oyununuzu seçmekten zevk alırsınız.

Ebedi Dönüş: Sıra tabanlı RPG Ebedi Dönüş: Sıra tabanlı RPG

Son güncellenen sürümü ile Eternal Return, oyunculara dört farklı Kami sunuyor; asil görevi en hızlı şekilde tamamlayabilmek için bunları tamamen değiştirebilir ve dönüşümlü olarak en etkili şekilde kullanabilirsiniz.


İndir (105MB)

Artık indirmeye hazırsınız Eternal Return ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir